Jump to content

MBender1

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About MBender1

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Swiss made

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jsem na ně nasadil NATO a není to vůbec špatný...
 2. Je fakt, že jsou o něco větší, ale já taky zrovna nejsem nejmenší , takže mi sedí... jo s tou datumovkou je to taková zvláštní anomálie, ale nemůžu říct, že by mi to nějak vadilo, teda zatím.
 3. @ONYX servis hodinek Ahoj Rudo, pomohl. Poslední dny jsem tu byl furt na vážkách, zda to řešit, reklamovat, nebo to prostě nechat být, ale pomohl si mi se rozhodnout, to prostě poslat na reklamaci. Díky moc Jelikož je Hamilton autorizák zatím jen v Carollinu, tak uvidíme, jak se tam k tomu postaví. Vy zatím Hamilton autor. servis neplánujete? Díky.
 4. No jak říkám, radši to nechám od magnetizovat u hodináře, než blbnout s touhle krabičkou... @(z)denny jo máš pravu jsou to jen hodinky, ale jsem na to asi ještě slabej. Na nějakých starých Festinách bych to zvládnul, ale ty Hamiltonky mám jen chvíli, tak tomu nechci ještě víc naložit Nicméně co jsem se dozvěděl, tak já nejspíš nebudu mít problém s magnetizací hodinek pač po zmagnetizování prý zrychlují, ale mě spíš zpomalily. Navíc se furt nechtějí nějak ustálit. Začal jsem na -2, pak jeden den skočili na -20 Ted poslední 3 dny šli od -10 po -4 a dnes zas -9. Při nošení přes den a v noci dial up. @ONYX servis hodinek věděly byste čím by to mohlo být? Od včera jsem je začal měřit po 24 hod jinak předtím byly po 12 hod. Je mi jasný, že to je prostě mechanická věc a když chci přesný hodinky, tak si mam koupit Quartzky. Zajímá mě spíš jestli to je ok nebo je tam nějaký problém.
 5. Zdravím, mám poměrně krátkou dobu hodinky Hamilton Khaki Field Auto (kalibr H-10) a zajímalo mě jakou máte průměrnou denní odchylku. Já měl v prvních dnech -2 sec/den, ale teď po měsíci mi dělají -7 sec/den. Je to standard na Khaki Field Auto? Nijak se nemůžu dopátrat oficiální informace. Samozřejmě pochlubte se i vy, kteří máte máte jiné Hamilton hodinky, abych věděl do čeho případně příště jít
 6. na testování tyhle krabičky z Ali nemám moc koule hor na nových hodinkách.
 7. Díky moc. Zajdu k hodináři a poprosim o odmagnetizaci (pokud je to ten problem). Když to nepomůže pošlu je na reklamaci. Snad se to brzy vyjasní.
 8. @vasekk Onyx má velmi dobré hodnocení, co jsem tu viděl ve vláknech. Sice nejsou asi autorizovaný servis na Hamilton, ale zhodnocení tady na fóru se dá také brát jako známka kvality
 9. @Daemonultimate mm chápu. V tom případě je nemůžu nosit nikde pokud to s tím magnetismem funguje takhle. Jo dnes jsem jim právě pomohl ručním dotahem a celodenním nošením. V 11.25 jsem je hacknul a naladil na čas dle telefonu. Teď po 7 hodinách mám zas už -3 vteřiny.
 10. @Daemonultimate může je zmagnetizovat notebook, resp. práce na notebooku? Nevím, co jiného by to dokázalo v mém okolí. Děkuju!
 11. @vasekk Ahoj, co jsem četl na ofiko stránkách Hamiltonu, tak jediný autorizovaný servis je v Carollinu v Praze. Nikde jinde.
 12. Zdravím, zhruba před 3 týdny jsem si pořídil hodinky Hamilton Khaki Field Auto 42 - H70555533. Do minulého týdne byla přesnost cca. +/- 2 sec za den, takže jsem byl naprosto nadšený. Nicméně z ničeho nic mi hodinky začali vykazovat -15 až -20 poslední 4 dny a já nevím co s tím, resp. co to mohlo způsobit. Hodinky jsem za tu dobu nechal pouze jednou zastavit, ale přijde mi, že právě od toho bodu co jsem je znovu rozhýbal už prostě "přesné" nejsou. Nemáte někdo zkušenost? Je to na reklamaci? Moc díky.
 13. Nemůžu se na ně přestat dívat
 14. Ještě ten rotor o kterém básním výše.
×
×
 • Create New...