Jump to content

azeppelin

Member_50
 • Content Count

  3,059
 • Joined

About azeppelin

 • Rank
  SOMNAMBUL
 • Birthday 09/18/1928

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Bydlí
  *pseudologia phantastica
 • Fanoušek značky
  IMMORTALITY

Recent Profile Visitors

7,466 profile views
 1. Ceny nových 6105 a MAS mi nějak nedávají smysl. Želvy mi přijdou jako hodinky na stejném levelu.
 2. Nemáte prosím někdo tip, kde umí pěknou cenu na Hamilton Ventura, v dámské quartz verzi? 

 3. azeppelin

  Zdrazeni

  Mě přijdou Moony pořád dost levný hodinky, když vemu v potaz jejich konkurenci kolem 100K a fakt, že spolu se subama jsou to nejikoničtější kousky. Běžná cena u šedivců jen potvrzuje velký prostor pro zdražení u AD. Cenový strop proto vidím někde ve vesmíru.
 4. azeppelin

  Zdrazeni

  Tak schválně, kolik by musely stát Moony, aby je lidi přestali kupovat?
 5. Nové fotky zálesáckých chron: https://www.ablogtowatch.com/seiko-prospex-captain-willard-spb153-hands-on/
 6. Ježíšmarjá, a ten proslov! Snad za tu reklamu dostal víc jak za match.
 7. Možná by bylo příště opravdu jednodušší jezdit po cyklostezce. Z poloviny Prahy se udělá cyklostezka a tady je výsledek: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/cyklista-jezdil-s-vlajicim-ditetem-na-zadech-po-chodnicich-v-centru-prahy-40322154
 8. Bojuj, je to na 100% jejich chyba, v této cenové hladině neakceptovatelná. Na pozdější odstranění vady bych nepřistoupil. To by patrně proběhlo tak, že bys byl měsíc bez stolu, u kterého strhnou povrchovku a můžou to tak akorát bělit nebo domořením dotónovat. Zkrátka jiný odstín se nevyrovná, to je úplný blábol. Když je jedna část v barvě pařeného buku, tak bude šisovat a bude světle růžová, zlatý dub bude zavadat a ztmavne. Ať ti dodají nový stůl a tečka.
 9. to je snad jasný našlapaný kombo... Octavia RS + Prim RS
 10. Úplně běžný lumbersexuál.
 11. Je to zřejmě způsobené manufakturním stylem výroby. Optimální by bylo, kdyby byla jídelní sestava z jednoho svazku dýhy. Z části sesazenka na desku a z části sesazenka na opěráky. V dnešní době podle mě vylisují haldu překližkových zad a dají dohromady s masivní podnožkou a sedákem. Když tvarují ta záda, tak to ovlivňuje barvu - teplo, vlhkost, tlak, lepidlo. Pak to mají v různých částech mezivýrobního procesu někde na různých světelných podmínkách skladováno. Atd. atd. Je to přírodní materiál, ale barevná a texturová variabilita se odbourává přípravou a technologií výroby.
 12. Docela by mě zajímalo jaký je o ně zájem. Podle ohlasů na různých fórech to moc hit není.
×
×
 • Create New...