Jump to content

14titi

Member_50
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About 14titi

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko, Garmin, Hamilton

Recent Profile Visitors

1,701 profile views
 1. Díky za vyčerpávající odpověď. Vyčichlá Illy je celkem zlo, ale ještě jsem si doma nedokázal obhájit pravidelný nákup čerstvé kavy 200-300,-/250g. Žena pije chlapučíno a nedocení dobrou extrakci čerstvé kávy. To se pak těžko vysvětluje proč nekoupit v kaufu kilovku zrna za 200...Z toho důvodu zatím sonduju, testuju a teď si pohrávám s myšlenkou vlastního pražení. Pro domácí spotřebu cca 1kg/měsíc by mi stačil buď nějaký ten popkornovač nebo to zkusím na pánvi.
 2. Využiju tuhle menší nahrávku. Je možný, že u různých druhů káv musím měnit dávku v rozmezí až 1,5g? Mám Rockyho a když koupím čerstvě praženou kávu, dávám do dvojmisky cca 16g kávy. Když koupím nějakou supermarket směs třeba Illy, musím namlýt jemněji a hlavně navážím třeba 14,5-15g tak, abych po tampování měl puk podobně vysoko jako u čerstvě pražené kávy. Z teorie vím, že dávka by měla být poměrně konstantní záležitostí, ale abych měl v misce pokaždé podobně vysoký puk, musím s ní zahýbat.
 3. Český fotbal u mě ztratil kredit ve chvíli, kdy jsem nahlédl pod pokličku v B třídě, kde se hraje prakticky o kýbl nudlí...
 4. A přijdou jiný...ten fotbal se sám holt neudělá
 5. Přidám se do fronty, kdyby se někdo nabídl, že tam doběhne. Do Prahy se teď nedostanu...kdyžtak prosím taky SZ a na předání s platbou se určo nějak dohodneme.
 6. Vyskytují se falešně pozitivní testy, ale dle dostupných info to bývá většinou špatnou manipulací. Druhou možností bývá možná záměna RNA viru za jiný, s podobnými frakcemi RNA. Falešně pozitivní testy se v závislosti na důslednosti laboratoří pohybují od 0,8 - do 4%. Při celkovém počtu testů to samo vydá na pěkné číslo, ale nic lepšího nemáme.
 7. Dishonored bych si měl taky zopáknout. Mě nejvíc baví stealth a non-killing způsob, ale některý kombinace powers a zbraní jsou taky parádnický. Nikdy jsem nehrál úplně bez powers, ale nejtěžší bylo, když jsem si neaktivoval vidění "skrz zdi". I na nejtěžší úroveň se dá dohrát v pohodě, ale některé trofeje mi daly zabrat. První díl mě bavil daleko víc a možná i proto, že toho "steampunku" je tam míň.
 8. Chybu může samozřejmě spáchat i laborka např. kontaminací nebo záměnou, ale jinak se falešně pozitivní PCR testy prakticky nevyskytují.
 9. Nevidím na tom nic zvláštního...anigenní testy mají spolehlivost 85-95%, takže se klidně mohl trefit do negativa.
 10. Co je to za quest?...mám rozehráno, tak bych na to mrknul. Jestli to není nějaký bug.
 11. Vypadalo to že v době kopu se nedotýkal ani jednoh nohou čáry. Teď se to dost píská a opakujou se penalty...Penalta neměla vůbec být. Otřesnej odkop Traoreho a pak kopec smůly. Škoda. Na druhou stranu v Evropské lize si můžou zahrát víc.
 12. Přemýšlím, že v rybičce utopím kredity. Dá se rybka použít i jako nůž nebo je to jen na poličku? Je mi jasný, že to není žádnej otloukánek do lesa, ale nechce se mi dávat cenu victorinoxu za něco, co by se rozpadlo v ruce.
 13. Hugo má Mádl, ne? Ikdybych mu chtěl peníze poslat, nevím proč bych za Scorpio dával 2x víc než za Xiaomi a dostal nižší výkon i dojezd. Scorpio dosáhne na Xiaomi až v konfiguraci za 37K. Za 37K bych si koupil celoodpruženou bestii s dvěma motorama nebo skůtr :-). Samozřejmě rád podpořím českou firmu, ale tenhle rozdíl je pro mě za hranou. Výhoda spočívá asi ve 12" kolech, ale za cenu vyšší váhy. Hugo má už 17,5kg a to je pro mě na mobilní zařízení dost. Už číňanka se v obchodě pronese a to má o 3 kg míň.
×
×
 • Create New...