Jump to content

azeppelin

Member_50
 • Posts

  3,457
 • Joined

About azeppelin

 • Birthday 09/18/1928

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Bydlí
  *pseudologia phantastica
 • Fanoušek značky
  IMMORTALITY

Recent Profile Visitors

8,254 profile views

azeppelin's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Pár známých na ně nedá dopustit, tedy na obchod na Radnické. Co jsem osobně očmuchal, tak mi vonělo jako klony profláknutých parfémů zrovna v kurzu - jednou Aventus, podruhé Black Afgano atd. Ve všem jsem cítil složku vanilky - to nesnáším. Nicméně, má to velkou "sillage" - toxické kruhové pole o poloměru pár metrů a po několikahodinové akci testovaný kus humanoida voněl na dva metry stále stejně.
 2. Na vetiveru a oudu mám takový rozprašovač, že to snad ani decentně nejde aplikovat. Kvalitnější je i na adi pičifuku za kilo.
 3. Všichni nemohou být inteligentní, vzdělaní, krásní, zajištění atd. Někdo musí zametat hovna z chodníků, vyvážet odpadky, stát u pásů atd. Dle demonstrací je podstav.
 4. Tomu říkám promyšlený branding. Jakože si původně mysleli výhradně na tuzemskou movitou cílovku Prim? Tak to OK.
 5. Nejen Dagestán. Zajímavé je, že i Srbsko a Kazachstán avizovali neuznání anektovaných území.
 6. Až nyní jsem měl čas se trochu pověnovat pronájmu. Přidávám tedy informační update. Luxusní byt v Brně 230 m² s terasou 50 m² Kychyň s linkou (trouba, varná deska, lednice s mrazákem, myčka), komora s pračkou, ložnice s šatnou, 2x pokoj, 1x pracovna, obývací prostor se sedací soupravou a TV nábytkem, 2x toaleta s koupelnou (sprchový kout, vana, wc, bidet). Byt vybaven klimatizací. Výtah. Internet. Prostorná terasa s výhledem na hrad Špilberk a Petrov. Dispozice viz půdorys - plocha jistorického nájemního domu + střešní terasa. Občanská dostupnost a vybavenost perfektní. Možnost zajistit parkovací místo v našem vedlejším domě - uzamykaný dvůr, nezastřešeno. Cena 40.000/měs + energie (voda, elektřina) Cena k jednání. Info po SZ. Děkuji Bertovi za prostor. Foto:
 7. Dle nejrůznějších dohadů by to měla být spíše pozitivní zpráva. Současný prezident údajně potřebuje cokoli, čím by se tzv. zapsal do historie - klidně i otevřeným konfliktem s Taiwanem apod. Zajímavý rozhovor se sinology třeba zde:
 8. Jo tohle fórum bylo vždycky specifické. Nebo že by už vegani nebyli tak trendy?
 9. Srovnávat židy, kteří za sebou měli světové mocnosti, OSN, nepřerušenou několikagenerační linii vzdělanosti, politiky, kultury, kapitálu atd. atd. s postkoloniální Afrikou a její skladbou obyvatel mi připadá jako hloupost. Stejně tak asi bude mít na vývoj JAR zcela odlišný názor ten, kdo zažil perzekuci apartheidu. Já se na to právě realisticky dívám. Za cenu evropského pokroku byla Afrika staletí vykořisťována a mělo to zničující důsledky. Historicky, každá kultura vylezla po zádech jiné. Ale s tím vědomím bych dopad kolonialismu nezlehčoval. Ježíšmarjá.
 10. No, vzhledem k tomu, že formy kolonialismu v Africe jsou zdokladovány od starověku a kořeny koloniálního zápolení evropských mocností jsou datovaný do 16. století, tak ironie není na místě. Jestliže je ten region po staletí vykřreňován kulturně, politicky, infrastrukturou atd. atd., tak stabilizace neproběhne mávnutím kouzelného proutku. Nepřímá koloniální nadvláda a následné předání moci zástupcům favorizovaným kmenům jednoznačně vedla k občanským válkám a genocidám. To je nezpochybnitelný fakt.
 11. Přesně. Jsem zvědavý na ten připravovaný životopisný film o Mandelovi, kterého bude hrát Mikkelsen. To asi všem zavře hubu. Důležité je, že to bude dobře zahrané.
 12. Asi proto, že ta zpráva vůbec zaujatá nebyla.
×
×
 • Create New...