Jump to content

Pilfour

Member_50
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

About Pilfour

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 12/20/1994

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nevím, zda to sem patří, ale tak třeba má někdo stejně hloupý koníčky jako já, že. Nabízím k prodeji velkou část své sbírky originálních Pokémon karet z r. 1999. Může se hodit například jako originální nostalgický dárek pro děcka z devadesátek. Kolekci tvoří všech 102 karet, které vyšly v r. 1999 v setu Base Set (tedy velice vzácné holo karty Pokémonů ala Charizard, Blastoise, Venusaur, Mewtwo, Chansey včetně všech zbývajících Pokémonů, trenérů a energií). Těchto 102 karet je doplněno o Pokémony, které v Base Setu vydány nebyly, a to ze dvou zbývajících setů z r. 1999, ze setu F
 2. Hodím je i sem, přikládám odkaz na prodejní vlákno s detaily, černé BB58 na tahu, ani ne rok staré. Mám primárně zájem o výměnu za Seiko SPB143, případně Sinn U50, z dražších modelů asi jen Pelagosy. Z obdobný cenovky teoreticky nějaký Omegy (Seamastery, Railmastery)? Obecně ideálně něco s doplatkem z vaší strany (kromě těch Pelagosů), potápky/field, určitě ne nic k obleku, nic bez pořádnýho WR.
 3. Pilfour

  Sinn U50

  Moc pěkný hodinky. Přiznám se, že ten tebou zmiňovaný věčně upatlaný antireflex mě na mých bývalých 556 taky docela mrzel . Ocenil bych, kdyby ho nacpali jen zespodu, ona je s tím pak spojená i docela vysoká pravděpodobnost škrábanců (alespoň z mojí zkušenosti), což zamrzí, když ty hodinky mají safír.
 4. Máme za sebou již dva obchody a mohu jedině doporučit .
 5. Nemá někdo nevyužitý originální chrastící jubilee na SKX?
 6. Souhlas, ty zakulacený "rýžový" indexy na 105 se mi nezamlouvají, ručičky to samé, k toolům mi to tolik nesedne, u U50 šli správnou cestou.
 7. Neměl by tu někdo zájem obměnit hodinkovnici a vyměnit své Pelagosy ze mé BB58?
 8. Tak jsem namísto původně plánovaných Pelagosů skončil u těchto, z nějakého důvodu je měli v KV bez čekačky, jeden kus . A jsou absolutně perfektní!
 9. Perfektní domluva, vše jak má být. Díky!
 10. Oblekovky to sice nejsou, ale já jsem s nima spokojen :).
 11. Kdyby náhodou někdo ještě používal Twitter, tady odkaz na účet o historii a současnosti hodinek: https://twitter.com/shortsweetfacts. Ano, bohužel jen pro ty zdatnější v angličtině :).

  1. Show previous comments  2 more
  2. decebal

   decebal

   Hasič, LOL!!!

    

  3. Radek124

   Radek124

   Sorry, ale tyhle encyklopedické perexy jsou dobré spíš pro novodobé lemry s krátkým bufferem, které jedou akorát po obrázcích - a v nouzi si k tomu od "univerzálního sociálna" nechávají radit i jak spláchnout záchod, odlifrovat starou do špitálu a nebo kde najít čudl Google translátoru...

  4. dr.sphinx

   dr.sphinx

   Buď rád, že to existuje, člověk si díky tomu může pogratulovat, jak je sám chytrý. úžasný a na úrovni.

 12. Tak jsem konečně vyzkoušel Kamasu, ale moc jsme si zatím nesedli, takže kdyby měl někdo zájem, jsou v rubrice "Vyměním" .
 13. Poslední dobou je skoro nesundavám .
×
×
 • Create New...