Jump to content

ten blbej

Member_50
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

About ten blbej

 • Rank
  Učedník

Recent Profile Visitors

165 profile views
 1. ... páč je tam na můj vkus už moc asymetrie: datum na čtyřce, korunka na čtyřce, den začíná v 6:30, stmívá se v 17:30, taková "vlažná" sekundovka... Celý to na mě působí dojmem, že je to všecko nahrnutý do dolní části hodinek... a to si ani nechci představit, jak budou vypadat, když budou ukazovat třeba k tomu všemu ještě třeba půl osmý... možná i ta korunka na mě působí možná až moc nalepená na nožičku... Já nevím, sou vlastně úžasný, ale...
 2. Aha, takže dejme tomu, jisté úpravy tam jsou? Juchů! Já už byl úplně iritovanej, že se mnou vážně není něco v pořádku, když tu mám patlance na skle, byť se ho snažím denně vyčistit, jenom já. Siwi, připojím Ti na Tvé zdraví!
 3. ... to sem byl já uvažoval sem o tom pouze, ale dodnes nenašel odvahu to na ty hodinky aplikovat I když tu ochranu před těma stopama po zaschlých kapkách vody by to podle mě mohlo plnit excelentně...
 4. ... takže nevydáš tajemství perfektně čistého sklíčka, já sem si to myslel Budu holt dál chodit po světě se zapatlaným sklíčkem.
 5. Přesně tak, je to mnohem víc promakanej ciferník, než by se na první pohled mohlo zdát. A ty stříbrný okraje sou krásnej a důležitej detail, bez nich by ten ciferník vypadal o ligy dolů. Kdyby byly bez těch zbytečných 24h popisků u indexů, bez zbytečnýho chapter ringu s ciferníkem dotaženým až ke konci a to celý v bílé barvě, sou to moje další hodinky snů. Ale i tak je to opravdu veliká paráda. A siwiho poprosím o radu, jakou okenu používá, to sklíčko je přímo famózně ukázkově čisté! Pěkný to máte chlapi!
 6. Ty jsou opravdu moc zajímavý a krásný! O těch sem nikdy doposud nevěděl. Fakt bombový! Koukám, že ten ukazatel dnů je vlastně taky retrográdní, dokonce mají i úplně stejnou vteřinovku, jako moje OrientStar Retrograde.
 7. ten blbej

  SEIKO 5

  Já se picnu, tak voni to mají snad nakonec správně
 8. ten blbej

  SEIKO 5

  Natahování akumulátoru - to ve mě vyvolává představu, že se akumulátor natahuje a zase smršťuje jako žvýkačka Je to už vlastně taková nová generace akumulátorů, něco jako měl T1000 Arnie, začínám se bát, kde jsi?
 9. ten blbej

  SEIKO 5

  ... a to je právě ten správný okamžik na nákup nových hodinek. Nemůžeš přece dělat něco jiného, než co říká manželka. No uznej sám, jak by to pak vypadalo, nóóó Pepino777: Jo tak to dobíjení baterie za pomoci automatického strojku je teda už síla, já se k tomu přes ten safír už nedostal, ale tohle ten safír předčilo teda mnohonásobně
 10. ten blbej

  SEIKO 5

  Ty budou asi spešl z marťanský domoviny toho zelenýho uřvanýho trpajzlika, nejenže je mají skladem, ale ještě navíc mají místo hardlexu safír. Dokonce i ty SNK357K1 mají taky safír.
 11. Někdo tvrdí, že hodinky se mají nosit, že ho obtěžuje být přehnaně starostlivý. Mě by zase obtěžovalo nosit hodinky, co se mi kdysi tak líbily, že sem si je koupil a teď by vypadaly poškrábaně, oťukaně... Obojí se dá naučit, je to životní styl.
 12. No, já to mám s tím přístupem stejně Tady je jasně vidět, že hodinky po půlroce každodenního nošení můžou vypadat jako nové, a ne jako když je vytáhnou s pod kola u auta. A vsadím se, že za 2 roky na tom budou stejně. Tady je to samej zásek, vryp, ohlá napůl vypadá korunka...
 13. Tak já bych jistě šéfovo pokárání za vteřiny\sekundy celkem logicky chápal, kdyby to celý na mě nezapůsobilo tak, jako že sem se dopustil nějaký prasárnosti minimálně proti Patek Philippe. Bert je určitě chytrej člověk, o tom nepochybuju, a možná proto mě to od něj nejdřív zarazilo, ale pak mi došlo, že každej má občas přece náladu na bodě mrazu, má k tomu své důvody ( který jsou kolikrát třeba opravdu nezáviděníhodné ) a má na to samozřejmě jak se říká svaté právo. A navíc sem Bertovi vděčnej za tohle fórum, dyť co by sme si bez něj počali, člověk se tu doví spoustu věcí ( když chce) a louskat mojí víc než trapnou angličtinou WUS fórum mě nebaví. Spíš se teď zamejšlím, prolustroval sem trochu teď ty jejich stránky, a já vážně nevím, no... Prej dávají do některejch svejch hrůz i Seiko strojky ( nevím, nakolik by se tomu všemu dalo věřit...), cena je +- od 150 do 200$, tak nechápu toho, kdo si raději za tu cenu nekoupí třeba nějaký milý základní pětečky, nebo Orienty... To je přece neporovnatelný. A ten, kdo už třeba základní Seika nebo Orienty má a chtěl by se tímto způsobem posunout vejš, tak přece musí vědět, že tímhle způsobem nemá ani tu nejmenší šanci. Zaprvé skočí o moc úrovní a zadruhé hodinky tohohle typu sou už hodně drahá záležitost, a rozhodně to není jen tak pro nic a za nic a myslet si, že je přeskočím a nahradím tímhle, tak to opravdu nejde. Nejde, nejde a ještě jednou nejde. Vlastně vůbec nechápu ani smysl existence takových "hodinářských" značek. Ale lidi to asi kupovat musejí, jinak by to už dávno neexistovalo. A když se takovejm lidem člověk v dobré víře bude snažit něco aspoň málo vysvětlit, tak ho ocejchujou nálepkou že je snob a že jim tohle nejenom bohatě stačí, ale navíc se jim i líbí, protože sou krásné... A člověk se jenom může dívat, jak lidi svý těžce vydělaný peníze zcela sami a zcela dobrovolně házejí do kanálu
 14. Chlapi jak vy to děláte, že máte ta sklíčka tak čistá..? Já ať mám plexi, minerál, hardlex nebo safír, všechny mám hned zapatlaný. A to na ty sklíčka ani nehrabu .
×
×
 • Create New...