Jump to content

exell

Member_50
 • Posts

  261
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Tudor, Rolex, Casio

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

exell's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Up a zvládl bych i Expy I 124270
 2. S DJ už to také není žádná hitparáda, u konkurenčního podniku na ně ani nezapisují. Takže bych s pár měsíci spíš nepočítal.
 3. Možné je všechno. Já čekám rok na OP a nic, na podzim jsem zmínil zájem o DJ a do 2 týdnů mi volali, jenomže jsem v tu dobu měl jiné výdajové priority, tak jsem odmítl. Teď bych ty DJ chtěl a mám smůlu, možná jsem na pomyslném "idiot" blacklistu . A vlastně mě to celé nebaví.
 4. Z jakého důvodu se radujete? Upřímně by mě to zajímalo. Pokud jste zadlužení až po uši a máte hypo, pak chápu, že vám redistribuce dluhu mezi dlužníky a věřiteli vyhovuje, jinak nemám páru. Do konce roku s tímto pánem tady máme inflaci 20 %.
 5. @Žigi krásný kousek, koupený za pět 12 gratulace
 6. Od zastávky Na Mlýnku po modré nahoru směr Horoměřice a jsi tam!
 7. Nejčastěji spolu chodíme po loukách a lesích v okolí Prahy 6. Když se to podaří v týdnu, radost je o to vyšší. V pozadí kostel sv. Matěje na Babě.
 8. Ahoj, koupím OP nebo DJ ve vel. 36, pouze nové/jako nové s krabicí a papíry. Preferuju modely dle nadpisu, ale zkuste nabídnout i jiné. Cenově bych šel nad retail někde mezi 5-10 %. Děkuji za nabídky.
 9. OK, nebudu tady rozdmýchávat vášnivé diskuze, pravděpodobně bychom se dostali zase někam k polemice o tom, kde je hranice homage/kopírka, resp. obsahu pojmu homage. A uznávám, že ve vlákně Steinhart píchám do vosího hnízda. Ale se svými zásadními modely "kopírujícími" Rolex je mi tato značka extrémně nesympatická, tak jsem si to zde musel odložit.
 10. Uf, to už chce docela silný žaludek, tohle nosit a být v pohodě, že si někdo myslí, že mám expy. Něco jako adidas se 4 proužky
 11. Čekám na OP36 v černé skoro rok. A nic.
 12. Furt pokukuju po OP/DJ a vlastně nevím, jestli to mám zapotřebí.
 13. Za mě nejhezčí DJ, co tady za poslední dobu lítají. Kombinaci smooth + oyster můžu, railroad track a širší pouzdro z toho dělají vetší hodinky. Z fleku bych je bral, neprodáváš?
×
×
 • Create New...