Jump to content

Olin.uj

Member_50
 • Content Count

  786
 • Joined

 • Last visited

About Olin.uj

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 11/01/1968

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Sázava
 • Fanoušek značky
  rodina, Vespa a pěkné digi..

Recent Profile Visitors

1,034 profile views
 1. Žádné lepidlo.. dýnko a místo pod dýnkem odmastit a dýnko samotné namáznout tenkou vrstvou tmele třeba co je pro koupelny. To samé bych řešil i Akai na jeho volné dýnko..
 2. Akai: někdy stačí vnitřní stranu dýnka, její okraj lehounce zabrousit.. To samé se může udělat třeba u pouzdra. Opět horní okraj venkovní strany lehce přebrousit.
 3. Já reagoval pouze na dotaz pro nalepení klávesnice. S tím lihem bych řešil pouze a jen toto.. Blbě jsem se vyjádřil... Do plastového sklíčka nebo pouzdra bych také použil jen mýdlo, jar a vodu. Takže omluva...
 4. Já bych se lihu nebál. Na fólii stejně přijde nalepit klávesnice a pro správné odmaštění je líh určitě lepší jak nějaké saponáty s vodou. Určitě být ale opatrný a vše s citem... Jak při práci tak s množstvím lihu..
 5. Jasně Casio W 729.. tyto jsem myslel. Hledal jsem i ten prospekt ale bohužel jsem jej nenašel. Mám je také ale v jiném barevném provedení a s textilním páskem.
 6. Gombo opravdu parádní...pochvala
 7. Noo já jsem myslím někde na Google zahlédl prospekt pro Casia W-729, kde se ukazovaly s mořem a surfaři. Jestli se ale přímo dají počítat k našemu tématickému týdnů.. netuším.
 8. Gombo.. Nechci se vyjadřovat ke každému tebou vloženému kousku. Přesto se vždy moc rád podívám na tvoje oživené, zajímavé hodinky.. Paráda.. Akai: Armitron parádní.. Začínám si říkat, že sbírat jen Casia asi není to správné
 9. siwi: moc pěkné a elegantní hodinky
 10. Taky by sem mohly patřit díky calendar memo... Casio A-280 mod 551... Rok 1985 ..ale přesně nevím. Jsou krásně čitelné a jejich menu celkem jednoduché se základními funkcemi. Navíc je 5 upozornění v jakýkoliv den a hodinu v roce.
 11. Zastávám se Gomba.. Hodinky znám pouze z internetu a na živo jsem je neviděl. Jirko hoď sem fotky, moc rádi se podíváme..
 12. Přesně tak Gombo. Dva displeje nad sebou mají například moje Casia AA 86, mod. 103. Jinak Seika opravdu parádní.. Palec horre...
 13. I když jsem si říkal, že kalkulačkovky nemusím.. Pořídil jsem si ke svým CA-602, které jsem koupil minulý rok v říjnu na Aukro jako nefunkční... nové CA-53 W. Takže po delší době koupené nové hodinky z e-shopu..
 14. Dnes si užívám lehké plasťáčky...
×
×
 • Create New...