Jump to content

14titi

Member_50
 • Content Count

  370
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About 14titi

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko, Garmin, Hamilton

Recent Profile Visitors

1,785 profile views
 1. Nezdá se mi, že by v tom posledním puku bylo málo kávy. Sprchu má otisknutou tak akorát. Zjemnil bych mletí. Každopádně já na Silvii také nemám pokaždé krásný suchý puk, ale vyklepnout se dá pokaždé
 2. Timemore C2 je opravdu skvělý mlýnek a neuděláš s ním chybu. Navíc se dá sehnat na ali v akci za slušný peníz. Mě se tedy bohužel nevyhnulo výpalné, ale ani tak nelituju. Na jednu dávku namelu akorát do menší moka konvičky na dva šálky. Mletí je dost rychlé, pohodlné a mlýnek působí kvalitním dojmem.
 3. To já dával na tu "trojmisku" co je originál k nahé páce určitě více kafe. Co jsem vyčetl, po utampování bys měl mít kafe tolik, aby na puku byl vidět otisk šroubu. Neměl by tam být výrazně vtlačený, ale jenom se lehce dotýkat. Jakmile budeš vědět to množství, už stačí "jen" měnit hrubost mletí, aby si dosáhl kýžené gramáže kafe za těch 25s.
 4. Kolik si dal kafe? Přijde mi ten tamper docela "utopený". Taky se mi stává, že když nemůžu vydržet a dám si kafe příliš čerstvé, má víc cremy. Na druhou stranu piju jen 100% arabiku, takže takové "creme" představení se nekoná.
 5. Spin to win...neskutečnej zápas. Vypadá to, že po dvou zápasech půjde na titul
 6. Leeka nosím od té doby, co jsem ko koupil. Mám ho denně v kapse a ta jeho velikost, jedovatá špička a asistované otvírání zatím nic nepřekonalo. Na krájení svačiny i otevírání balíků je ideální.
 7. Vypadá to, že Super Liga zanikne stejně rychle, jako vznikla. Peréz se asi přepočítal...
 8. Tohle by mohlo totálně překopat fočus v Evropě, jak ho známe. Hrát soutěž, kde se nesestupuje, bude napínavý jak wrestling. Bude fakt zajímavý sledovat 10 let po sobě Arsenal proti Barceloně...UEFA má svoje mouchy, ale furt je to lepší, než soutěž pro vyvolené, kde jde jen o prachy už od začátku.
 9. Já jsem na Doge naskočil, když ho Musk začal "hajpovat", ale pak jsem víceměně bez zisku zase prodával, když jsem se dozvěděl, že jde o shitcoin a nikdo s ním nepočítá. No...nečekal jsem další vlnu
 10. Nejsi. Já dokonce docela věřím tomu, že mu řekl i něco rasistického. Prostě se ho pokoušel vytočit a jak jinak toho u černocha docílit, že? Ale ikdyby se mu nějakým zázračným způsobem prokázal rasismus, jak je možné, že dostane 10 zápasový ban a černoch, který ho napadl, dostane jen 3 zápasy? Co je to za precedens? Copak se černoši mají v profi sportě nějak špatně, aby se z nich dělali oběti rasismu? Já rasista nejsem, ale tahle hyperkorektní společnost ho ze mě snad udělá.
 11. Jasně. Mohlo to vypadat takhle, ale ten policajt to vzal rázně. Nevím proč to tak udělal, ale ve videu je vidět, že mu třeba dával ruku pod hlavu, aby se neudeřil o zem. Podle mě už ho měl plný zuby, tak zvolil takovou razantní verzi místo Tebou uváděné.
 12. Neviděl jsem jiný incident, než ten na našem (Budějickém) náměstí a mám za to, že právě tenhle zákrok se tu omýlal. Viděl jsem dvacetiminutové video, samozřejmě ne celé, ale oproti té zkrácené verzi jsem viděl dost, abych považoval postup policisty za oprávněný. Já se tě nesnažím nachytat, ale ten zákrok byl reakcí na vyhrocenou situaci jednoho provokatéra. Psal si, že Volný objížděl města a obchoďáky, kde se potkával s lidmi bez ochrany dýchacích cest (tu výjimku jsem již zmínil) ale nikde jsem neviděl, že by se dohadoval s policistou, jako právě na Budějickém náměstí. Jestliže vládní nařízen
 13. Máš nějaký odkaz na video, kde Volný několikrát neuposlechl výzvy policie? Jistě narážíš na toho mladíka v Českých Budějovicích, který si z policajtů dělal prd*l. Volný je idiot nejhrubšího zrna, ale jestli je v usnesení vlády psáno, že povinnost nosit respirátor odpadá při konzumaci jídla, on je zneužívá této výjimky. Na druhou stranu by mu to pendlování měli taky zakázat, když normální člověk sedí na zadku. Sám si viděl, jak se k tomu postavili v PS. Místo toho, aby ho sankcionovali za nedodržování, postaví mu speciálně plexisklo...
 14. Aktuálně..., moc nechybělo a Ondra by ani neukončil kariéru
×
×
 • Create New...