Jump to content

Pilfour

Member_50
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

About Pilfour

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. UP, zmiňuji i možnost výměny za Omega Seamastery 300m, případně možná i větší Tudor BB41 či Tudor BB GMT.
 2. Vedle Pelagosů se začínám ještě poohlížet po Seamasterech 300M. Výměním své černé zánovní Tudor Black Bay 58 na tahu (koupené měsíc zpět u českého AD, záruka tedy 5 let). Mají lehké známky používání na tahu (rozuměj vlásečnice na sponě z kancldivingu), toť vše. Přesnost perfektní, za poslední týden nošení +0,2s/d. Samozřejmostí je kompletní příslušenství. Hledám spíše keramický model Seamasterů z 2012-18, teoreticky bych popřemýšlel i o tom novějším, ale jen černá/modrá barva a na tahu, určitě ne model s hliníkovou lunetou. "Neodrbané" a jen s komplet příslušenstvím a s výbornou přesností (nerad bych hned za rok servisoval). Díky za nabídky!
 3. Neměl by tu někdo zájem obměnit hodinkovnici a vyměnit své Pelagosy ze mé BB58?
 4. Asi vymýšlím blbosti a za chvíli to zas smažu, ale co :). Výměním své černé zánovní Tudor Black Bay 58 na tahu (koupené měsíc zpět u českého AD, záruka tedy 5 let). Mají lehké známky používání na tahu (rozuměj vlásečnice na sponě z kancldivingu), toť vše. Přesnost perfektní, za poslední týden nošení +0,2s/d. Samozřejmostí je kompletní příslušenství. Hledám Pelagosy, které jsou taky stále v záruce (alespoň chvíli pro dobro duše) a nejsou nijak odrbané, u kterých vše lícuje, luneta má perfektní chod a jsou samozřejmě s kompletním příslušenstvím. Ideálně asi modré/černé, LHD spíše ne (ale třeba bych se nechal přesvědčit?). Díky za nabídky!
 5. Tak jsem namísto původně plánovaných Pelagosů skončil u těchto, z nějakého důvodu je měli v KV bez čekačky, jeden kus . A jsou absolutně perfektní!
 6. Perfektní domluva, vše jak má být. Díky!
 7. Černá a šedá fuč, zbývá khaki, ideální třeba na Hamilton Khaki Field Mechanical (viz foto).
 8. Mám na prodej 3 nové NATO od BluShark, typ AlphaPremier, tedy asi to nejlepší, co jde sehnat (viz https://www.blusharkstraps.com/collections/alphapremier). Všechny jsou 20 mm, barvy černá, šedá a khaki. Cena 390 Kč za jeden kus plus poštovné (případně osobka Ústí nad Labem). Kdyby někdo chtěl všechny, tak bude poštovné na mě. Preferuji logicky prodej všech najednou.
 9. Oblekovky to sice nejsou, ale já jsem s nima spokojen :).
 10. Kdyby náhodou někdo ještě používal Twitter, tady odkaz na účet o historii a současnosti hodinek: https://twitter.com/shortsweetfacts. Ano, bohužel jen pro ty zdatnější v angličtině :).

  1. Show previous comments  2 more
  2. decebal

   decebal

   Hasič, LOL!!!

    

  3. Radek124

   Radek124

   Sorry, ale tyhle encyklopedické perexy jsou dobré spíš pro novodobé lemry s krátkým bufferem, které jedou akorát po obrázcích - a v nouzi si k tomu od "univerzálního sociálna" nechávají radit i jak spláchnout záchod, odlifrovat starou do špitálu a nebo kde najít čudl Google translátoru...

  4. dr.sphinx

   dr.sphinx

   Buď rád, že to existuje, člověk si díky tomu může pogratulovat, jak je sám chytrý. úžasný a na úrovni.

 11. Dnes mi dorazily 104ky .
 12. Tak jsem konečně vyzkoušel Kamasu, ale moc jsme si zatím nesedli, takže kdyby měl někdo zájem, jsou v rubrice "Vyměním" .
 13. Poslední dobou je skoro nesundavám .
 14. Tak jsem se k tomu konečně dokopal a nakoupil homage od Steinhartu .
×
×
 • Create New...