Jump to content

azeppelin

Member_50
 • Posts

  3,451
 • Joined

Everything posted by azeppelin

 1. Nejen Dagestán. Zajímavé je, že i Srbsko a Kazachstán avizovali neuznání anektovaných území.
 2. Až nyní jsem měl čas se trochu pověnovat pronájmu. Přidávám tedy informační update. Luxusní byt v Brně 230 m² s terasou 50 m² Kychyň s linkou (trouba, varná deska, lednice s mrazákem, myčka), komora s pračkou, ložnice s šatnou, 2x pokoj, 1x pracovna, obývací prostor se sedací soupravou a TV nábytkem, 2x toaleta s koupelnou (sprchový kout, vana, wc, bidet). Byt vybaven klimatizací. Výtah. Internet. Prostorná terasa s výhledem na hrad Špilberk a Petrov. Dispozice viz půdorys - plocha jistorického nájemního domu + střešní terasa. Občanská dostupnost a vybavenost perfektní. Možnost zajistit parkovací místo v našem vedlejším domě - uzamykaný dvůr, nezastřešeno. Cena 40.000/měs + energie (voda, elektřina) Cena k jednání. Info po SZ. Děkuji Bertovi za prostor. Foto:
 3. Dle nejrůznějších dohadů by to měla být spíše pozitivní zpráva. Současný prezident údajně potřebuje cokoli, čím by se tzv. zapsal do historie - klidně i otevřeným konfliktem s Taiwanem apod. Zajímavý rozhovor se sinology třeba zde:
 4. Jo tohle fórum bylo vždycky specifické. Nebo že by už vegani nebyli tak trendy?
 5. Srovnávat židy, kteří za sebou měli světové mocnosti, OSN, nepřerušenou několikagenerační linii vzdělanosti, politiky, kultury, kapitálu atd. atd. s postkoloniální Afrikou a její skladbou obyvatel mi připadá jako hloupost. Stejně tak asi bude mít na vývoj JAR zcela odlišný názor ten, kdo zažil perzekuci apartheidu. Já se na to právě realisticky dívám. Za cenu evropského pokroku byla Afrika staletí vykořisťována a mělo to zničující důsledky. Historicky, každá kultura vylezla po zádech jiné. Ale s tím vědomím bych dopad kolonialismu nezlehčoval. Ježíšmarjá.
 6. No, vzhledem k tomu, že formy kolonialismu v Africe jsou zdokladovány od starověku a kořeny koloniálního zápolení evropských mocností jsou datovaný do 16. století, tak ironie není na místě. Jestliže je ten region po staletí vykřreňován kulturně, politicky, infrastrukturou atd. atd., tak stabilizace neproběhne mávnutím kouzelného proutku. Nepřímá koloniální nadvláda a následné předání moci zástupcům favorizovaným kmenům jednoznačně vedla k občanským válkám a genocidám. To je nezpochybnitelný fakt.
 7. Přesně. Jsem zvědavý na ten připravovaný životopisný film o Mandelovi, kterého bude hrát Mikkelsen. To asi všem zavře hubu. Důležité je, že to bude dobře zahrané.
 8. Asi proto, že ta zpráva vůbec zaujatá nebyla.
 9. UP - prohlídky koncem tohoto týdne, cena k jednání. Pro členy Chronomagu může být pronájem na přání dražší, tedy víc luxusní!
 10. Než nabídnu jinde... Mám k pronájmu byt v centru Brna ul. Pekařská. Cca 210m + cca 70-80m vlastní terasa s výhledem na Špilberk, Petrov atd. Dispozice kuchyň s jídelnou a komorou, velký obývák s halou, pracovna, pokoje, ložnice s šatnou, dvě koupelny s WC atd. atd. S klimou, výtahem... Dlouhodobě pronájmu, v případě dobře nabídky zvážíme klidně i prodej. Být má přípravy na jednoduché rozdělení na dva menší. Případné dotazy do SZ. Děkuji za prostor.
 11. Ty jsi zkrátka ještě elév. V následujících lekcích zjistíš, že je pohodlnější mít ve slovníku fráze jako... "no jistě miláčku"... "to zní zajímavě"... "no vážně"... po čase vypilované na "hmm"... "hmmm"... "ahmm".... Ale rozhodně se nepouštíme do akcí typu jóga!
 12. Vojto, ty jsi jasnej štír v ascendentu vodnáře, v čínském znamení kůň! V osobním rozvoji by ti mohl výrazně pomoci turmalín a odvar z kontryhele s hluchavkou!
 13. Otevři si akva na míru a budeš se svými znalostmi v klidu i balíku!
 14. Já tedy tu výzvu pochopil jako nadsázku a rozhodně ne jako vážně míněnou pobídku. Jiní se toho chytli po svém. Ale třeba mi, jako v poslední době zde často, v psaném textu něco uniká. To je opět debata. Tentokrát snad se šťastným koncem!
 15. No vidíš, já bych řekl, že se to teprve rozjíždí. O umírajícím hype bych v následujících letech neuvažoval. Nebo proč myslíš?
 16. Taky jedu jen Jordany a Dunky. I ty Brute! Ale je pravda, že Josef by o tom něco vědět mohl.
 17. Jedete tu někdo v teniskách? Chci se utvrdit, že je to zlatej důl.
 18. Prodám černou waffle gumu, 20 mm. Párkrát na ruce. Nasazené jsem to měl na clipu s extenzí, spona US tedy nová, guma bez vytahaných dírek. Včetně fatboy stěžejek. 600,- + pošta
 19. Víš co se Maro v dnešní době stane? Následujících x let budeš lítat po soudech za přeshubu a nakonec vysolíš odškodné.
 20. Ty to fakt bereš hodně vážně a hlavně sebe. Prostě jsem ti napsal, že máš s problematikovou nulovou zkušenost (což potvrzuješ) a víš o tom hovno (což vyvracíš, jelikož sis to propočítal) - toť vše.
×
×
 • Create New...