Nebo pro hubeňoury. Primky nosím i menší, ale tady mě těch 34mm prostě nesedí na ruce. Stav vzhledem k věku dobrej. Sklíčko bez výraznějších záseků, luneta se točí na obě strany bez cvakání, ciferník má pěknou patinu. Pouzdro zezadu vypocený, asi je někdo nosil. Korunka je šroubovací (vodotěsnost jsem netestoval) a když najdete správnou pozici pro natažení, nátah vydrží skoro 32 hodin. Zpožďují se o 50 sekund za 24 hodin. Řemínek je textilní 18mm dvoubarevnej alík. Chtěl bych za ně 600, zásilkovna v ceně. Případný dotazy nebo další fotky přes SZ.