Jump to content

Ashan

Member_50
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Ashan

 • Birthday 01/05/1981

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Seiko, Christopher Ward, Glycine

Recent Profile Visitors

1,279 profile views

Ashan's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

0

Reputation

 1. Trochu přeručkováno . Ale moc hezký hodinky
 2. No vidíš, já jsem jedny Titanky se Soprodem koupil, ale měl jsem štěstí, že byly ještě v záruce. Jinak bych byl taky naštvanej.
 3. Steinhart jako značka je v pohodě, si myslím (poměr cena/výkon). Jenom ty Soprody se holt nepovedly. Hodinky od nich s Etou budou šlapat jak švýcarský .
 4. V těch mých hodinkách byl měněný dokonce dvakrát . Asi se fakt nepovedl. Tak si je kup a počkej až se po..re a oni ti ho vymění za ETU .
 5. Měli tam trošku skluz, co jsem pochopil z komunikace s nimi . Tak hlavní, že to opravili. Příště to snad bude lepší. Jinak tam byl samozřejmě Soprod, ne Unitas.
 6. Titanium 500 a závada byla, že se zastavovaly a byly dost nepřesný. Původní strojek (Unitas) vyměnili za ETU.
 7. Tak dneska odpoledne hodinky dorazily zpět . Sice skoro po dvou měsících, ale jsou opravené (výměna strojku) v záruce, takže ve finále dobrý.
 8. Tam jsem se ptal a zjišťoval, tak by to přes ně šlo, ale byla by to pro ně práce navíc, jelikož hodinky nebyly kupované u nich. Nechtěl jsem je s tím otravovat a rozhodl se to řešit přímo s výrobcem.
 9. Ahoj, jenom zaktualizuji pro zajímavost. Hodinky si vyzvedli přepravní službou FedEx, vše okolo svozu zařídili sami, což je paráda. Akorát už jsou u nich hodinky měsíc a půl a stále nic, tak jsem malinko nervózní. Psal jsem jim a asi po týdnu mi odpověděli, ať jsem trpělivý [emoji16]. Odesláno z mého A1-840FHD pomocí Tapatalk
 10. Minulý rok jsem tam kupoval své první mechanické hodinky a naprostá spokojenost. Navíc v rámci záruky mi hodinky seřídili. Takže doporučuji .
 11. Ashan

  Glycine Incursore

  Ještě upřesnění. Zjistil jsem, že moje Incursory s bílým cifrem lumi mají, akorát trvá než se "nastartuje". Jsem netušil, že umí lumi na černý barvě .
 12. Opět na ruce po návratu ze servisu a jejich seřízení
 13. Tohle byly moje první hodinky. Skončily neslavně po mém neodborném rozebrání a zkoumání vnitřku .
×
×
 • Create New...