Jump to content

14titi

Member_50
 • Posts

  424
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko, Garmin, Hamilton

Recent Profile Visitors

2,029 profile views

14titi's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Tak teď opravdu finální sleva na 4000 včetně pošty...
 2. Vypadá to, že nikdo nemá zájem...poslední up a za týden se odmlčím a kudlu si nechám.
 3. Tak poslední sleva na 4500...včetně pošty
 4. Prodám všem známou repliku nože "krokodýla dundee". Kudlu jsem za 2 roky vyvenčil všehovšudy 5x a posekal jsem 2x dřevo na táborák. Nůž je nebroušen, ale stále je celkem ostrý. Mám samozřejmě komplet balení tj. kudlu, pouzdo s ocílkou a krabici. Ostří je původní a neporušené. Újmu utrpěla pouze povrchová vrstva, která nese mírné známky používání (přeci jen ten zrcadlový lesk se poruší celkem snadno) viz. foto. Pouzdro je z jedné strany ošoupané viz. foto. Cena je 5500 kč včetně případné pošty. Osobně možno v Český Budějovicích a okolí.
 5. Škoda no...zrovna dneska byli španěláci k poražení. Dostat od nich gól hlavou, to je taky umění...
 6. Přidávám se s kladným hodnocením. Komunikace i platba proběhla bleskurychle.
 7. Hlavně nechápu ten brekot. Dělá jak kdyby ta jejich penalta byla nějak jistá. Osobně jsem z opakovačky neviděl, že by ho zasáhl do obličeje a ta vejška byla řekněme hraniční. Na druhý straně taky soft penalta. Za mě dvě penalty, které neměly být, ale aspoň po jedné na každé straně.
 8. Chlapi nemáte někdo tip na těstoviny s panenkou? Mám menší panenku, chuť na těstoviny, ale kromě špenátové a sýrové omáčky, mě nic nenapadá.
 9. Mě osobně zajímá, kde se bere ta "sebevědomost" ohledně ruského jaderného arsenalu. Samozřejmě vím o tom, že společně s USA prováděli (provádějí) nejvíce zkoušek jaderných zbraní. Když ale vidím realitu války na Ukrajině, kde rusáci působí jako cokoliv, jen né profesionálně vedená, bojeschopná armáda, říkám si, že jaderné zbraně také obsluhují lidé. Nejsem vojenský expert, ale nemyslím si, že obsluha a údržba interkontinentálních balistických střel bude jednodušší, než zajistit, aby vojáci neměli tři dny co žrát.
 10. No...wdt ti rozbije hrudky a budeš mít lepší podmínky na dobré upěchování. Nicméně velikost namletých zrn tím nezměníš a to je ten největší avizovaný přínos dražších mlýnků.
 11. Ten je tak černej, že by mohl z fleku s Borhyovou uvádět zprávy...
 12. Dnes se k situaci v rusku potažmo bývalému sssr pěkně vyjádřil Pithart na radiožurnálu. Nazval rusy, jako mistry světa v utrpení. Popisoval Putinovo zrození a to co žene rusáky k jeho podpoře. Nakonec vyjádřil obavu nad tím, jak bude postupně klesat solidarita a ochota pomoct např. uprchlíkům a bude pro nás důležitější cena benzínu. Smutný, ale podle mě naprosto reálný scénář. Kdyby někdo měl zájem...https://radiozurnal.rozhlas.cz/petr-pithart-rusove-jsou-mistri-sveta-v-utrpeni-putin-jim-slibuje-hrdost-a-slavu-8698200
 13. Nezačal už někdo pařit? Byla to moje vůbec první předobjednávka ever, tak snad se naplní očekávání. Dneska bude dlouhej večer...
 14. Pařbě zdar, neválí se někomu doma přebytečná PS3 nebo PS4? Nepreferuji ani jednu variantu. Záleží mi jen na stavu. Rád bych konzoli ve vynikající kondici. Díky za případné nabídky do SZ. Jinak na PS4 v inzerci jsem psal, ale zatím bez odezvy :-(.
×
×
 • Create New...