Jump to content

azeppelin

Member_50
 • Posts

  3,315
 • Joined

About azeppelin

 • Birthday 09/18/1928

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Bydlí
  *pseudologia phantastica
 • Fanoušek značky
  IMMORTALITY

Recent Profile Visitors

7,985 profile views

azeppelin's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Parfémy.cz by měly být taky ok. Snad je to součást Mall.
 2. Bez mučení přiznávám, že toho zjevně nejsem schopen. Stejně jako spousta lidí se v tom plácám. Jediné co, tak jsem za poslední bezmála dva roky získal alergii na agresívní výkřiky a pocit všudepřítomného chaosu.
 3. Včera jsem to četl tady od místního člena, že vozí hlavně neočkované. Do toho výzvy ředitele jedné z krajských nemocnic, jak jsou zahlcení hlavně neočkovanými. Atd. Za všechno můžou neočkovaní a musíme jim znepříjemnit život. Tak mi to do sebe nezapadá. Ale znovu opakuji, fakt nevím. A když se rozběhne kdekoli diskuse, tak jedna strana něco o iluminátech a druhá o záchraně světa očkováním. Jak se s tím má pak popasovat člověk, jehož každodenní výdej energie a zájmu je diametrálně jinde.
 4. Aha, jasný už jsem si to po sobě přečetl. Ok. Na matiku jsem absolutní debil a informaci cca 50:50 jsem hodně zkomolil Každopádně, ty zprávy o 99% neočkovaných, které každý den na JIP vozí mi do těch uvedených čísel nesedí.
 5. Odhlédnu od tvého determinujícího a zbytečně agresivního tónu... 3182 + 2620 lidí je... 5802 celkem hospitalizovaných, což je tedy 100% Jaké procentuální zastoupení, podle tebe, z celkového počtu hospitalizovaných je 3182 neočkovaných a 2620 očkovaných?
 6. To je sice pěkný, ale já ti tu nepíšu imaginární procenta vzhledem k proočkované skupině. Zcela prokazatelně jsem procentuálně přepočítal daný údaj vykázaných 5886 kusů hospitalizovaných.
 7. Mě z těch čísel plyne, že po prodělání covidu si následným očkováním zvyšuji pravděpodobnost JIP. Po prodělání nemoci je malá pravděpodobnost reinfekce s komplikací. Že očkovaných hospitalizovaných je jen cca 5% méně, než neočkovaných. Přičemž očkování mají o cca 8% menší šanci skončit na JIP.
 8. Jako nevím. Poslouchat od vládních činitelů jak za všechno můžou neočkovaní. To je alibismus nejhrubšího zrna. To říkají lidé, kteří nebyli schopni vyargumentovat a zařídit povinnost očkování ani pro rizikové skupiny. Ti co svým přístupem nadělali názorový zmatek. Ti stejní, kteří budou vykládat něco o znepříjemňování života těm, kteří se dle svého teda rozhodli nepodstoupit DOBROVOLNÉ očkování? Sorry jako, jedno velké wtf.
 9. Budou k tomu muset dát zase jinou krabici a jako novou referenci to prodávat bez "kurvítka". Do teď jsem se nejvíc bál koupě myčky na nádobí.
 10. Doporučuji to zkombinovat s tímto: https://www.gigalekarna.cz/veterina/pripravky-pro-prasata/~bioveta K uňům moc blízko nemáme, nejde-li o salám. Člověk je přece hybrid šimpanze a prasete. https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/clovek-se-vyvinul-krizenim-simpanzu-s-prasaty-tvrdi-genetik-211534
 11. To právě už začali řešit kluci ve Wu-Chanu.
 12. To se mi zdá značně podhodnocené. A jakmile nastoupí opravdu existenční problémy, tak si myslím že může docházet k celé řadě excesů. Pravda je ale přece taková, že účinnost evidentně klesá. Proč taky už třetí dávka. Už se mluví o čtvrté. Za chvíli z toho bude šest dávek ročně? To asi není optimální. Proti chřipce se také neočkuje co měsíc a vhodné je to pro rizikové skupiny. Nehledě na fakt, že u většiny populace je průběh opravdu jak blbá chřipka. Tady mi chybí racionální strategie, jak se s tím virem "naučit žít" v běžném režimu.
 13. Jako nechci být zlým prorokem, ale ve stavu rozdělení společnosti na cca poloviny, prohlášení a opatření vlády nevidím jako dobrý nápad. Vůbec bych se eskalaci a radikalizaci v odporu nedivil.
 14. Kde ty statistiky, např. Florida, jsou k dispozici? Aby to teda nebylo něco jako Fox apod.
×
×
 • Create New...