Jump to content

decebal

Member_50
 • Posts

  3,919
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by decebal

 1. To chápeš špatně. Mitrofanov není debil. Co je OSY? Ochranný Svaz Ynteligence? Tos založil? Gratulki! Jinak viz výše.
 2. Prosím? Co to je za pitomost? Tys napsal "nelichotivý a zjednodušený pojmenování každého jednotlivce z celkového počtu" a já na to, že on nepíše o všech, protože píše o většině, to nejsou všichni a ty pokládáš tuhle otázku? Zkus to nějak rozvést, prosím, protože já v tom nedokážu najít smysl.
 3. On tam ale nepíše o všech. Takže bych příště lépe četl a až pak odsuzoval šéfredaktora:-).
 4. To buď rád. To by se ti nelíbilo.
 5. Já jen, abychom z toho plácání se po ramenou neměli modřiny.
 6. Jasně, proto vadilo i těch 50 dětí. Zřejmě taky průmyslově pašovaných.
 7. Nepiju, proč se ptáš, kašpárku?
 8. Takže co navrhuješ? Posrat se v síni?
 9. Díky za pohled do mozku bigoše. Chudák.
 10. To co vidím na fotkách je IMHo ještě tak na pět let, s přehledem. Tak budou paty trošku našikmo, no a? Si vybavuju mjr. Pagáče, který nám říkal "vojáci, máte nějak moc sešlapané boty, asi v nich moc chodíte!".
 11. No já jel až k té "palačince", mezi podrážkou a svrškem, pěknejch deset let, a když jsem je tam loni přinesl, tak říkali, že by klidně ještě rok daly.
 12. Vždyť tam toho ještě máš na pár let.
 13. Na Davida Mikulčáka z Lexuspa ti můžu poslat telefon do SZ, pokud chceš. Já od nich nic nebral, ale kamarád ano, už vícekrát, resp. se nechal při koupi radit a pak tam servisuje, v Lexus komunitě je na ně jen samá chvála. Jsou schopní ti auto dle specifikací dovézt, nebo s tebou jet na prohlídku, i do zahraničí, samozřejmě to něco stojí, ale podle toho, co jsem četl, zachránili už lidem dost peněz.
 14. No tak je to tank a je to vysoké, podle toho se to chová. Oproti dieslu mně sice přišlo, že to bylo tužší, ale fyzika furt fungovala. Že by to ale bylo nějak nevyvážené, to mi nepřišlo, v zatáčkách v pohodě s ohledem na to, co píšu na začátku. Krizové situace jsem s tím nezažil, tak nemůžu sloužit, ale brzdilo to přiměřeně výkonu, aspoň jsem měl ten pocit. Ale když jsem do toho sednul po 136kw dieslu a na vhodném úseku jsem na to dupnul, tak jsem se začal smát. Nahlas:-). Zkusil jsem i tu 3,2 ale V8 mě bavila mnohem víc. A nakonec jsem zůstal u mého třílitrového Outbacka, protože lepší auto už mít nebudu, tak si ho hodlám užít, dokud bude sloužit. Každopádně, než starou dieslovou XC90, šel bych raději do RX v hybridu. A nechal bych si poradit od pánů z Lexuspa, https://www.facebook.com/LexuSpa.cz.
 15. Ta V8 je jediný motor, se kterým XC90 opravdu jede, pár jsem jich vyzkoušel. Bohužel je jich u nás málo.
 16. Já být tebou, tak to aspoň zkusím. Ale už končím:-).
 17. Já zastávám názor, že auto má hlavně jezdit, až potom vypadat:-). Ale chápu, že to tak nemá každý. Jen jsou pak někteří smutní:-).
 18. Vem tohlehttps://www.emilfreyselect.cz/ojete-vozy/detail-vozu/subaru/forester/suv/20-i-comfort-navicz4x4cvt/id263/58653
 19. Děkuju pěkně, když tak mi ho hoď do zpráv, tip na spolehlivého prodejce se vždycky hodí. I když teď, když jsem nevzal tu Tokai a byl jsem nachystanej něco koupit, tak jsem koupi SG 61 Reissue z roku 2005, takže momentálně si mám s čím hrát:-).
 20. Mě právě zajímají ty jejiich zlaté časy, ideálně přelom 70. a 80. let, na netu jsou, ale na dálku to kupovat se mi nechce.
 21. Pěkná. Co je to za rok? Tuhle jsem se byl dívat na jednu v Kytarách, a nakonec jsem ji nevzal.
 22. I člověk o berlích si může přečíst něco o historii Evropy, to je, IMHO, dobrá zpráva.
×
×
 • Create New...