Jump to content

exell

Member_50
 • Posts

  517
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Rolex, Casio, JLC, Doxa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

exell's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. @skalis Tak to má vypadat! Moje otloukánky vypadají po 2 letech témeř každodenního nošení takto. Nasvícení to trošku zdůrazňuje, v reálu to taková bída zase není.
 2. exell

  Vaše první Rolex

  @patriknapr Vypadají, že jsi s nima (nebo někdo jiný) něco prožil, váže se k těm zářezům na lunetě nějaký příběh?
 3. Obyč, nesexy čerňáky
 4. Je krásná. Také jsme měli jednu takovou nalezenou lovkyni, nad tebou uvedené si přidala do trofejí i pár ptáků a bohužel i dvě užovky.
 5. Pokud nekupují některé z modelů z drahých kovů, tak mi to nějak nevychádzá.
 6. nádhera. U mě pořád stejně, partnerství na celý život. Dnes pozorujeme říční provoz v evropsky významné lokalitě Podbabských skal.
 7. Zjevně půjdu proti proudu, ale ty hodinky mají všechny mé oblibéné barvy (skutečně černá, šedá a specifický oddíl tmavě/smaragdově zelené). Mít teď volné střelivo, už jsem zapsaný.
 8. exell

  Tudor novinky

  BB na jubilee jsou bezva. Nejsou na nich totiž žádné falešné nýty
 9. Se sunburstem nemám vůbec problém, jako tooly ty hodinky používá menšina a myslím si, že potenciálnímu ženskému spektru zákazníků mohou připadat koukatelnější. Je otázka, zda se časem dostanou i na větší modely (když nepočítám Searambler, který je broušený od počátku).
 10. Máme tady nový release od Doxy - Sub 200T. Pouzdro 39,0 mm x 41,5 mm, výška příjemných 10,7 mm. Uvnitř klasicky Sellita SW200-1. A nová barevná kombinace "Sea emerald", vezoucí se na stále neslábnoucí zelené trendové vlně. A některé z původních barev nově nabízí i variantu "sunray dial". Za mě super! Fotka z článku https://oracleoftime.com/doxa-sub-200t-sea-emerald-watch-review/ Odkaz na web Doxa https://eu.doxawatches.com/collections/sub-200t
 11. Ano prosím! Ale rok po uvedení 40mm Exp I tomu vůbec nevěřím.
 12. Máš pocit, že AP je dominantním hráčem trhu hodinek?
×
×
 • Create New...