Jump to content

14titi

Member_50
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About 14titi

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko, Garmin, Hamilton

Recent Profile Visitors

1,818 profile views
 1. Klobouk dolů před Southgatem, že na penalty pošle hráče, kteří neodehráli za mistrovství ani 10 minut...to chce koule. No nic...karma je na nule a Taliáni nebudou tři dny makat
 2. Italové zatím zklamání...
 3. No a seš si jistej, že zápasy MMA nejsou domlouvaný?
 4. Nechci tu licitovat za technologii VAR, ale problém je s tím, jak je nastavené její používání. V zápase to bylo tak, že sudí viděl penaltu, písknul a VAR může otočit jeho rozhodnutí jen v případě, že by se jednalo o zjevnou chybu. Člověk za VARem zjistil, že tam kontakt byl (přestože minimální) a proto to rozhodnutí nemohl zvrátit. Nevím proč sudímu nikdo neřekl, ať se jde sám podívat, ale to je věc druhá. Možná že je tak VAR nastavený schválně, aby byl nějaký "prostor" pro ohýbání pravidel. Smutný je, že ve finále není komu fandit
 5. V dalším kole simulanti narazí na ještě větší simulanty. To bude divadlo a né fotbal.
 6. Koukni na yakima front loader. Je to držák na kola, ale technicky si myslím, že by neměl být problém uchytit koloběžku.
 7. Při pokusech o precizní single espresso jsem pořídil i precizní trychtýř a pracuje se mi s tím dobře. Ještě malinko poladím max dávku, co do toho jsem schopnej napěchovat.
 8. To zní logicky. Už jsem si objednal rovnou misku a 41mm tamper. S tím mletím jsem samozřejmě smířen, ale nějakou dobu si budu dělat opravdu jen single. Minimálně to zkusím a kdybych se dlouho trápil, vrátím se k doublemisce. Když se nebude dařit v létě to zachráním tonicem :-).
 9. Zdravím ve spolek, měl bych technický dotaz do pléna. Pro přípravu espressa používám dvojitou misku, která byla k Rancilio Silvii originálně. Mám 58mm tamper a s výsledkem jsem víceméně spokojený. Nicméně nastala doba, kdy bych si chtěl dělat jen espresso a né dvojité, protože to nemá kdo další pít. Samozřejmě se mi nechce jedno espresso lít do dřezu. Říkám si, jestli je lepší pořídit nějakou slušnou single misku a menší tamper nebo např. precizní misku na 9-12g, která je vhodná na nahou páku, ale stačil by mi tamper 58mm, který mám. Vím, že příprava kvalitního espressa na single misce není je
 10. Espresso tonic na léto úžasnej. Jediný na co fakt dát bacha je to pomalý nalejvání přes kostku ledu. Když se to tam hrcne, vytvoří se taková nahořklo-kyselá pěna na povrchu a ta není dobrá. Po nalití promýchávat zlehka, jinak by se to mohlo zase zdrcnout v pěnu. Ten tip s konvičkou na mléko vyzkouším, to půjde samo.
 11. Minule to neklaplo, takže bych se rád zúčastnil.
 12. Nic novýho, jen se aplikuje Blatnýho rotační systém. Díky nasazení Vojtěcha už aspoň víme, kdo bude následovat...
 13. Já popravdě ještě ani nečistil a to jsem si tam stihl namlýt i kmín, když mi došel mletej Čistil jsem jen štětečkem. Každopádně jsem namlel řekněme půl kila kafe, takže ještě asi chvilku počkám, než rozeberu.
 14. Mě binance jede, ale kéž by nešel...kouknu zase až zejtra. Stay calm
 15. Můžeš jim s klidem ten míč půjčit, ať ho píchnou v šípkovým keři. Tohle je replika. Originální míč má lepený švy.
×
×
 • Create New...