Jump to content

Žigi

Member_50
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

About Žigi

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Fanoušek značky
  PRIM, Breitling, ...

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. Kdyby mi před rokem někdo řekl, že budu nosit Breitlingy, tak bych se mu vysmál a mumlal něco o kolotočářích a podobně:) Alespoň poučení pro příště, nikdy neřikej nikdy je svatá pravda.
 2. Tak nakonec si ke mě cestu našly:) Titan je fantastická věc. Sedí jak ulitý. Tak ještě vyřešit řemen a spokojenost.
 3. Přidávám se ke gratulantům Tohle byl fakt skvěle proběhlej obchod a celkový jednání na koupi hodinek co ani neprodával Moc díky, je to sympaťák.
 4. Dyť tohle je pro mě vždycky highlight týdne ! To studuju každou fotku každý týden a čtvrtek by ztratil uplně na kouzlu kdyby jsi nepřidával ! Dáváš sice málo starých Mini, ale tak nikdo není dokonalý
 5. Užasný jako vždycky ! Ta plechovka Coly s Huntem je v kontextu včerejšího Ronalda naprosto geniální
 6. Není to uplně řidičský auto, ale tyhle hodinky mě baví.
 7. Tak tohle patří do rubriky “co mě právě naštvalo”:))) psal jsem mu hned co jsem to našel, ale měl jsem asi víc co na práci, jel bych pro ně hned:( takže užívej a kdyby tě nebavili, mysli na mě!:) Beru hned.
 8. Žigi

  Doxa SUB

  Možná jsem objevil Ameriku, ale podle mě nově, má komplet řadu Koscom v Praze a skladem. Přepočet cen dost dobrej a hlavně se dají na prodejně zkusit a vybrat. Takže už nemusím řešit, že se nemůžu rozhodnout který 300T, ale stačí tam zajet https://www.hodinky-koscom.cz/hodinky-doxa
 9. matic už je i na coinbase.
 10. Tady je ale přeOrlíkováno!:) Musím to trochu rozbít.
×
×
 • Create New...