Jump to content

Andrew

Member_50
 • Posts

  2,879
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Andrew

 1. Potvrzuju, unique wood je od nich fajn
 2. A víš o tom, že Ruda bývá občas ještě v Praze a nemusíš tedy nikam jezdit?
 3. Ty jsi jako já Dior i Chanel
 4. Baccarat, přestože je unisex, je pro mě holčičí vůně a když vidím chlapa s ní, tak nevím co si myslet
 5. Edit: Nepřipomíná Vám trochu @Tikal?
 6. Koukám, že se vám stýská po trampech...
 7. Nechceš si koupit ty moje? zn. za nákupku
 8. No, a tuZemák ho omilostní, protože pokud se nepletu, abolici musí kontrasignovat premiér, kdežto amnestie je plně v rukou prezidenta.
 9. Já bych dal čárku za poserou...
 10. Stále k dispozici... přemýšlím, že jim nechám dát servis, nové DLC, ale pak už za tuhle cenu nikdy nebudou. Přijímám i nabídky na výměnu, doplatek není problém, děkuji.
 11. Takže LTE je blbost, right! Co dál, na co se zaměřit? 7/8/SE2022?
 12. Možné to je, proto se tady ptám... byť mi oboje přijde jako fajn, že s sebou nemusí člověk tahat mobil na procházku a stačí mu třeba jen sluchátka. Nabíjení denně problém nebude.
 13. Pánové (a dámy) poraďte, rád bych koupil přítelkyni AW, ideálně menší velikost, stále zapnutý displej a volání bez mobilu beru jako fajn. Co vzít? AW7/AW8/SE? Na co se zaměřit?
 14. https://www.oponeo.cz/blog/zesilene-pneumatiky-silne-a-slabe-stranky?gclid=CjwKCAjwwL6aBhBlEiwADycBIJ8-IbXAVgQ8xps3OU8xky731qc990chukEiiloF-Alrfoeb1yMriRoCixMQAvD_BwE
 15. Tipuju https://tritonwatch.ch/language/en/
 16. Jak hrají SF v porovnání třeba s BW, nebo zkrátka, je to hodně navoněná bída, nebo naopak?
 17. Jelikož jsem už koupil co jsem chtěl, tak zkusím i výměnu, mainstream i něco zajímavého. Hodinkového i nehodinkového, jsem otevřený všem nabídkám. Na ruku se u mě moc nedostanou a je škoda, aby se jen točily ve winderu.
 18. Proto mám doma jen AW II., na denní nošení to není a ty základní funkce od hodinek na sport a do lesa mi to splní dostatečně.
 19. Nabídka, která se nemusí opakovat - 120 tisíc za hodinky, kterých je pouhých 20 na celém světě. Ceny na chrono24 jsou obvykle o 100-150 tis vyšší, level II. a III. už nemají slitinu z měsíčního prachu, jako ty mé. https://www.chrono24.cz/search/index.htm?query=romain+pac+man&dosearch=true&searchexplain=true&watchTypes=U&accessoryTypes=
×
×
 • Create New...