Jump to content

Tomasek

Member_50
 • Posts

  722
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Hvězdonice
 • Fanoušek značky
  Eterna

Recent Profile Visitors

6,884 profile views

Tomasek's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Volant brand patří Atomicu a lyže se již nějakou dobu vyrábějí v Altenmarktu. (Wiki)
 2. Určitě je to přitěžující okolnost v každém případě, zejména při pojistném plnění...
 3. Délka je 174 cm, rádius tam sice uveden není, ale na internetu jsem našel 16,5 m.
 4. Já jsem Vist koupil asi před třemi lety už jeté asi za půlku a jsem moc spokojený. Nejsem žádný extra lyžař, ale když už je dotáhnu na svah (jsou to tedy nejtěžší lyže, co jsem kdy měl), tak svezení je parádní! Nějak tak si představuju jízdu autem 4x4.
 5. Moje dcera měří 122 cm a váží 25 kg, myslím, že by si na příští sezónu místo 90 zasloužila 110ky. Lyžuje třetí sezónu, celkem obstojně (občas "pizza"), ale má respekt, žádná zběsilá jízda. Nemáte někdo zkušenost s výběrem dětských lyží nebo doporučení? Opravdu v nich nejsou žádné významnější rozdíly, jak mi všichni tvrdí a je to jen otázka ceny a designu? Díky
 6. Tak to mi moc nedává smysl, objednávat budeš po telefonu a vybírat budeš z čeho, když se na jejich stránky nedostaneš?
 7. Funguje mi to (sice je to pomalejší) s touto maďarskou proxy adresou: 80.249.166.104 port 3128. Stačí to nastavit v prohlížeči v nastavení připojení.
 8. Já už tam nakupoval (na Chodově) a byl jsem taky moc spokojen, o tom žádná, ale měl jsem na mysli návod, jak obejít to přesměrování a dostat se anglický e-shop.
 9. Tak jsem se chtěl dnes podívat do obchodu www.tmlewin.co.uk a něco objednat a byl jsem nepříjemně překvapen přesměrováním na jejich české stránky bez možnosti on-line nákupu. Nemáte někdo návod, jak to obejít aniž bych musel z Česka? Dík
 10. Ahoj cigi,asi jsi měl na mysli goggles, google je něco jinýho:-)
 11. Tak dneska je to přesně jeden rok. Letí to jako blázen.
 12. Řekl bych, že tam opravdu žádná umělotina není. Někde jsem snad četl, že té vlastnosti je docíleno jiným tkaním bavlny. A podle mé manželky se rozhodně nedá říct, že je to non iron, ale spíš "better iron".
 13. maroshi, to oranžový ve skle - tipnul bych to na spritz Aperol
 14. Ona by nosila jen ty Hallo Kitty, a to jsem zakázal
×
×
 • Create New...