Přejít na obsah

14titi

Členové_50
  • Příspěvky

    497
  • Registrace

  • Přítomen

4 sledující

Profile Information

  • Fanoušek značky
    Seiko, Garmin, Hamilton

Návštěvy profilu

3 219 zobrazení profilu

14titi's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

41

Popularita

  1. Snad nebylo...
  2. 14titi

    MMA

    Já si "spravil" chuť už předtím dvěms zápasy. Cub Swanson skvělej vyprovodil v derniéře Landwehra a hlavně přestřelka v těžké váze Blades vs Hokit. Ikdyž si o Hokitovi myslím své, byla to ukrutná zombie bitva
  3. 14titi

    MMA

    Jsem z něho zklamanej. Měl jsem pochyby o jeho připravenosti, ale to co předvedl, byla dětská chyba. Měl Ulberga na lopatě, kterej by to možná vzdal i sám nebo by mu Jirka sem tam klepl do nohy, a on ho vyzve na pěsti. Jirka, který ví že tu bradu má vypínací, se dobrovolně svystaví riziku knock-outu . Pochopil bych kdyby prostě prohrál, je to sport, ale tohle mě zklamalo...
  4. 14titi

    MMA

    Já osobně nemám favorita a kdybych se měl někam přiklonit, bude to těsně k Ulbergovi. Jirkovi budu držet všechny palce a prsty, ale ten zápas je hrozně načasován . Z lidského hlediska si neumím představit, že by se Jirka dokázal 100% koncetrovat a připravovat, když se mu má narodit dítě. Na druhou stranu Jirka je asi "blázen", třeba to dokáže .
  5. Vlákno o kundě...
  6. Ty brďo! To bylo
  7. Jeden aktuální...
  8. Dneska jsem narazil v lidlu na kuchyňskou váhu do 200g s přesností na setiny gramu. Nedělám si iluze o nějaké laboratorní přesnosti, ale za mě slušná hračka za 160 kaček. Zkoušel jsem jen tak 10x zvážit stejné množství zrníček a váha se lišila v rozmezí tří setin gramu.
  9. Něco pro milovníky italské kuchyně... An-yscHddgdkCP49uXWq2vB7XTE2yBXrKSePxE1yHr6pKkwvlDmhBaNZL0VKoFZiZANVaRt6GbFeB5lOi7ZhhRsc.mp4
  10. 14titi

    MMA

    To máš od někoho nebo dedukuješ podle toho, jak se v poslední době prezentoval? Já neznám nikoho, kdo by mu byl poblíž ale slyším o něm že je jinej, že není tak na prachy, že má svůj cíl...bla bla bla. Každopádně mě podobná myšlenka napadla hned, jak se začaly objevovat všude reklamy s českým samurajem. Vypadá to, že Jiřina si buduje hlavně značku a prezentuje se tak, aby byl co nejzajímavější (bohužel spíš marketingově).
  11. 14titi

    MMA

    Dneska byl Jirka bez šance. Neměl nic a při každým Pereirovo výpadu se člověk bál, jestli Jirka nepadne. Padl dvakrát a zaslouženě prohrál. Poatana v týhle divizi nikdo nesundá, uvidíme jestli se posune výš, kde by mohl narazit s Aspinalem.
  12. Já jsem taky nějakou dobu čekal, jestli nenajdu bazarovej kousek, ale moc kusů tu asi obecně nebude, tak jsem vzal novej. Plánuju si ho nějakou dobu ponechat, takže poreferuji po x extrakcích. Jinak používám 1Zpresso jxpro a doma niche zero. Funguje to celkem podobně jako mokka, jen to tlačí 9barů, vodou o teplotě cca92-94 stupňů přes klasické espresso sítko, ve kterém je káva namletá na espresso hrubost :-).
×
×
  • Vytvořit...