Jump to content

Žigi

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

About Žigi

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  PRIM, Seiko

Recent Profile Visitors

77 profile views
 1. Žigi

  Vintage seiko

  Jedna tématická.
 2. Žigi

  Vintage seiko

  Z Anglie, ale najitý místním členem a hodnocený dalšima několika:) A protože mi fakt pomáhali, tak jsem domů dovlekl ještě něco:)) díky za pomoc, ale radši už mi nepomáhejte:))))))))
 3. Žigi

  Vintage seiko

  Opravdu bych moc rád poděkoval několika neuvěřitelně ochotným členům, kteří se ozvali na moji prosbu. Jsem tu jen chvilku, ale ta komunita tady,to je víc než ty hodinky ! Ale ať neplevelím, tak můj nový přírustek ! Wanna race!?
 4. https://www.antik-hovorka.cz/obchod/prim-automatic-ala-letecke-23890.html Tohle je už taky strašně smutná záležitost člověk tam dřív měl alespoň o trochu větší šanci, ale dneska už je to i tam. To obecný přijímání Parexa, že to jako je děsně ok a na normální nošení, to mě upřímě pořádně štve. Pak se děje tohle. 6500 za Adibas hodinky !
 5. Někdo nevěděl, jak se do toho leze a uplně je zlikvidoval. Pouzdro i sklíčko. Ale tak mi je alespoň zadarmo dal, že to je nepoužitelné No já z toho pár věcí použil, sehnal ciferník a poštěstilo se skoro nové pouzdro a tak mám nachystáno
 6. Jedny jsem měl, druhé jsem dostal jen zničené torzo, ke kterému jsem nedávno sehnal nové pouzdro a ciferník. Takže dneska večerní skládačka a mám nachystáno na sezónu
 7. Jenže to je stále ta jedna základní prasárna. Kdyby ty hodinky dělali tady, komplet, tak jako se vyrábí Prim Prim. Tak se můžeme dohadovat, jestli ten nebo tamten hodinář atd. Ale oni prostě v číně kupují hodinky za 50 dolarů na které čínan ochotně natiskne logo kohokoli. A to je ten celý problém. Ten kluk na fotbálku žil v tom, že má hodinky vyrobené tady. Ta značka, to už je věc sporu. Ale ne že má hodinky z čínský továrny, kde už toho ducha proč si koupil český hodinky prostě nemá.
 8. K 100mu výročí vlajky. Dává to smysl. Těším se na další detaily.
×
×
 • Create New...