Jump to content

Bert

Root Admin
 • Content Count

  7,822
 • Joined

About Bert

 • Rank
  BOSS

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Prahy
 • Fanoušek značky
  Prim

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bert

  Sraz DSPBCh

  A kde je problém? Kamil s Avou ten metr a půl museli sedět od sebe i když tady žádnej koronáč nebyl ...
 2. Kuncáku, já si myslím, že by ses měl přestěhovat.
 3. Filtry jsou super. Výborně se s nima háže po Tikalovi. Pokud je filtr balzový (systém Savinelli), je moc lehký a tudíž filtr nevrhám.
 4. Tak, a pokud se něco nepo .... , tak za 3 týdny hurá do Rakouska.
 5. Ivane, mimochodem, ta Stanwellka je moc povedená dýmka. Tuším, že počátkem devadesátek byla dýmkou roku. Tátovi jsem ji tehdá koupil v rustiku a hladkém provedení půl na půl.
 6. Nooski, nedávno jsem se tu vyjádřil v tom smyslu, že čínské homážisty strpím se skřípěním zubů. Myslím, že i sousedovic kokršpanělovi by došlo, že spojení čs (čínské sračky) a loga Chronomag je něco, co mi opravdu radost nedělá. Těm chytřejším jsem patrně napověděl, Tobě však zřejmě nikoliv. Nic si z toho nedělej, věřím, že Ti to jednou docvakne.
 7. No, já myslím, že Travex už hrdinský čin vykonal. Tak nějak nedoporučuji další ....
 8. Nechci se dopouštět na půdě Chronomagu nějakého umění, ale upozorňuji čtené osazenstvo, že slovo povstal se skvěle rýmuje s posral.
 9. Poseroutko Bolí jenom první panák.
 10. Borci, k Vašim zakrytým či zjevným dotazům říkám, že mi číňani na Chronomagu vadí. Ruku na srdce: čínské homážisty nechápu a nemám je rád. Na druhou stranu musím, ač nechtě přiznat, že prostě takový je trend, a absence těchto sraček by fórum ochudila. Vždyť v mnohém ta diskuze nakonec může být i přínosná. Takže závěrem: se skřípěním zubů ať tu jsou.
 11. V souvislosti s mazáním příspěvků jsi to myslel a napsal pěkně blbě. Konec konců, nejsem jediný, kdo nepochopil, že nemyslíš majitele fóra, ale majitele čínských sraček. Po vyhodnocení Tvých příspěcků se přikláním k názoru nickolase.
 12. Tak to udělejme jako v každé normální hospodě před zavíračkou: ... Platit prosím ....
×
×
 • Create New...