Jump to content

whitley

Member_50
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

662 profile views

whitley's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. A ty fotky TH jsou pecka. Motivace, abych se o hodinky přestal bát.
 2. Tak tak. Nová produkce Vostoku. Normálně se s nimi nechlubím, nasazuju si je jako toolwatche vždycky s těžkým srdcem. Kdyby to zachránilo jediné děcko, nebo poslalo jediného rusáka kam patří, v mžiku je v hodím z okna, ale takhle... Ale k původnímu tématu tohoto vlákna vlastně nemám moc co říct. Na hodinky jsem jednak hrozně opatrnej a pak vlastně po dobu, co mě chytil chronobundus, tvoří pozadí mých chronofotek většinou kočárek Tak alespoň takhle loňské Krkonoše.
 3. Jsem rozkročen mezi Českou Lípou a Libercem. Nádraží tu je asi 5 let nové, asi o 200 metrů posunuté vedle starého. Já ho využiji jednou za uherský rok ale hlavní výhodu jsem shledával v absenci podchodů. Podchody na moderních nádražích jsou hlavním nepřítelem hladkých přestupů s bicyklem na zádech. K folklóru starého nádraží také patřilo "lovosické" nástupiště", které si svou záludností nezadalo se slavným 9 ³/⁴. A na novém nádraží ani nepočítali s nádražní hospodou.
 4. Řekli jste si o to. Sláma z bot se na fotku nevešla, za politicky nevhodné hodinky se omlouvám.
 5. Mohu zcela doporučit. Rychlá komunikace, bleskové odeslání, hodinky v pořádku. Prodejce jak má být.
 6. Tvl, zítra snad půjdu udělat fotku na nádraží v Český Lípě, co na to budete říkat
 7. Moje varianta. https://www.reminky.cz/parkour-3/?variantId=4185
 8. Aktuální info, jak mi v prosinci šel balíček pod 150 EUR z Ruska do ČR. 2. 12. odesláno 9. 12. Balíček opustil Rusko 10. 12. Registrováno Českou poštou 13. 12. Aniž by došlo k nějakému kontaktu ze strany pošty, přes celní aplikaci ECEP (https://cportal.celnisprava.cz/web/portal/ecep) jsem si sám dle ruského trackingu podal celní prohlášení dle údajů ve faktuře. 15. 12. Email od celní správy s pokyny pro platbu DPH. Clo se do 150 EUR neplatí. 16. 12. Potvrzení o zaplacení a uvolnění k doručení 22. 12. Pošta převzala k doručení 23. 12. Doručeno Kdo z vás disponuje datovou schránkou, eObčankou nebo bankovní identitou, tomu doporučuji clení svépomocí přes ECEP, není to složité. Ušetří se poplatky za celní zastupování a hlavně čas, kdy balíček leží „na celnici“ než pošta předá údaje. Ovšem pokud se jedná o zásilku o vyšší hodnotě, může se vyplatit počkat na oficiální údaje od pošty, nebo vyzvědět od prodejce, co napsal do průvodních dokumentů. Někteří prodejci mohou na zásilku napsat jiný popis a hodnotu zboží, abychom my ušetřili při clení.
 9. Dnes porodnice Liberec. Paní doktorka dámské mechaniky v bicoloru. Odhaduji Certina DS Podium Lady, nebo něco hodně podobného. Foto ilustrační. Není to třeba partnerka místního člena?
 10. whitley

  YEMA

  Tak jsem po dvou týdnech koukání na výprodej přesvědčil sám sebe, že si je též pořídím do šuplíku ale teprve v košíku mi dali na vědomí, že uvedená cena je bez DPH, takže jsem zase vycouval.
 11. Jsem si téměř jistý, že černou verzi jsem viděl v hodinkářství v duty free na terminálu 2 na letišti...
 12. whitley

  Pilotky

  Jsem se byl fotit s nějakou paní u profíka a objednal jsem si i detail na časomíry
 13. Inu, holit se i umím, něco málo přistřihnout též, ale větší údržba, to už chce kumšt. Já když vidím reference, co se teď vytváří v barber shopech, tak se tam dost bojím zajít. Jak jen na příště najít člověka, co nebude chtít za každou cenu vytvářet trendy, co mu předvedli na zrychleném barber kurzu ale bude respektovat nastavený tvar? Nemluvě o tom, že nejdřív bude muset opravit tu stávající hrůzu. Zapátrám, jestli tu už někde není téma.
 14. Snad po dvanácti letech jsem se byl ostříhat u někoho jiného, než u dlouholeté kamarádky, která odešla na rizikové těhotenství. Hlavu už pár let neřeším ale jsem citlivý na vous. Středně dlouhý, upravený ale působící přirozeným zálesáckým dojmem, který jsem si každých 6 týdnů nechával přistřihnout. A navzdory podrobnému vysvětlení a předvedení na fotografii, teď vypadám jak nějaká parodie na osmnáctiletého youtubera, co předstírá, že mu rostou fousy. Na tvářích milimetr, na bradě nějaký křivý smetáček, pod bradou to je naopak nechaný dlouhý (proč?), místo kníru skoro nic a kolem huby už vůbec nic. Místo 20 minut tam trčím hodinu a půl a protože jsem měl celou dobu hlavu nahoře, nemohl jsem včas zasáhnout. Hlavně, že tam předváděla nějaký kraviny s břitvou. Zabít!
 15. Stále hodně často na ruce. Prakticky vždy, když ráno odcházím a hrozí, že v práci sáhnu na něco jiného, než na volant a počítač, beru si tyhle.
×
×
 • Create New...