Jump to content

ondrejm

Member_50
 • Content Count

  628
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About ondrejm

 • Rank
  Závislák

Recent Profile Visitors

3,081 profile views
 1. Což takhle už zmíněné klasické El Primera? Jestli teda oželíš lunetu. Fajn na tahu a jakémkoliv řemenu. K bico daytonam příjemné doplnění.
 2. Naprosto bezproblémový obchod. Nemám co vytknout a rozhodně doporučuji. Díky Michale
 3. ondrejm

  P: Bb58 blue

  nejspíše hotovo
 4. ondrejm

  P: Bb58 blue

  Ahoj, nabídnu k prodeji mě Tudor BB58 modré. Kupované 10/2020 u CZ AD, takže ještě zbývá hromada záruky. Stav téměř nových. Najde se nějaká malá vlásečnice a otlak na tahu. Vyfotit mi to nešlo - přesto můžu poslat foto v plné velikosti na mail /whatsapp. Je to kompletní set. Rád bych za ně 83.000,-. Osobka v Ostravě nebo pošta. Výměně se nebráním, doplatky možné oběma směry.
 5. Zkusím nabídnout k výměně moje Tudory BB58 modré. Skvělý stav, max nějaké vlásečnice na tahu. Jsou z 10/2020, takže ještě hromada záruky. Komplet balení. Co za ně? Třeba něco od omegy, breitling nebo grand seiko. Doplatky možné oběma směry.
 6. 2264.50 nebo černé bondovky. Krabici ani noty nepotřebuji. Nabídky prosím do sz, díky
 7. Mému nezkušenému oku se to zdá perfekto dneska zas tahám "daytony" pro chudý, ale něco jsem objednal, ať sem nedávám pořád to samé. Edit - pokaždé se mi foto trošku rozes.. po uploadu
 8. Perfektní fotka! PS.: kolik ti těch kamenu nekonečna ještě chybí, abys ovládl galaxii?:D
 9. Krabici ani noty nepotřebuji, hezký stav potěší
 10. Vždycky mě potěší, jak se rolády dostanou do rukou (na ruku) někomu, kdo je nosí a nevyndá je z krabice jen na nafocení inzerátu.. Ty barevné OP jsou, jak píše kolega, vyhajpované. U AD mi říkali, že po takovém nesmělém počátku je samotné překvapil zájem. Stačí se mrknout na ceny na chronu. Hodinky pro ženu bych asi řešil Datejustama, dámské by měly být "na objednávku".
×
×
 • Create New...