Pánové, prosím o radu, v Primkách se vůbec neorinetuju ...
Dostal jsem od kamaráda úkol sehnat Diplomaty v co nejlepším stavu, můžete mi napsat svůj názor na stav a cenu těchto hodinek.
Pokud zvolil špatné vlákno, Honzo, prosím přesuň to.
Díky moc!
Ahoj, no to není lehké zadání, osobně bych se zamyslel nad těmito modely:
HIRSCH Leaf - za mě připadají v úvahu obě barevné varianty
HIRSCH Arne - zelený nebo šedý
HIRSCH James - zlatohnědý
HIRSCH Carbon - oranžový
HIRSCH Stone - šedý
Oni to italové dost často mění (prošití) a v případě toho přírodního se i odstíny občas liší.
Tloušťka je cca 6mm v nejvyšším místě, pocitově je ten řemen tlustý spíš 4mm.
24mm aktuálně nejsou, máme je objednané a měly by být cca v polovině listopadu.
Ahoj Martine,
pokud se nepletu, hodinky mají rozteč 19 mm a spona má šíři 18 mm (prosím povrď).
Tady bych Ti doporučil HIRSCH Genuine Alligator, který má zmíněné parametry.
Co se týče barvy, zůstal bych u hnědé nebo zlatohnědé.