Jump to content

TomTomTom

Members
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TomTomTom

 1. OK, díky. Cirka dvanáct let nosím starý model Fenix LD01 a v porovnání s novými modely se ta svítivost výrazně posunula kupředu.
 2. A mají tedy vypovídací hodnotu údaje na set-top boxu, kde je vše v plné síle?
 3. Mám, zkoušel jsem to, ale je to velmi podobné.
 4. TV je Philips, set-top box Mascom MC720T2HD... jinak jsem zkoušel vložit 5G LTE filtr (Emos EM-694IEC), ale zlepšení jsem neviděl.
 5. Prosím o radu ohledně TV techniky...anténa "Kolorka", síla signálu 100%, kvalita signálu taky 100% a stejně mi každý den občas zamrzá a nebo kostičkuje obraz, někdy dobrý, ale to je tak jeden den v týdnu. Předevčírem večer to šlo bez problémů, telku jsem sklapnul a když jsem ji pak za pět minut pustil, tak už to zase vypadávalo, ač jsem provedl jen on/off. Kde by mohl být problém?
 6. Taky odmítám, protože tuto formu sbírky nejsem ochotný podporovat. Ale radost z toho nemám. Podporuji finančně jiný projekt, protože některé dobré věci je nutné zafinancovat, aby mohly spolehlivě fungovat.
 7. Úhel ti dost ovlivní řezivost, což v kuchyni oceníš zejména na syrovém mase..ale jinak jak říkáš... zbytečné to moc prožívat.
 8. Lidl....a její pokladničky na odpustky u pokladen. Lidi tam rozpačitě házejí dvoukoruny a pětikoruny, mnohdy jim je trapný odmítnout pokladní, že takhle asi nee...komedie. To ta firma fakt nedokáže hrdě poděkovat lidem za nákupy a transparentně poslat podíl ze zisku na pomoc potřebným?
 9. Ten popis bohužel odpovídá...byli jsme v Plzni ubytování na víkend a už nikdy více. Centrum města je fakt peklo.
 10. Rodina i firma najela do režimu "nasrat"..ze začátku jsem z toho měl smíšené pocity, ale čím dál víc jsem přesvědčený, že jiná cesta nevede a dokonce mě to začalo i bavit. Jinak se doma shodneme, že šetrnější způsob života a vědomá skromnost měly přijít už dávno bez ohledu na všelijaké krize.
 11. Robert Lopour, Vyskeř...zkus ho oslovit s poptávkou.
 12. K tomuhle si ještě tak ráno přečíst horoskop a můžeš se jít ožrat..
 13. Parádní fotky...ale netrap mě nebo mě zítra doma neudrží, mám to tam moc rád
 14. Pěkný jsou, ale ten ručičkový bordel to zbytečně kazí. Stejně se z toho ani nedá pořádně odečíst čas.
 15. Co se týká kvality cest, tak "Černého Petra" držel vždycky okres Semily, ale republiku mám prolítanou křížem krážem a podle mého názoru jsou největší peklo silnice v okolí Prahy...to je prostě jenom asfaltovaný písek a bláto a to vlnobití je pak moc i na cestovní enduro, o autu ani nemluvím...
 16. V digitálu nic moc, takový pouťovky, ale v tom analogu parádní hodinky. Užij si je
 17. Díky. Jinak super ty Protreky... tahám je všude již několik let a vypadají dobře ke košili i k montérkám. Podle mého názoru nejlepší modelová řada od této značky.
×
×
 • Create New...