Jump to content

Bert

Root Admin
 • Content Count

  6,850
 • Joined

 • Days Won

  1

About Bert

 • Rank
  BOSS

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Prahy
 • Fanoušek značky
  Prim

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Samozřejmě, že by tam mohlo být i písmeno J ... :-)
 2. Tyčák v takové pevnější poly krabici jsem už na fotkách viděl x-krát. Nevím ale, jestli tady.
 3. Tak třeba ten Xikar který je společně se zapalovačem (magnet) se Ti fakt nerozpadne, protože proti dennímu poškození, když ho taháš všude a ve všem, ho právě ten zapalovač chrání. No, a řezání doutníků mu neuškodí. Tipuji, že ho intenzivně používám 3 až 4 roky.
 4. Jdi s tím někam, víš kolik práce to dá pak sežrat? ....
 5. Díky za potvrzení z více zdrojů, upozorním Adaska.
 6. No, dejme tomu, že má slušně vychovaná žena po zkušenosti se službami jeho servisu o něm říká, že je to kokot..... A má pravdu. EDIT: Ať nejsem tajemnej jako hrad v Karpatech: Špinavej interiér, koplá redukce (LOW režim) na Toyota Landcruiser, nedodržení termínu.
 7. Doufám, že nemyslíš toho Černošického ....
 8. Díky. Zkouknuto. Bohužel nenabízí požadovaný rozměr. Zítra se jim ale ozvu. Zatím zkouknu ebay, už jsem tam našel shop, který garantuje DOT nejvíce 24 měsíců starý.
 9. Jo, a ještě jedna pikantní historka z dnešního dne. Telefonát. Bert: Dobrý den, na Vašich webových stránkách jsem našel pneumatiku Avon Cobra Chrome 300/35vr18 , 87v. Píšete, že je k dodání nejpozději za 5 dní. Souhlasí? Guma: Ne, to je tam automaticky. Bert: Aha, a kdy tedy tak? Guma: Nevím, asi tak za 14 dní. Bert: Ok, ještě bych potřeboval vědět, jak je ta pneumatika stará. Guma: No, je přece nová ..... Bert: Jasně, ale kdy byla vyrobena? Guma: No, a jak to mám asi vědět, když ji nemáme skladem .... Bert: .... a můžete mi to před objednáním zjistit? .... Guma: Ne, to nepůjde. Rozladěný Bert: Bylo by možné objednat tu pneumatiku s dodatečnou podmínkou, že nesmí být starší, než 2 roky? Guma: Ne, to my neumíme. Velmi rozladěný Bert: A co teda umíte? Guma: ..... mlčí .... Bert: Sbohem.
 10. Dík. Jdu do toho. Ale asi až přes zimu. A samozřejmě ke kick startu v pravo, pořídím ruční řazení na straně levé :-) Když už retro, tak se vším všudy. Jediné, co by mne mohlo zastavit je, že tu mašinu někdo koupí. Třeba tady .... Budu muset říct Jagmanovi, ať do inzerce pár strojů vylepí.
 11. Paráda, ale buď ve střehu. Jednou mi ta moje malá potvora takhle postavila čtyřkolku na zadní .... :-)
 12. Chuťově to bude blíže k espressu. Brikka zvládne 2,05 bar, a tím pádem i jinou teplotu, než vyběhne (130). Tak si to užij!
 13. Kontrolováno na mobilu. U mne OK, tedy jako dříve.
×
×
 • Create New...