Jump to content

Johny65

Members
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko, Breitling, Casio

Recent Profile Visitors

373 profile views

Johny65's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Díky to mi aspoň něco napovědělo, "triple date" mě hledat nenapadlo, já nejsem zas tak zběhlej ve všech termínech. Funkční jsou resp. po natažení jdou, jestli ale ostatní funkce šlapají, jak mají, to už nevím, mám je chvilku. Jediný co mě trápí tak jsou dva malinký "knoflíky", který jsou zoxidovaný. Kožený řemínek určitě vypadá líp, ale kdybych se je nakonec rozhodl nosit sám, tak je mi pocitově příjemnější nějaký kovový tah.
 2. Jo zajímá mě cena, proč by nemohla, ale druhotně, nepsal jsem jen cena. Je tu spousta lidí co hodinky prodává nebo s nimi i obchoduje, já jsem o tom, že bych chtěl hodinky prodat nic nepsal, ani o tom, že bych je chtěl nosit ač na ruce sedí dobře, ale mít je v lepším stavu by mě těšilo. Prvotně by mě zajímala identifikace typu apod. Na ebayi i jinde tak nějak hledat umím a cenu si orientační dokážu taky vyhledat a přibližně "nastřelit". Tah není natahovací, ale klasický a v překvapivě dobrém stavu. Právě proto, že tohle je chronofórum o hodinkách a lidech, kteří se o ně zajímají, tak proto se ptám tady, jestli někdo bude ke značce nebo hodinkám vědět víc. Případně mi někdo doporučí, kde hodinky dát do lepšího stavu.
 3. Ahoj, dostaly se ke mě hodinky zn. Silvana, co jsem tak dohledal, tak jsou to německé pilotky. Věděl by někdo, kde dohledat bližší info, cenu apod. Mělo by smysl je renovovat? Jestli ano, tak máte doporučení kde? Na ruce sedí moc pěkně a na natažení jdou.
 4. Orient Triton by podle netu měly být 43,4 mm, to už možná bude dost na mě, nevím, budu muset něco odzkoušet.
 5. To je pěkná sbírka Padiny zkusím někde vyzkoušet když se k nim dostanu.
 6. Jo chápu, hodinky co vychází vzhledově z Rolexek...o tom jsem na začátku taky uvažoval, ale radši bych asi volil něco originálního od nějaký Japonský značky a rlx třeba někdy v budoucnu, kdo ví
 7. Na timestore právě koukám a díky za tip na slevový kód
 8. Steinhart jsou moc pěkný, ale na mě už dražší, to už bych bral možná radši nějaký dražší Seiko. 39mm mi přijde pocitově málo, ale to je jen můj dojem. Jak to myslíš s předlohama?
 9. Na Citizeny taky koukám ale nevím jestli se mi líbí ta luneta. Orient vlákno pročtu.
 10. Mě stačilo bohatě to typový označení, ale i tak děkuji, to že se prvním dvojčíslím označuje kalibr jsem ani netušil.
 11. Kniha to bude určitě pěkná, ale nevím jestli úplně pro mě sbírám různé věci, ale Primky zrovna ne, pár se jich ke mě dostalo, tak mě spíš zajímá, jaký to jsou typy. To mě spíš zajímají knihy s větším rozsahem než jsou jen Primky, ale třeba časem dospěju i k téhle knize
 12. Číselné typové označení bohatě stačí díky moc zkusím přihodit časem ještě nějaké.
 13. Ahoj pomůžete s identifikací Primek? Omlouvám se za foto, časem se budu ptát asi na víc Primek a lépe nafotím.
 14. Jo ty Seika jsou pěkný, líbí se mi spíš provedení s modrým cifrem.
 15. Jo to věřím že ta ergonomie hodinek bude parádní, ale stejně u nich furt nevím, asi na ně někde budu muset mrknout osobně. A co ty Orienty? Máte někdo? Zkušenosti a tak s nima?
×
×
 • Create New...