Jump to content

CzechTwister

Members
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by CzechTwister

 1. CzechTwister

  Mido

  Jj, tohle jsou pro mě osobně nejhezčí Ocean Star. Datumovka pěkně v barvě ciferníku, takže zbytečně nerozbíjí symetričnost indexû.
 2. Už se tu objevily, ale přidám sem nějaké obrázky. Mně se moc líbí ty ručky a superluminova BWG9. Stowa flieger Verus 40.
 3. Jedny krásný a autentický jsou teď vystavený v Brně na Cosmos Discovery....
 4. Koukám, že ta první fotka není vůbec ostrá
 5. Mám je čím dál radši.
 6. Psal jsem to tu kousek nazpět . Váhám mezi těmito: http://hodinkyhanak.cz/CertinaDSFIRSTGENTAUTOMATIC-C014.407.11.051.00 a těmito: http://hodinkyhanak.cz/Panskehodinky?product_id=1564&sort=rating&order=DESC&limit=60 Ty powermaticy mi přijdou univerzálnější a rezerva 80h zní lákavě. Na DS First se mi víc líbí pouzdro a celkově sportovnější vzhled. Už jsem byl U Hanáka i okukovat. Paní byla ochotná, nechala mi oboje vyzkoušet na ruce a povzbudila slovy: přijďte klidně víckrát ať se rozhodnete správně a jste spokojený.... To potěší. Tak ať ti dobře slouží a jdou co nejpřesněji...
 7. Jsou krásné. Gratuluju. Já se zatím ne a ne rozhoupat.
 8. Díky za postřeh. Dalším kousek z řady DS, kterými padl do oka je DS 1 Powermatic 80. Rezerva 80 hodin je lákavá. Cifr je výrazně propracovanější(což může a nemusí být plus), datum na šestce, tah je tříčlánkový a vypadá robustněji. Celkově model působí elegantněji. Ještě jeden dotaz na majitele DS. Jak jsou na tom s lumi? Moje Wengery po nasvícení, svítí jako blázen, ale indexy velmi rychle zmizí a po pár hodinách i ručky není skoro vidět.
 9. Pánové, nemáte někdo: http://hodinkyhanak.cz/CertinaDSFIRSTGENTAUTOMATIC-C014.407.11.051.00 ? Zajímají mě zkušenosti, postřehy. Zpracování u Certiny asi není třeba řešit. Pořád jsem hledal nějaké tooly v německých vodách(Archimede, Damasko, Sinn) a pak jsem náhodou na Watchuseek narazil na výše zmíněné Certiny. Sice moc nemusím Day/Date, ale asi bych jim to odpustil. Díky za jakékoliv reakce.
 10. Vždycky jsem tvrdil, že pilotky prostě musejí mít černý cifr. Pak jsem tady na fóru narazil na recenzi Ikarů a musím uznat, že jsou to pro mne osobně nádherný hodinky. A pokaždý, když na ně někde na netu narazím, zjišťuju, že se mi líbí víc a víc.
 11. Protože opisuje vlastní kružnici a nesedí tak rovnoměrně k dvanáctihodinové? Pak by asi byla šišatá....
 12. Poslední rok nosím tyhle grenadiery. Hodinky jsou to levný, jednoduchý, dobře čitelný, takže spokojenost. Jen ta lumi by mohla vydržet dýl.
 13. Mně se naopak 836 líbí moc. Škoda jen té velikosti. 39mm, nebo 40mm by se mi líbilo víc.
 14. Ahoj, hodinky jsou záležitostí, která mě provází od mých šesti let. Tehdy jsem dostal své první Primky za vysvědčení. Dnes je mi čtyřicet tři a hodinky od té doby nosím denně. Začaly to dvoje Primky, následovaly první Poljotky, na které jsem si vydělal sám. Pak už to byly vždycky quartz. Timex, Casio, Wenger. No, a nejspíš nazrál čas pořídit si mechanické hodinky. Zatím se rozkoukávám. Pokud se Vám budou zdát některé mé příspěvky hloupé, omlouvám se. Mějte se mnou prosím trpělivost. Učený z nebe nespadl.
×
×
 • Create New...