Jump to content

Cyber

Member_50
 • Posts

  4,144
 • Joined

 • Last visited

About Cyber

 • Birthday 05/26/2005

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  24/12/2020 QBRFC

Recent Profile Visitors

41,491 profile views

Cyber's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Trestné to je i prodávat neveřejně. Odkaz na prodej zmizel, tak buď tu sračku prodala, nebo to stáhnula.
 2. No já mám práve pocit, že tarify jsou horší. 10GB/FREE/FREE za 850 Tmobile
 3. Jak Ti to nakonec dopadlo? Kde je ted nejlepší poměr cena / data ( tel / SMS unlimited beru jako samozřejmost ).
 4. Nevím proč, ale ačkoli jsou mnohem zajímavější než klasický PELAGOSY, tak nestojí víc. Jsou super. Taky o nich přemýšlím.
 5. Máš tyhle LH? Koukal jsem na ně, a moc mě baví ten patina look a red PELAGOS.
 6. Jsme doufám ještě ve vlákně kam investovat. Nikdo neříká, že by měl BA hned padnout, já jen říkám, že odškodnění bude takové, o jakém se doposud nikdy nikomu ani nezdálo. A pokud z BA budou muset odtéct miliardy USD na odškodnění, tak je logické že nebudou na výplatu šérholdrů. Nic víc, nic míň. Klidně ať ledviny, oktávky i okály putují na NYSE, já ten příběh budu z dálky sledovat :).
 7. Já bych asi neřešil o desetinu milimetru posunutej index, ale možná by mě kapku štvala datumka nalepená na strop datového okna. Ale zase, kdo si najde recenze detailů cifru u PP Nautilů, ten pak s klidem přežije i ty detaily na x krát levnějších Tudorech. Apropo, třeba Pelagosy jsou podle mě jedny z nejpovedenějších potápek v poměru cena / výkon, a klidně si nějakou tu nedokonalost zaslouží odpustit. .
 8. Jako při pátku trocha humoru neuškodí TBTF byl i PanAm, například... :).Nikomu samozřejmě bránit prodat Okál a oktávku a nacpat to do Boeingu nebudu, ale jak říkám, chce to kurňa koule
 9. Obávám se že Covid moc Boeingu nepomůže. Ono je totiž docela běžné, že se letadla s kompletními posádkami na mimosezónu pronajímají jinam, jenže uzemněné letadla pronajmout nelze. A pořád jsou destinace, kde se létá Covid necovid. Navíc první uzemnění proběhlo už 10.3.2018, tedy rok před začátkem globálního outbreaku Covidu. Kompenzace se bude vymáhat naopak úplně báječně, protože Boeing spadá do jurisdikce USA, kolébky hromadných žalob a gigantických odškodnění. Ale uvidíme, osobně klobouček dolů před individuálními investory co mají koule na to teď Boeing kupovat ( a nemyslím tím symbolickou investici v ve výši hodnoty dvou nerezových hodinek z ženevy :).
 10. No jestli půjdou nějak výrazně nahoru, to bych si nebyl vůbec jistý. Přes 20 měsíců, stálo 530 letadel na letištích po celém světě, a aerolinie za ně musely platit parkovné a splácet leasigy, aniž by mohly vydělávat. Odškodné bude gigantické. Kam se hrabe odškodnění od VW za dieselgate Zatím tu částku nikdo nevyčíslil, ale až se tak stane....
 11. říkám to pořád, že hodinky jsou
 12. Myslím že se tady vyskytuje několik výrazů, a teď ještě tyčky . Dávám sem fotku toho co se myslí keramickým pinem. Tedy keramický váleček s vnitřním zlatým pinem. Je logické, že do zlata může jít zase jen zlato, keramickými piny se rozumí pin se zlata ale s podporou keramiky proti vytahání. Ano u zlatých modelů jsou piny vždy zlaté. Daytony budou mít časem keramiku také. Viz fotka keramického pinu na WG RLX
 13. Nejen u DD, ale i třeba u GMT a ostatních současných zlatých modelech 40mm s tahem. Ale to platí o pinech v tahu, ne o pinech držících tah u pouzdra, nebo o pinech ve sponě. Ty jsou taky zlaté.
×
×
 • Create New...