Jump to content

chose

Member_50
 • Posts

  790
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Bydlí
  Praha 6

Recent Profile Visitors

7,190 profile views

chose's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. chose

  SARB033 - porucha

  Buď mám extra štěstí na kus, a ty smůlu, nebo těm tvým něco chybí i po opravě. Mám je jako hodobóžovky na zkoušky/svatby/promoce, většinu času leží denně natahované na nočním stolku, a přesnější mechaniku jsem neměl. Číselníkem nahoru stabilně krapet do plusu, když je nenosím dlouho, položené na korunku udělají kolem -22 s/d, a předbíhání je vyřešeno. Držím palce, umí být skvělé.
 2. Věda s želvama:)
 3. Co se týče velikostí, Samuraie jsem prodal, protože mi byly na tahu moc velké. Želvy na gumě dvakrát nevěřícně vyzkoušel před koupí, a teď nosím naprosto v pohodě jako upgrade Skx013 Edit: Jako univerzály mám SARBy, ale jestli nutně potřebuješ univerzální divery, a máš na ně ruku, Samuraie asi projdou líp, než želví retroingot.
 4. Dík, pěkná recenze skvělých hodinek:)
 5. Zas jako nadšení už neni takový, jako bejvalo, takže chirurgický zákroky a želvičky oželím, nebudu si holt hrát na Apocalypse Now, a zůstanu u Seika věrnej 013 a SARB:)
 6. To vim taky, ale pracka mi z toho nenaroste:))
 7. Už tu byly nový prospexový želvičky? SRP777K a příbuzní, škoda, že 45 mm, midsize bohužel nečekám.
 8. Od pondělka netradičně, aby mi je hodinář nepoškrábal při tlakovce, akorát má dovolenou, tak takhle budou ještě aspoň týden..
 9. Mě ten design taky moc nebere a ručky mi přijdou vyloženě hnusný, indexy zas libový, ale to už je věc vkusu, technicky je to fajn kousek.
 10. Nebo jeho update s osmdesátihodinovým powermaticem a keramickou lunetou (ale podle mě toxickou modrou)
 11. Koukám, že se to tu trochu zvrhlo ve sledování přesnosti a řešení cosc, co zpátky k tématu? Našel jste někdo nějaký pěkný model s tou osmdesátihodinovou etou, ideálně něco explorerovitě-aquaterroidního do 39 mm včetně? Já ji zatím viděl snad jen v čistých oblekovkách, nebo potápkách, a na DS1 nezkousnu ten kříž..
×
×
 • Create New...