Jump to content

whitley

Member_50
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

431 profile views

whitley's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Jsem si téměř jistý, že černou verzi jsem viděl v hodinkářství v duty free na terminálu 2 na letišti...
 2. whitley

  Pilotky

  Jsem se byl fotit s nějakou paní u profíka a objednal jsem si i detail na časomíry
 3. Inu, holit se i umím, něco málo přistřihnout též, ale větší údržba, to už chce kumšt. Já když vidím reference, co se teď vytváří v barber shopech, tak se tam dost bojím zajít. Jak jen na příště najít člověka, co nebude chtít za každou cenu vytvářet trendy, co mu předvedli na zrychleném barber kurzu ale bude respektovat nastavený tvar? Nemluvě o tom, že nejdřív bude muset opravit tu stávající hrůzu. Zapátrám, jestli tu už někde není téma.
 4. Snad po dvanácti letech jsem se byl ostříhat u někoho jiného, než u dlouholeté kamarádky, která odešla na rizikové těhotenství. Hlavu už pár let neřeším ale jsem citlivý na vous. Středně dlouhý, upravený ale působící přirozeným zálesáckým dojmem, který jsem si každých 6 týdnů nechával přistřihnout. A navzdory podrobnému vysvětlení a předvedení na fotografii, teď vypadám jak nějaká parodie na osmnáctiletého youtubera, co předstírá, že mu rostou fousy. Na tvářích milimetr, na bradě nějaký křivý smetáček, pod bradou to je naopak nechaný dlouhý (proč?), místo kníru skoro nic a kolem huby už vůbec nic. Místo 20 minut tam trčím hodinu a půl a protože jsem měl celou dobu hlavu nahoře, nemohl jsem včas zasáhnout. Hlavně, že tam předváděla nějaký kraviny s břitvou. Zabít!
 5. Stále hodně často na ruce. Prakticky vždy, když ráno odcházím a hrozí, že v práci sáhnu na něco jiného, než na volant a počítač, beru si tyhle.
 6. Moc jsme toho spolu ještě nenajezdili, za tmy vůbec nic. U denního videa lze zpětně u PC protijedouci SPZ zachytit ale určitě ne letmým pohledem, je třeba stopnout záznam v pravou chvíli. Ale to bude asi standard u všech levnějších kamer. Jinak asi není co řešit. U software mě překvapilo, že nelze nastavit kvalitu videa, jede si stále Full HD, (140°, 30 fps). Propojení s mobilní aplikací je lehce těžkopádné ale v případě potřeby lze nahrávky stáhnout i do mobilu ale pohodlnější je to určitě přes PC appku a kabel (ale ten není součástí balení, je třeba mít vlastní miniUSB. A to je právě ten, co jsem dokoupil místo nabíječky). Jediné, co mě zatím mrzí, je "nouzové tlačítko". V případě události se do krizového záznamu uloží jen asi dvě sekundy před jeho spuštěním, takže poslouží spíš jako označení času události, na základě kterého si pak musíš stáhnout celou příslušnou etapu s incidentem. Vypadá to, že splňuje, co jsem potřeboval, youtubeři si asi budou pořizovat něco jiného.
 7. Pokud to někoho zajímá, tak neorigo nabíjení v mém případě funguje, kamera běží.
 8. Tak nakonec jsem zjistil, že velká část kamer má nabíjecí konektor mini USB, takže jsem si objednal Mio MiVue 788 a k tomu si přihodil příslušný kabel miniB, usb 2.0, 5pin a pro jistotu i novou rozdvojku do zapalovače s větším výstupem proudu, tak doufám, že to bude fungovat a těch 1500 Kč navíc se snad projeví i na kvalitě zpracování. Přeci jen ten hardware bude dostávat zabrat. Díky, chlapci, za reakce.
 9. A ještě se zeptám na tu truecam, jakou konkrétně máš? Mám na značku dobrá doporučení. Stroje, co vídám v běžné v nabídce inzerují usb nabíječku ale v příslušenství vidím vždy jen držák na samolepku, bez přísavky.
 10. Jo, to by mohlo být ono. Pravdou je, že v prvním kole hledání jsem na stroje pod 2000 Kč předsudečně ani nekoukal ale parametry vypadají dostatečně a moje podmínky to splňuje. Zkusím se osobně podívat někam do elektra a pozeptat se na to napájení (můj teoreticky favorit byl lamax c9 ale ten nemá v napájení to usb) a jestli neuspěju, tak to xiaomi za ty prachy asi zkusím. Moc díky Ale klidně sem ještě házejte další nápady.
 11. Pánové, jdu si pro radu, protože vybírám autokameru podle méně obvyklých parametrů... Během dne někdy vystřídám i 5 různých automobilů a potřebuji kameru stále přendávat. Proto musí být PŘÍSAVKA , nikoliv magnet/samolepka a dále nemůžu vést nabíjecí kabel do zadních zapalovačů. Zároveň v autě nabíjím mobil, takže potřebuju, aby nabíječka měla USB KONCOVKU , nebo odbočku na druhé usb. Kombinaci těchto dvou vlastností jsem za celý večer neobjevil ani jednu, takže kvalitu, úhly záběru a podobné věci ani nebudu řešit. Nebo nejde to nabíjení nějak ochcat? Jsou koncovky jednotné? Nelze koupit požadovaná nabíječka zvlášt? Díky za rady, tipy a typy.
 12. whitley

  HANHART

  Pioneer Twin Control v modré. Na fotce se na to dívá hezky ale na ruku bych stejně asi zvolil raději klasickou černou variantu.
 13. Zajímavé hodinky v odkazu, ovšem hledal jsem pro sebe něco jiného. Je ale bez debat, že tutimácká řada Grand Flieger Classic vychází ze stejné DNA a také jsem ji zkoumal. Hanhart jsem zvolil zejména, protože: - komplikace day v případě retro hodinek bije do očí - nechtěl jsem hodinovku katedrálu - více se mi líbí jejich hustší vteřinová škála - rozpočet Tutimu musím ocenit za in-house strojek ale Hanhart byla láska na první pohled.
 14. A co mechaniky? Seagull 1963. Při ceně 150 dolarů vlastně zadarmo.
 15. Nikoliv šaty ale hodinky dělají člověka
×
×
 • Create New...