Jump to content

whitley

Member_50
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,229 profile views

whitley's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Dnes na seznamzpravy ještě lepší foto. Jestli se nemýlím, tak má PP Aquanaut Travel Time
 2. Díky chlapci. Tak zkusím, komu se dřív trefim do pracovní doby
 3. Poptávám osobní zkušenost s hodináři v tomto regionu. Pohybuji se Liberec, Jablonec, Teplice, sever od Prahy. Bohužel v hlavním městě se skoro nevyskytuji a raději bych neposílal. Chtěl bych základní servis, čištění, seřízení, tlakovku pro Sellitu SW200 (Hanhart) a rád bych je svěřil někomu, pro koho to nebude exotická zakázka mezi výměnami baterek. Doufal jsem, že je vezme p. Kalai v Zápech ale zdvořile mě pro vytíženost odmítl. Má někdo zkušenost s p. Petrželou v Jablonci nebo zmiňovaným p. Kodýtkem v Liberci? Nebo nemám mimopražské riskovat?
 4. Dle předložených obrázku i rozpočtu by ti mohly vyhovovat Hanhart Pioneer One, jak už zmínil kolega nade mnou. https://www.hanhart.com/en/product/pioneer-one-2/ V případě zájmu pak mohu podat referenci z první ruky.
 5. Kupující jak má být. Na rovinu domluveno a pak obchod bez problémů zprocesován. Děkuji a doporučuji.
 6. whitley

  HANHART

  Full lumi hodinky mě zatím nechávají chladným i v případě mé oblíbené značky ale původně jsem sem do vlákna přišel napsal, že třetího je můj nejoblíbenější den v měsíci
 7. Chtěl jsem tu na fóru rozvést myšlenku, jak mi bylo líto, že přes léto nemám moc příležitost unosit oblekovky Limes, které jsem si na jaře pořídil zde na fóru a tak jsem jim místo kůže pořídil modrý Nato, díky kterým se z nich stávají fajn hodinky i k šortkám, a zjišťuji, že značka nemá aktivní vlákno. Edit: mám vůbec dobře interpunkci v tom nechutně dlouhém souvětí, co jsem teď zplodil?
 8. whitley

  HANHART

  Sleduji každou variantu ale originál zatím nic nepřekonalo.
 9. A jako bonus pro všechny, kteří se zatajeným dechem sledovali mojí existenciální story až do konce, tu mám nějaké fotky od profíka a tímto bych za sebe toto hodnotné vlákno považoval za ukončené. Díky chlapci. Za mě je závěr, že jsem rád, že jsem měl tyto hodinky. Jsou o něco více šik, než Limesky a hlavně jsem si potvrdil, že to pro mě jsou opravdu srdcovky.
 10. Nový pocit, mít na ruce nový přírůstek, kdy to nejsou hodinky.
 11. Společně se zde již častokrát citovaným klasikem se nabízí zvolat "Nemám jedinou svatební fotku, ty koště."
×
×
 • Create New...