Jump to content

ToChceČas

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

About ToChceČas

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  PRIM, Sinn, ?
 1. Zdravím. Dnes i většinu ostatních dní takto:
 2. Moc pěkné kousky tady máte. Dnes na ruce také letní přírůstek.
 3. Zdravím. Moc pěkné kousky tady máte. Brozové vlákno uhranulo natolik, že jsem to musel také zkusit.
 4. Uznávám, příliš klaunské - černej je lepší: ;-D
 5. Paráda. Vypadá to moc pěkně. Taky jsem zvolil hadrové léto. I když o něco divočejší.
 6. Díky. Mají sice pár ťukanců a sklíčko také nese známky používání, ale to k chronografům tak nějak patří. Pod Sinn se tu objevují samé krásné kousky. Třeba ta damascénská ocel na 47. stránce je dechberoucí. Přiznám se, že ačkoli na ulici okukuju hodinky kolemjdoucích běžně, u slečny jsem je zaregistroval až ex post z fotky. ;-) Pěkný den a příjemný nadcházející víkend všem chronomilcům.
 7. Zdravím. Na přestupu ve Frankfurtu, tak na ruce nemůže být ani nic jiného. Je to radost i na malém zápěstí (16,5 cm). Přeju pěkný a úspěšný den.
 8. Zdravím. Naprosto bezproblémová komunikace. Rusty umožnil platbu na korunový účet. Bleskurychlé vyřízení i odeslání. Navíc precizně zabalené hodinky. V pondělí v Bratislavě podáno. Ve středu dopoledne v Praze dodáno. Bez sebemenšího problému. Mohu jen doporučit.
 9. No, pokud by třeba "vintage" vycházelo z latinského "VIGINTI", francouzského "VINGT", španělského "VEINTE" nebo italského "VENTI", tak by to mohlo naznačovat dvacítku. :-D Ale tady mi přijde, že u hodinek se to bere 25, 30 let a víc. Ale v podstatě je to jedno. Duležitější je vlastní pocit z hodinek, ne? A tady jsou to všechno parádní kousky. Vintage zdar!
 10. Jonyyy: ¨To je nádhera. Blahopřeju. Jsou opravdu povedené. Zatím v embryonálním stádiu sbírky
 11. Dzos: Díky za varování. Mohu potvrdit podobnou zkušenost. S eBay uživatelem e-timecoleccion. Ze zajímavosti jsem si přihodil na dnes ráno končící aukci hodinek Omega Mark 4.5, protože to je pěkný kousek se strojkem 1045. Po přečtení příspěvku výše jsem ani nestál o výhru, takže finálním $ 880 jsem se ani nepřiblížil. Asi šest hodin po ukončení aukce, se mi dotyčný prodejce ozval, jestli bych neměl o hodinky zájem za $ 750, protože mu vítěz aukce odřekl (ani se nedivím). Problém byl, že kvůli údajnému převýšení obchodů na eBay, nemůže údajně uskutečnit transakci přes eBay. Tak jsem mu poděkoval a rozloučil se. Vykuk to je teda solidní.
×
×
 • Create New...