Jump to content

azeppelin

Member_50
 • Posts

  3,443
 • Joined

About azeppelin

 • Birthday 09/18/1928

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Bydlí
  *pseudologia phantastica
 • Fanoušek značky
  IMMORTALITY

Recent Profile Visitors

8,182 profile views

azeppelin's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. UP - prohlídky koncem tohoto týdne, cena k jednání. Pro členy Chronomagu může být pronájem na přání dražší, tedy víc luxusní!
 2. Než nabídnu jinde... Mám k pronájmu byt v centru Brna ul. Pekařská. Cca 210m + cca 70-80m vlastní terasa s výhledem na Špilberk, Petrov atd. Dispozice kuchyň s jídelnou a komorou, velký obývák s halou, pracovna, pokoje, ložnice s šatnou, dvě koupelny s WC atd. atd. S klimou, výtahem... Dlouhodobě pronájmu, v případě dobře nabídky zvážíme klidně i prodej. Být má přípravy na jednoduché rozdělení na dva menší. Případné dotazy do SZ. Děkuji za prostor.
 3. Ty jsi zkrátka ještě elév. V následujících lekcích zjistíš, že je pohodlnější mít ve slovníku fráze jako... "no jistě miláčku"... "to zní zajímavě"... "no vážně"... po čase vypilované na "hmm"... "hmmm"... "ahmm".... Ale rozhodně se nepouštíme do akcí typu jóga!
 4. Vojto, ty jsi jasnej štír v ascendentu vodnáře, v čínském znamení kůň! V osobním rozvoji by ti mohl výrazně pomoci turmalín a odvar z kontryhele s hluchavkou!
 5. Otevři si akva na míru a budeš se svými znalostmi v klidu i balíku!
 6. Já tedy tu výzvu pochopil jako nadsázku a rozhodně ne jako vážně míněnou pobídku. Jiní se toho chytli po svém. Ale třeba mi, jako v poslední době zde často, v psaném textu něco uniká. To je opět debata. Tentokrát snad se šťastným koncem!
 7. No vidíš, já bych řekl, že se to teprve rozjíždí. O umírajícím hype bych v následujících letech neuvažoval. Nebo proč myslíš?
 8. Taky jedu jen Jordany a Dunky. I ty Brute! Ale je pravda, že Josef by o tom něco vědět mohl.
 9. Jedete tu někdo v teniskách? Chci se utvrdit, že je to zlatej důl.
 10. Prodám černou waffle gumu, 20 mm. Párkrát na ruce. Nasazené jsem to měl na clipu s extenzí, spona US tedy nová, guma bez vytahaných dírek. Včetně fatboy stěžejek. 600,- + pošta
 11. Víš co se Maro v dnešní době stane? Následujících x let budeš lítat po soudech za přeshubu a nakonec vysolíš odškodné.
×
×
 • Create New...