Jump to content

Snekofon

Member_50
 • Posts

  1,020
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Snekofon

 • Birthday 01/13/1980

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Břeclav
 • Fanoušek značky
  CuSn8

Recent Profile Visitors

2,825 profile views

Snekofon's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Když se prodávaly tady tak jsem měl hluboko zavrtaneho červa.. A šly za dobrou cenu... Na léto pecka, lepší než monstra, zase jsem to provázal
 2. Díky Tome stejně jako ostatní - rychlá komunikace, platba, vše dle nejlepšího standardu očekávaného od členů fóra!
 3. Pěkná patina a celkově sympatické...dát pryč nápis AVIATOR a místo tištěného nápisu nějako aplikované logo v barvě ruček a byly by TOP
 4. Škoda chtěl jsem aspoň kousek popojet v rámci jihovýchodní části tour. Dnes jsem ale stejně utrhl spojkové lanko, potupně byl odtažen a není jisté kdy to bude zase v cajku....servis praskal ve švech
 5. @cecilevidentně se nebojíš jít za hranu běžných rozměrů všemi směry - k čemu je ta drážka na ultra mega vypouklém skle? To nějak snižuje pnutí, nebo při přímém pohledu to nějak dotváří pohled do té strašné hloubky? @nizkotucnytvarohTy Eterny jsou skvělé, už jsem úplně zapomněl na tuto edici - to je škoda vytáhnout jen na světlo, ty volají po víkendu na zápěstí!
 6. Tak já sem přihodím nové BOLDR ODYSSEY REGATTA - uvnitř Valjoux 7750, WR500 s He ventilem, dvakrát klenutý safír, keramická luneta, pouzdro v typickém Boldr stylizaci - kdo chce nezničitelné chrona ten by měl zbystřit - jen 100ks za 1500 USD - za ty prachy to není vůbec špatná kombinace a Boldr už je relativně zavedená značka na to aby se nebylo třeba obávat jak bude vypadat skutečnost proti fotkám.
 7. Dnes jsem vytáhl Grafiky, zaslouženě se stal ten design kultovní
 8. Vytáhnu toto vlákno nahoru, protože komu se nelení, tomu se zelení (nebo aspoň trochu modrá na některých místech)
 9. Přidám své zrnko do hromady pozitivních zkušeností, rychlá domluva, příjemný pokec a ještě sem dostal na cestu dárek - díky a ať se daří.
 10. Tento týden jsem nazul Retrogrady
 11. @VioloncelloBohužel jak jsem uváděl do zpráv - zkoušel jsem si strojek prohlédnout, ale byl utěsněn k číselníku a vyjímatelný z pouzdra jako celek. Na rozlepení těsnění jsem se necítil - typ strojku použitého v modelu Manhattan jsem tak hledal na internetu kde jsem narážel na AS1906. Ty strojky jsou z pohledu parametrů - velikost i vlastnosti strojku(frekvence, posun data, atd) v podstatě stejné - je možné že Rado v průběhu doby osazovalo obě varianty - rozhodně v tom nebyl z mé strany záměr ošálit kupující. Ani nevím jak si stály strojky ETA x AS z pohledu kvality / ceny / prestiže - jestli byla jedna z variant brána jako prémiovější - případně jestli se berou varianty s AS jako sběratelsky raritnější - v tomto mám tmu a docela by mě to zajímalo - neví prosím někdo?
 12. @VioloncelloRadost ty Rada vidět i na ruce - hranaté hodinky mají prostě kouzlo a relaxující účinky po tom co člověk tahá kruhy, soudky a podobné tvary !
×
×
 • Create New...