Jump to content

Bert

Root Admin
 • Posts

  9,821
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Prahy
 • Fanoušek značky
  Prim

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bert's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Michale, o Jihlavě je toho tady hodně, hledej. Jiná možnost bude, až koupím nářadí, protože minule to ztroskotalo na tom, že zájemci chtěli jen kurz, ale vlastní nářadí si už koupit dopředu nechtěli (tedy ve většině případů) ....
 2. Výhodou inzerce na Chronomagu je, že se prodávající a kupující k sobě chovají slušně, a většinou uvádějí VŠECHNY okolnosti sloužící k posouzení kupované věci. Echm, prodávající zde nabízí česko - čínské primky z MPM, aniž by se o tom zmínil. Inzerát sice formálně splňuje náležitosti, ale z pozice majitele Chronomagu říkám jediné: člen s 1200 příspěvky by se měl chovat jinak.
 3. Mne dnes potěšilo, že jako klubový tým jsme dvanáctí v Evropě. Billiard 5 pins. Dánsko.
 4. No ten je ale krásně nekorektní
 5. Rozdělil bych to na dvě části. Za impertinenci směřující vůči Tvé dceři se omlouvám. Máš pravdu, přestřelil jsem. Nyní k té druhé části. Od začátku jsem NEVĚDĚL, co jsi chtěl říct. Pokud někdo napíše, že by vláda měla podat demisi (tedy realizovat nesmírně závažný ústavně-právní akt), pak mám za to, že dotyčný má perfektní znalosti problematky, a ví, co píše.
 6. @elloco Palec hore, ano, tohle už dává smysl. @Micey Náhoda je svině, bohužel, to není tzv. smazaný příspěvek (ten bych uměl), tohle je zkrátka Tvá vlastní editace, a na tu šáhnout neumím ...
 7. Micey, máš naprostou pravdu, nějakou dobu jsem ten kopanec zvažoval. Vím, nebyl nutný, a a si kolegu naštve. Ale co mám už s ellocem dělat. Píše sem jednu 3,14čovinu za druhou. I když uznávám, že se zlepšuje.
 8. Jsi úžasný. Za pouhých 22 hodin jsi se od kopání vlády do držky zorientoval v problematice, a začínáš používat slovo zřizovatel. Dokonce cituješ pokrokové politiky, i když pro lidi, co nemají předplatné, není ten článek vidět celý. Pokud budeš pokračovat tímto tempem, rád si s Tebou zítra pohovořím o možnostech zřizovatele, které vyplývají ze zákona č. 561/2004 Sb. (Školský zákon), potažmo z vyhlášky 13/2005 Sb. Bojuj, věřím, že to zvládneš. Mimochodem: ve svém příspěvku, který cituji jako první, udávaš statisticky velmi málo pravděpodobný výsledek. Vypadá to, že to trošku rodiče protaktizovali. V této souvislosti mne napadá, že pokud je dcera verbálně a argumentačně zdatná po Tobě, patrně by si v našem zkostnatělém a formálním školství neměla klást příliš vysoké cíle.
 9. Naprosto s Tebou souhlasím, ale zrovna právě v tomto případě bych byl opatrnej, protože právě stát v 98 procentech případů NENÍ zřizovatelem středních škol. A právě o tomhle je ono ellocem rozdmychané téma.
 10. Jerylle, ale to je právě kvůli minele od @elloco.
 11. Kraj ani obec nejsou státní aparát. Borci, fakt přestaňte plácat 3,14 čoviny.
 12. Pro jistotu cituji, protože Tvé argumentační schopnosti je potřeba tesat do kamene. Píšeš: "No, je vidět, že nemáš deváťáka, jinak bys zpíval jinou." ... Kurva, neuchyluj se k argumentačním faulům tohoto typu. Ty tady píšeš píčoviny o odvolání vlády, a pak b udeš predikovat mé jednání, kdybych deváťáka měl? Vyndej si už hlavu z prdele, a začni se chovat jako dospělý, rozumně argumentující člověk. Píšeš dále: "Hygiena stanoví normu na počet dětí ve třídě. V krizové situaci (která právě panuje) je kromě zavedení 10. třídy jediná možnost, jak děti umístit normu zvednout." ... No, tak se podívej na pravomoc zřizovatele.
 13. @elloco @safi kluci, nesouhlasím. V současné době je ten "školní" legislativní rámec nastaven tak, že zřizovatelům nic nebrání na . vzniklou (ano, dlouhodobě predikovanou) situaci reagovat. Celé to tady nastartovalo ellocovo volání po demisi vlády. Pokud by vláda zřizovatelům nějak bránila, pak budiž, volání po demisi by bylo oprávněné. Nyní ale zaspaly kraje, potažmo obce. Celou dobu tyto dva celky řvou, jak chtějí pravomoce, být samostatné, více určovat, atd .... Mám ale takový poci hraničící s jistotou, že si neuvědomují, že ruku v ruce s pravomocemi kráčí i odpovědnost. Jo, a ještě bych se zastavil u geniální ellocovy hlášky: Správně má být stát nařídil vyjímku z hygieny ... No ty kráso, to jako že by ten subjekt, který hygienickou normu dodržuje teď musel nedodržovat ??? Prosím, než nějaký závěr zformuluješ a napíšeš, zkus si jej i aplikovat.
 14. Téměř tři čtvrtiny středních škol ve výzkumném souboru zřizuje kraj (74,1 %) a další téměř pětina spadá pod soukromého zřizovatele (19,7 %). Školy, jejichž zřizovatelem je MŠMT, obec a jiný ústřední orgán státní správy, mají velmi malou četnost 2,7 % ..... Nechtěl by ses třeba chytit za rypák, a napsat něco jako: Dřív, než budu vyzývat vládu k demisi, zjistím si, kdo je za tento stav zodpovědný?
×
×
 • Create New...