Jump to content

whitley

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

About whitley

 • Rank
  Začátečník

Recent Profile Visitors

241 profile views
 1. whitley

  HANHART

  I pro otočnou lunetu se hned našlo využití...
 2. whitley

  HANHART

  No o tom žádná. Značku jsem objevil, když jsem tu někde prvně náhodou uviděl obrázek Mk I a musím si přiznat, že výměnou za 417 ES bych asi i upsal duši čertu nebo hodil lístek Burešovi. Ale tuhle investici bych si teď před sebou nedokázal obhájit. Ale pozor. Pioneer One rozhodně pro mě není kompromis. Původně jsem chronomag sjížděl, abych si vybral nějaké B Uhr ale když vstoupily na scénu tyhle, byla to láska na první pohled. Když i po dvou měsících, co nebyly skladem, láska trvala, nebylo co řešit.
 3. whitley

  HANHART

  Tak už patřím do "rodiny". Čekal jsem s rozbalením na narozeniny, takže zatím moc času na ruce nestrávily. Až popadnu dech, třeba budou hezčí fotky a smysluplnější komentář.
 4. Tak já si asi vytáhl Černého Petra, protože jsem v tomto vláknu nezaznamenal žádnou poruchu... Po dvou měsících, co je mám, se mi (diagnóza hodináře) uvolnil jeden šroubek z ciferníku a zapadl pod páčku spínače chronografu. A když jsem nic netuše chronograf jednou spustil, páčka se ohnula a já byl odsouzen k věčnému běhu chronografu bez možnosti vypnutí. Pacient už je doma a byl odměněn novým řemínkem. Ten přiložený nato byl strašný. Ten druhý koženkový občas vezmu na milost.
 5. whitley

  HANHART

  Tak u Hanhartů mají asi vážně napilno. Skoro po dvou měsících včera naskladnili na eshop Pioneer One Black a dnes už jsou opět vyprodané. Btw... Já to stihnul Yeh
 6. Snad jsem neobjevil Ameriku ale vtip Stuka pilot mi připomněl starý dobrý
 7. Ulysse Nardin Marine Torpilleur ještě nemám, tak dnes alespoň takhle
 8. whitley

  Novinky Laco

  Na první pohled se mi to líbí ale zároveň mám takový nepatřičný pocit, že to je cirkusová kulisa, nedůstojná pilotek. Za pár týdnů by se mi okoukaly a já bych se styděl, že ten bronz je vlastně falešný.
 9. whitley

  Novinky Laco

  Mě u pilotek baví více B Muster, takže koukám po Aachen modelu https://www.laco.de/en/watches/pilot-watches-basic/aachen-oliv-42 Přemýšlím "nahlas" zdali ten pěkný kabátek, PVD, ospravedlní příplatek 100 éček. Ale i ten řemen je povedenej
 10. Nikde nikdo, pusto a prázdno... Není náhodou pátek?
 11. Hodinky jsem si nechal poslat z Číny ale zakázky dávám Čechům
 12. Tváří se to jako SEAGULL 1963 ale ve skutečnosti to je SEAKOSS Tak, jako revoluce požírá své děti, tak čínské fabriky požírají... čínské fabriky
 13. Proč to? Kvůli covidům, nebo Ministerstvo financí zaspalo s infrastrukturou?
 14. Ještě zmíním dopravu z Číny. V pondělí 18. 1. večer objednáno, v pátek 22. již v ČR, pak dlouho nic. 4. 2. převzala Česká pošta a 12. 2. konečně u mne. Co je ale důležité: I když od 1. 1. 2021 už toto zboží není osvobozeno od DPH a já očekával, že bude následovat úřadování a doplatek, nic takového neproběhlo. Na balíčku byla napsána hodnota 5 dolarů a odesílatel nějaká holandská adresa. Tak nevím, co tam proběhlo ale hlavní je, že mě to nestálo nic navíc.
×
×
 • Create New...