Jump to content

ondrejm

Member_50
 • Posts

  761
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ondrejm

 1. Ahoj, nabídnu k prodeji mé modnuté SKX007. Čekal jsem, že je budu nosit jako víkendovky, ale jen leží v krabici. Jsou z roku 2017, na originálním jubilee, součástí balení je i krabice. Stav odpovídá stáří - vlásečnice, hlavně na sponě od jubilee, ale žádný hluboký zásek. Já je koupil v roce 2020, v listopadu jim nechal dát cifr z SKX171, plochý safír a dokoupil tah ze strapcode (ten je jako nový). Výměnu dělal Jeronimo, nějaký zásah do strojku nebyl třeba, dělala se i tlaková zkouška do 100m. Originální ciferník přiložím, sklíčko asi taky najdu, ale byl na něm škrábanec. Přiložím taky světle šedý belhamel strap - na fotce. Cenu vzhledem k modifikacím vykopnu na 10.800,-. Pošta na mě, nebo osobka v Ostravě. Výměna jen za Oris 65 s mým doplatkem.
 2. Ideálně černé / modré, jestli automat nebo baterka je jedno. Díky.
 3. No pěkně, další pilotky na fóru mid nebo large? Gratulace!
 4. Já si právě říkal, že mi k tobě 36tky moc nejdou, vzhledem k tomu co máš v hodinkovnici. Které 41 jsi měl? Tuším, že pak prošly menším "faceliftem"? Mám ocelové smooth/oyster a bico jubi/fluted, obojí se pocitově nosí úplně jinak.
 5. Kdyby někdo pouštěl, budu rád za nabídku. Jediná podmínka je průměr 40mm
 6. Případně zkuste nabídnout i jiné baterky/nebaterky do 40mm.
 7. Případnou nabídku prosím do sz, děkuji
 8. Potřeboval bych překlápěcí sponu šířky 16mm, kdy se řemen provléká dovnitř (tak, jak to má Omega - obrázek). Na značce nezáleží, jen se mi nechce kupovat nějaký noname z ebaye, kde to bude nejspíše Čína. Podařilo se mi najít jednu od Hamilton, ale bohužel 18mm (https://www.watchbandexpert.com/collections/hamilton/products/hamilton-18mm-deployment-watch-buckle-clasp-451-fa0818) Omega je určitě taky cesta, ale pokud vás napadne něco jiného, budu rád za nasměrování.
 9. A možnost nejlepší, ocelové Suby + bico DJ a můžeš jít do chronodůchodu
 10. Nech suby, pusť něco jiného, a vezmi dj u ad. Asi nej řešení
 11. Dneska taky na kůži. Dodržuju předepsanou wr a blíže než 300m od bazénu je nenosím, takže pohoda
 12. Povedená kombinace dj! Já sem hodím starší foto. Ježíšek donesl mi i juniorovi bico košili
 13. 3 vteřiny ti utekly!:D I přes "nejhorší úhel", který hodinky ještě zvětší, vypadají akorát. Fakt ti sednou.
 14. Já bych to tady rád tapetoval, ale mám malinkou nepříjemnost se servisem, tak hodinky ještě nejsou doma. Snad se z toho po novém roce stane jen vtipná historka Psal jsi mi v jiném vlákně, že žena tyhle Zenith schválila. Vůbec se jí nedivím, mít o něco větší ruku, taky bych do nich šel. A fotíš je teda perfektně!
 15. Díky rozhodně do nich jdi. Tyhle dokonce i žena schválila (většinou o hodinkách nechce ani slyšet)
×
×
 • Create New...