Jump to content

Snekofon

Member_50
 • Content Count

  374
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Snekofon

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 01/13/1980

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Břeclav
 • Fanoušek značky
  Vintage (Prim, Poljot, Citizen, Seiko, Orient, Elektronika)

Recent Profile Visitors

1,046 profile views
 1. Prodáno, děkuji kupujícímu a Robertovi za prostor.
 2. Prodáno mimo chronomag, díky za prostor.
 3. Symbolická sleva na 4.999 CZK, níž to nedává smysl.... případně si raději natrénuji vystavení předmětu na Ebay...
 4. Tyto 55let stare Citizeny dokazi porad delat radost a jsou pro me cistou esenci vintage elegance...
 5. Neuvěřitelně návykové hodinky...ještě jsem se nedokopal k tomu koupit novou lunetu, ale ikdyž jsem byl ortodoxni zastánce mechanických strojků, tak už jiné na ruku skoro nedávám...aspoň šustění rotoru dává pocit mechaniky...
 6. Ty jsou parádní, počkám na cenu, ale mohly byt to být moje každodenky....
 7. Inzerát nahoru ↑, cena dolů ↓ 800 CZK
 8. Inzerát nahoru ↑, cena dolů ↓ 5.000 CZK
 9. Akorát tím Sjezdovky ztratily své kouzlo - jediné čím byly zajímavé byl limitovaný počet vydaný jednorázově do oběhu specifické skupině osob...akce poskládej si své NOS Sjezdovky z originálních dílů pro mě tento model znehodnotila - ztratil pachuť , která ho kořenila...
 10. Zdravím přátelé, vracím do hry prodej svých vintage chrono CITIZEN 67-9119, osazené kalibrem 8110A bijícím na frekvenci 28.800 BPH s 23 kameny, osazen v ocelovém pouzdře o průměru 38mm. Hodinky běží, délku a přesnost chodu jsme nesledoval, chrono nuluje přesně na 12h, flyback funkce spolehlivě vrací vteřinovku. Datum překlápí jak má, rychlo posuv datumu/den funguje. Jedinou vadou je, že při nastavení data občas přeskočí zoubek, t.j. datum nastavit lze, ale mechanismus má uvedenou vadu proti 100% stavu. Jinak stav dle foto. Předání osobně Břeclav / Brno, nebo pošta cenným balíkem. Cena 5.200 CZK.
 11. Ahoj, nabídku duplicitní položku z mé sbírky - jedná se o Prim 50 044 1, staré označení 011 044, uvnitř kalibr 011, rok vzniku modelu 1960, pr. pouzdra 32mm. Hodinky jsou funkční - přesnost a délku chodu jsem nesledoval. Pásek není součástí prodeje. Stav pouzdra viz. foto - případně mohu zaslat další foto. Předání Břeclav osobně, případně pošta v ceně. Cena 1000,- CZK.
 12. Ahoj, dovolím si přidat upozornění na svůj prodejní inzerát.
 13. Vždycky jsem si říkal na co je ta luneta u SK - myslel jsem, že by to mělo něco společného s dekompresí při potápění, ale má to tak mizernou lumi, že teda nevím?
×
×
 • Create New...