Jump to content

Bert

Root Admin
 • Posts

  10,277
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Prahy
 • Fanoušek značky
  Prim

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bert's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Bohužel musím naprosto souhlasit.
 2. Tak tohle je dooost silný kafe. I na žumpu.
 3. Tak jsem si ráno psal s Avromem. V Gaze zuří úplně nejtěžší pouliční boje od začátku konfliktu. Začínám si myslet, že ti mí souvěrci jsou všichni do jednoho mešuge. V gaze jsou dle WHO, OSN, jen trpící civilisté a Hamás přece podle propalestinských aktivistů nebojuje v civilní infrastruktuře. TAK KURVA, PROTI KOMU TAM TI MÍ KÁMOŠI VLASTNĚ BOJUJÍ?
 4. Kyselo je naprostá nádhera. Kouzelné na něm je, že jsem snad ještě nejedl dvě stejné. Ježíšmarjá (já vím, my to neříkáme), ale dostal jsem na něj strašnou chuť.
 5. Přátelé, nenechte cloumat svým majestátem. Z posledních dvaceti příspěvlů člena @tmax jich je osmnáct ve vlákně humor. @tmax je zkrátka taková veselá kopa.
 6. Určitě neber levnou sračku. Většinou se jedná o jakýsi obecný kov, který číňan pochromoval. Vzhledem k tomu, jaké jsou chromařské postupy v Číně opravdu nechceš, aby něco takového přicházelo do styku s potravinou, která je zrovna vůči nekvalitnímu pochromování hodně agresivní. Takže: nerez. Pokud možno chemickou.
 7. Znovuotevřeno na přání prodávajícího. Doplnění informací prodávájícím nebude považováno za předčasný UP.
 8. No, musím se přiznat, že už moc nelítám, ale v létě jsem s Cessnou 210 "tak trochu hledal" v Alpách letiště, které znám jako vlastní boty. VFR.V jednu chvíli jsem musel hooodně probírat paměť, jak vypadají profily okolních kopců.
 9. Takto sofistikované nikoli Hoď sem pls odkaz. Díky.
 10. Adasek už vymýšlí co s tím.
 11. Tak za 9999 se na Aukru neprodaly. Myslím, že se strojkem Poljot (patrně) bych jejich cenu viděl okolo 5000. Samozřejmě kupcem musí být ožralej rusák.
 12. Myslím, že by to nešlo. Lidé si nekupují aluta, ale dotace. Pokud to zde již bylo, tak se omlouvám. Ale tohle je docela zajímavý statistický náhled na chování většiny kupujících: https://www.autoforum.cz/predstaveni/prodeje-elektromobilu-v-nemecku-se-propadly-o-83-procent-je-to-zacatek-konce-ktery-vestili-analytici/?_zn=aWQlM0Q0Mjk4NTc0NzcxOTE5Mjc3NzcyJTdDdCUzRDE2NzYyMjIzMzYuNTI3JTdDdGUlM0QxNzAwNjY5MTY0LjMyNSU3Q2MlM0Q2NjFCODQ0QUJBMjg0RkFDMkVENzQxNDExREVGREIxMQ%3D%3D
×
×
 • Create New...