Jump to content

JoyStick

Member_50
 • Content Count

  3,156
 • Joined

 • Last visited

About JoyStick

 • Rank
  slámochroup
 • Birthday 01/01/1987

Contact Methods

 • Website URL
  www.ritter.si
 • ICQ
  267427602

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  ano
 • Fanoušek značky
  Migrace sysla

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To já taky, ovšem na ten nemám doláre
 2. Pneumatika = vzduch. Ale účel stále nechápu.
 3. Sem skoro zapomněl že sem je koupil, šel sem do skříně pro úplně něco jinýho. Ale při tý příležitosti sem si řikal že to aspoň prubnu, přehodil sem je na aligátora s motýlem (voboje nový, takže to zatim tlačí) a zkusim to pár dnů ponosit.
 4. Taky Ti přijde tak vizuálně nudnej a bez nápadu? Že tam ty kameny dali pro určitou sortu lidí za jedním jediným účelem?
 5. Ale ne ty naše, to už jsme si ujasnili asi 30 stran zpět, když jsem byl nadšen že s Vlastou půjdu na pívo a pak zjistil že je to 250km
 6. Potvrzuju. 120 let starej barák, kterej stojí nad 3 podzemníma říčkama, ve sklepě vlho jako svině permanentně, vzlíná to až do kotelny a garáže a statikovo hodnocení (pán to dělá 50 let) bylo "máte bezvadně založenej barák". Nicméně je dlužno podotknout, že stařešinové věděli co dělaj a rozložení tlaků bylo trochu jiný než u moderních staveb. To řečeno, taky bych to udělal úplně jinak. Jsem zvědav co k tomu Jura napíše.
 7. Tak zamykám. Kdyby si to někdo rozmyslel, ať si to laskavě nechá pro sebe
 8. Tos asi cáloval sakra dost, já mám hypotéku na 28 let Ale gratulace veliká
 9. Je fakt jenom pár modelů, který mi vizuálně ladí s factory settingem a tyhle nejsou jedny z nich.
 10. No tohle už je poFL verze, která je teda jednak vošizená a jednak ten šmudla co to takhle položil by si zasloužil kopanec do koulí. Nerozumim tomu, proč má někdo potřebu 2,5 tunovou 4 dveřovou limuzínu sundávat o 10 čísel na zem. Asi v tom podvozku bude mít pneumatiku, ale účelu stejně nerozumim. Kola pěkný, tyhle sou z Contíku jak píšeš, ale zrovna tyhle disky jsem viděl už na lecčems, od A8 po Golf a za mě ne. Jde to proti celý tý filosofii a myšlence netuctový káry.
 11. Asi sem si to včera přivolal a přišel po obědě telefonát. Za Kessynu, která se dá koupit použitá za 2 litry chtějí pánové 25k + práce. Tzn cca 30 tyček za jednu projetou louži. Takže jak píšeš, masochismus Tak sem se zeptal, jestli to myslí vážně a když mi začal tím "hele mám totálně vymytej mozek" stylem vysvětlovat, že sem si koupil vlajkovou loď a když nechci platit takový částky za díly, mám si koupit B6 Passata, tak sem mu slušně řek že je vůl a jestli si myslí, že platit bez ptaní plný částky za cokoliv je v životě dobrej nápad a známka sofistikovanosti, že díky zjistim si s
 12. Hehe, pravdu díš kamaráde. No zatim to stojí u dealera týden bez hnutí, takže nevim nic Borec oznámil, že to musí vyschnout (nevim teda co tam schne tejden, když sem to poměrně slušně vysušil už před odtahem, ale zatim to neřešim, je hezky tak jezdim vidlema, nicméně sem fakt zvědav co mi sdělí, až mi teda něco sdělí 4.2 je jediná motorizace, se kterou se dá žít, to sem dlouze konzultovatl s @dawe009, kterej mi i velmi ochotně zprostředkoval i některý díly atp. za což mu velmi děkuji W12 je sběratelskej kus, ale to bych s tim nesměl jezdit a muselo by to bejt v showroom stavu, což je
 13. No je treba si uvedomit, ze to byli Herrn Ingenieuren aus Deutschland, ja wohl? So sicher, sie haben einige tiefgründiges denken gemacht.
×
×
 • Create New...