Jump to content

Bert

Root Admin
 • Posts

  9,532
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Prahy
 • Fanoušek značky
  Prim

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bert's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Já si tady taky odložím jednu myšlenku. Slyšel jsem ji asi tak před čtvrt stoletím, a myslím, že zněla nějak takto: Nikdy nepoužívej světlo. Posvítíš si na jednoho, uvidí Tě druhej, a sejme Tě třetí.
 2. Vraby, myslím, že média mají téma, protože babišky prokázaly nebývalou míru tuposti. Ani borci z ODS, ani od Pirátů za to fakt nemohou. Poslední dobou si myslím, za jsi typický obyvatel Chomutova. Jak to vzhledem k volebnímu výsledku v té díře myslím, je To asi jasné.
 3. To je škoda, že je kávovar kaput. Za ta léta jsem nakoupil do různých irem asi 10 Nivon. Kvalita ok, ceny přijatelné, servis ok. Tedy pokud konečně nechceš páku
 4. Vraby, ještě jednou. Tady jsi v žumpě. Moderace na úrovni Rusáci a antivaxeři. Moc dobře to víš. Tak proti čemu držkuješ. Když dostaneš čočku, tak zkrátka proto, že se Tvůj názor někomu nelíbí. Toť vše.
 5. Myslím, že bych měl moderaci Žumpy na dnešní večer předat @mAra_ Bude legrace
 6. Žihadláku, Vojta mne tím přirovnáním naštval tak, že doufám, za by Marovi pejsci laškovali s Vojtou ....
 7. @mAra_ děkuji za Tvou smířlivou reakci. Pro úplnost dodávám, že tím chlupatým zvířátkem, které má Vojta vopíchat, jsem nemyslel žádného z Tvých pejsků
 8. Kurva Vojto, nepiš mi, že mne má moje žena usměrnit jako Monike Babiše. Jsi v hospodě, tak si vožer držku, vopíchej nějakou studentku, studenta, nebo chlupaté zvířátko, ale do mé ženy se neser.
 9. Vraby, žiješ v prdeli, kde Petra Pavla volilo jen 44 procent lidí. No, co k tomu napsat. Snad jenom, je mi to líto, ale pak se nediv, že oproti Tvé sociální bublině to tady vypadá jako Pavlovo fórum ...
 10. Jasně. V pohodě. Ve své databázi členů si u Tvého jména poznámku: lže a prudí škrtám, a ponechávám pouze: prudí smajlík.
 11. @Klokan Tady někdo zakázal pochybnosti? Co to plácáš? Maximálně schytá pár pejorativních výrazů.
 12. Bert

  B.R.M. V8 CAMPIONE

  Tedy pokud tomu dobře rozumím: 66666 * 0.94 = X X * 0,8335 = výsledná cena pro dnešek až do 9.3.2023. Edit: pokud jsi sem dal nějaké vzorečky, omlouvám se, ale na mobilu je nevidím.
×
×
 • Create New...