Jump to content

exell

Member_50
 • Posts

  341
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Rolex, Casio, Tudor, JLC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

exell's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Ikea v krabici s botníkem dodá špatný díl a po reklamaci s detailníma fotkama a čekáním na poště dodá opět špatný, tentokrát jiný díl. Tak hlavně že jsem byl v kapani poučen, jak si máme dělit domácí práce.
 2. Ahoj, v autech se po technické stránce moc nevyznám a k místnímu členstvu mám větší důvěru než k autobazarům/bazoši, tak jsem se rozhodl zkusit štěstí zde. Na koupi nespěchám, tudíž se předem omlouvám, pokud ohledně akceptace/jednání o Vaší nabídce nebudu dle Vašeho názoru dostatečně pohotový Sháním rodinného kombíka, na motorizaci mi moc nezálěží, ale plánuju s tím jezdit po městě na nákupy i delší cesty po ČR/Evropě. Nájezdem bych se rád vlezl do 150 tis. km, ale pokud na autě bude velký servis, zkuste nabídnout i s větším nájezdem. Rok výroby ideálně 2014+. Cenově bych se rád vlezl do 200 tisíc. Líbí se mi např. Ford Focus, Toyota Auris/Avensis nebo Volvo V70 (tam bych zvážil i starší ročníky). Nelíbí se mi Škodovky. Zkuste každopádně nabídnout cokoliv, rád si přes SZ o autě pokecám, jak jsem psal, moc se v nich neorientuju a rád si nechám poradit a pošoupnout správným směrem.
 3. Rozumné. Doba přeje dlužníkům a zeleným řešením, manželka bude mít alespoň nižší uhlíkovou stopu
 4. Já to chápu. Co víc potřebuješ :). Možná si jednou koupím ještě bico DJ a Pepsiny, ale potřebuju je? Asi ne. Ale bez all round 36 bych to nedal.
 5. @warann Nezbývá než si dnes večer od něj něco pustit s lahví červeného.
 6. OP41 nemají tak hezké indexy jako OP36 - nejsou zkosené na kratší straně a nehrajou si tak hezky se světlem. Jak píše dwg, je to trochu jiná hra než Suby/GMTII a další modely s velkou lunetou, která vytváří větší šířku pouzdra, ale ciferníky mají hodinky +- stejné. Mně osobně se nafouknuté ciferníky OP41 a DJ41 nelíbí.
 7. Prodám kožený řemínek Hirsch Campanognolo Race, ve 20mm a s černým šitím. Na ruce byl pouze párkrát. Chtěl bych za něj 250 Kč a Zásilkovnu dovedu, jinak je možné osobko v Praze. Díky za prostor k prodeji.
 8. Ahoj, prodám studiové monitory Mackie CR4-XBT (verze s bluetooth). V záruce do konce září 2022 u Kytary.cz. Hodil jsem je i na Bazoš https://hudba.bazos.cz/inzerat/157229355/mackie-cr4-xbt.php , pro Chronomag stanovuji cenu o 200 Kč nižší. Díky za prostor.
×
×
 • Create New...