Jump to content

exell

Member_50
 • Posts

  363
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by exell

 1. exell

  K: Casio Duro

  Tak nic, vyřešeno jinde. Děkuji, Lock
 2. Já dostal před rokem na BB36 5 %, ale to není zrovna nejpopulárnější model.
 3. exell

  K: Casio Duro

  Dovolená v divočině se blíží, tak mi je někdo nabídněte, než je koupím na Amazonu
 4. Díval bych se na to i v dlouhodobém horizontu, teď všichni víme, v jakém stavu se v důsledku vnějších vlivů trh s Rlx nachází, ale bývaly doby, kdy se použité rolexky prodávaly pod retail. Ta firma by byla hloupá, pokud by se na vlně přepáleného retailu nesvezla, pokud ten program ale zachová a pokud se jednou trh zase ochladí, zůstane nám tady fajn možnost koupit si ověřené použité hodinky.
 5. exell

  K: Casio Duro

  Vím o nich, ale chtěl bych ty černé, jak jsem psal.
 6. exell

  K: Casio Duro

  Koupím Casio Duro, klasické černé, nějaký ten ťukanec a škrábanec mi nevadí, stejně dostanou záhul. Hlavně ať je v pořádku guma. Děkuji za nabídky do SZ.
 7. @Maxel Maravilloso! Tomu říkám vkusná rodinka.
 8. @bluman zajímavé, jak se na to lze dívat z různých úhlů pohledu. Za mě jsou tyto DJ spíš maximalistické - je tam prostě moc ciferníku
 9. Hoši hoši, já naivně věřím, že si je někdo fakt koupí a napíše sem zajímavou recenzi. Ale na druhou stranu to známe, u známých/kamarádů, kteří nejsou na fóru aktivní, jiskra často nepřeskakuje
 10. Gratuluji kolego! Tyhle 39 jsou kvůli single baton indexům snem všech minimalistů. U současné generace mají šanci jen u 34mm modelu. Ať Ti dělají radost.
 11. Necháme se překvapit, já bych to možná tak černě neviděl. Jsou to sice velké obludy, ale jak píšeš, po tech. stránce mi přijdou impozantní a věřím, že tady na fóru se nějaký nadšenec najde (spíše než překupník). Kdybych na to měl a tíhlo mě to k potápění, tak bych o tom uvažoval.
 12. Uvidíme, těším se na příběh od prvního průkopníka tady na fóru.
 13. Z čeho tak soudíš? Podle mě jich stejně budou vyrábět jen omezené množství, aby nenarušili zajetou prodejní kulturu.
 14. @matrixhaj skvělý výběr, těším se na více fotek
 15. Pavol Habera už k nim jistě hledá vhodný oblek
 16. ČD. Cesta z Letovic do Prahy, zpoždění 2h, a to jsme teprve za Kolínem.
 17. up. Nakonec bych zvládl i Škodu, VW, zkuste nabídnout cokoliv, cenová hranice také není pevná
 18. exell

  Bazar Bechyně

  @kdojinej prachy v tomto případě hodnotou nejsou, hodnotou jsou hodinky, jejichž cena je (jako hodnota všeho) relativní. Na ty si buď můžeš vyčkat frontu a akceptovat, že nevíš zda a nebo kdy se k Tobě dostanou, nebo přitlačit a zaplatit tržní cenu. Plakat nad tím, že AD zprostředkovaně poskytne možnost koupit hodinky lidem, co zvolí druhou možnost, mi připadá docela zbytečné. Jak bys to chtěl řešit? Odebrat licenci za komisi? Odebrat licenci za přednostní prodej celebritě? Zprivatizovat Rolex a nařídit, že čekat se nesmí déle než 100 dnů a minimálně 1 Rolexky má vlastnit každá rodina?
 19. exell

  Bazar Bechyně

  Jsou to hodinky z komisního prodeje a nespatřuju na tom nic zvláštního. Naopak, jako kupující akceptující tržní cenu bych byl rád, že mi na hodinky hodil oko někdo povolaný.
 20. Kup si bílou košili, černé džíny nebo chinos, tweedové sako a černé polobotky, s tím nic nezkažíš. A budeš smart casual jak lusk!
×
×
 • Create New...