Jump to content

LukeD

Member_50
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About LukeD

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  ?

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. Říká ten, který napíše Radkovo namísto Radkovy... Ale k tématu: V rámci položky Moje aktivity chybí čárky. Ano, je to blbost, ale když vidím Uživatelé, které sleduji, tak ostatní bez čárky před které vypadají divně. Nicméně všechny ty položky - a to je dle mého mnohem důležitější - mi přijdou naprosto debilně opisné, pročež navrhuji nahradit Obsah který jsem vytvořil formulací Vytvořený obsah (stejně tak pak v rámci hlavní lišty), Obsah který sleduji formulací Sledovaný obsah a tak dále. Suma sumárum, udělat to mnohem kratší a výstižnější.
 2. LukeD

  Hodinky a ženy

  Nějaká ta potěcha oka, než se nám to fórum dostane po aktualizaci do optimální formy...
 3. Neměl jsi strach, že ti tam spadnou?
 4. Když už jsem o nich psal. Chvíli jsem si na tu - ve srovnání se současnými hodinkami - miniaturní velikost zvykal, ale šlo to velmi rychle. A dnes už mi to vůbec nepřijde. Naopak, ta jejich malá velikost a hlavně nízká hmotnost je absolutně boží! Prakticky o nich na ruce nevím, což mi samozřejmě vyhovuje hlavně při barmanské práci. Po seřízení u hodináře mi dělaly 2 sekundy denně do plusu, což je famózní. Po pár měsících se něco stalo a začaly se předbíhat mnohem víc. Aktuálně čekám na to, až se dostanu do Prahy, abych je na seřízení hodil do Koscomu. U Hanáka v Brně mě totiž odmítli s tím, že by nemuseli mít případně potřebné náhradní díly. Zajímavé, že ani ne rok předtím mi při žádosti o cenu za celkový servis normálně stanovili cenu a žádný problém to pro ně tehdy nebyl. Moc tomu nerozumím.
 5. LukeD

  Hodinky a ženy

  A protože jsem tady nebyl opravdu pekelně dlouho, tak v relativně krátkém časovém horizontu přidávám nášup... Lindsay Brewer, závodnice a modelka Drew Barrymore
 6. Díky všem za objasnění toho monokok mystéria. Zase jsem si po nějaké době připomněl, že pokud jde o hodinky, tak vím pořád víceméně velké kulové. Jo, ta vnějšková možnost regulace přesnosti chodu vypadá na první pohled skvěle. Já ji nicméně zkusil a hodinky se mi zastavily. Hodinář mi pak po opravě řekl, ať na to pro příště raději nesahám. Ono to bude asi u vintage hodinek kus od kusu: U jedněch to fungovat bude, u jiných ne.
 7. Konečně jsem se dokopal ke shlédnutí filmu Nákaza, který už mám pár dní stažený na disku. Výborný soundtrack, žádné citové vydírání, takřka dokumentární charakter, solidní dějový spád a více než aktuální téma. Soderberghovi tleskám (nejen za anticipaci) a pokud film neznáte, vřele doporučuju ke shlédnutí.
 8. Jak jsi přišel na to, že se jedná o monokok? Pokud je mi známo, tak monokok vypadá poněkud jinak (viz přiložené foto). Už jen proto, že mám jedny monokok KS doma a ty mají na spodní straně napsáno "OPEN THRU GLASS". Ty tvé mají podle všeho klasické dýnko. Nebo mi něco uniká?
 9. Tak dlouho jsem chodil kolem horké sluchátkové kaše, až jsem nakonec neodolal Adamově nabídce, který končí se svým obchodem a vzal si od něj Sennheiser Momentum M2 za krásných 2490 Kč. Svoje první dojmy s nimi jsem sepsal pro diskusní server NYX, nicméně řekl bych, že ani tady se neztratí.
 10. Když už tu byl zmíněn Kult hákového kříže, tak pokud jde o filmy s podobnou tématikou, ještě výše dle mého stojí Svatý boj. Staví na vnitřní rozpolcenosti (či snad krizi identity?) hlavního hrdiny, kterého mimochodem geniálně ztvárnil Ryan Gosling. Více nemá cenu psát, protože to už bych prozrazoval zbytečně moc. Plusové body dávám i za jistou snahu o odkrytí smýšlení a motivace Židů obecně a zejména pak za dle mého skvělý závěr filmu. Jo, a Summer Phoenix je (tedy přesněji řečeno byla v čase natáčení filmu) fakt až neskutečně nádherná ženská! PS: Jestli si to chcete fakt užít, tak nečtěte ten oficiální text distributora na ČSFD. Takřka vždy spolehlivě vykecá až nepříjemně moc z děje filmu...
 11. LukeD

  Zase ta Monstra

  Mně tedy akorát moc nejde do hlavy, jak po tom domáckém hrabání se v hodinkách může platit ta níže citovaná definice hned z prvního příspěvku, kvůli čemuž si Stevek ta Monstra v podstatě kupoval. Nebo snad odolnost vůči vodě platí i pro podomácku otevřené a zavřené hodinky bez tlakové zkoušky? Hodinky jsem teď hodně dlouho neřešil, tak jsem nějak vyšel ze cviku a nejsem si jist... Mimochodem, jak to tu tak čtu a prohlížím, tak i když jsem svá Monstra neměl na ruce už měsíce, tak jsem normálně chytil nutkání si je okamžitě nasadit. A tak se i stalo.
 12. Až teď jsem si ke svému nemalému pobavení uvědomil, že vlastně aktuálně popíjím tématicky k předchozímu příspěvku aneb Kouzlo nechtěného.
×
×
 • Create New...