Jump to content

aelfwine

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About aelfwine

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Zeppelin, Seiko, Hamilton

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jsem blbec, myslím C60, píšu C65 (ale ty jsou taky moc pěkný!) Je to bronzová verze s automatickým strojkem SW200-1. Každopádně napsal jsem Wardenům, v záruce jsou hodinky ještě bezpečně. Tak uvidíme - dám sem pak vědět, jak jsem dopadl. Každopádně díky všem za rady!
 2. Zdravím, vyzjistil jsem, že mám nějaký problém s Wardy C65 Trident. Pokusil jsem se je manuálně natáhnout, hodinky při tom podivně celé vibrovaly. Automatický nátah však podle všeho jede. Pokusil jsem se o to po pár dnech znovu a hodinky sice nevibrují, ale ruční nátah je tak nějak bez odporu, který měly před tím. Navíc i jinak (slaběji) šumí. Netušíte, co by s nimi mohlo být? A případně kde v Praze či okolí nechat opravit? A na kolik to tak vyjde? Moc díky!
 3. Ahojte, s hodinářstvími je teďka trochu kříž, tak to zkusím tady, jak je to s pacientem vážné. Objevil se problém u mých Zeppelínů (Typ 7644-5, strojek by měl být Ronda 6203.B) - v určité momenty se vteřinová ručička sekne a "tiká na místě", je na ní vidět ten impuls a pohyb, ale prostě se neposune dál. Většinou nepomůže, když do nich zlehka klepnu - pomůže povytažení a zaklapnutí korunky, mnohdy se hodinky taky "rozjedou" zase samy. Snažil jsem se vypozorovat, jestli se sekundovka nezadrhává a minutovou ručičku, ale nevypadá to tak. Stejně tak jsem neobjevil ani sjednodující "patt
 4. Naruta jsem se svýho času nakoukal nějakou tu stovku hodin. Takže když jsem je viděl, nešlo odolat!
×
×
 • Create New...