Jump to content

decebal

Member_50
 • Posts

  3,905
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by decebal

 1. Na Davida Mikulčáka z Lexuspa ti můžu poslat telefon do SZ, pokud chceš. Já od nich nic nebral, ale kamarád ano, už vícekrát, resp. se nechal při koupi radit a pak tam servisuje, v Lexus komunitě je na ně jen samá chvála. Jsou schopní ti auto dle specifikací dovézt, nebo s tebou jet na prohlídku, i do zahraničí, samozřejmě to něco stojí, ale podle toho, co jsem četl, zachránili už lidem dost peněz.
 2. No tak je to tank a je to vysoké, podle toho se to chová. Oproti dieslu mně sice přišlo, že to bylo tužší, ale fyzika furt fungovala. Že by to ale bylo nějak nevyvážené, to mi nepřišlo, v zatáčkách v pohodě s ohledem na to, co píšu na začátku. Krizové situace jsem s tím nezažil, tak nemůžu sloužit, ale brzdilo to přiměřeně výkonu, aspoň jsem měl ten pocit. Ale když jsem do toho sednul po 136kw dieslu a na vhodném úseku jsem na to dupnul, tak jsem se začal smát. Nahlas:-). Zkusil jsem i tu 3,2 ale V8 mě bavila mnohem víc. A nakonec jsem zůstal u mého třílitrového Outbacka, protože lepší auto už mít nebudu, tak si ho hodlám užít, dokud bude sloužit. Každopádně, než starou dieslovou XC90, šel bych raději do RX v hybridu. A nechal bych si poradit od pánů z Lexuspa, https://www.facebook.com/LexuSpa.cz.
 3. Ta V8 je jediný motor, se kterým XC90 opravdu jede, pár jsem jich vyzkoušel. Bohužel je jich u nás málo.
 4. Já být tebou, tak to aspoň zkusím. Ale už končím:-).
 5. Já zastávám názor, že auto má hlavně jezdit, až potom vypadat:-). Ale chápu, že to tak nemá každý. Jen jsou pak někteří smutní:-).
 6. Vem tohlehttps://www.emilfreyselect.cz/ojete-vozy/detail-vozu/subaru/forester/suv/20-i-comfort-navicz4x4cvt/id263/58653
 7. Děkuju pěkně, když tak mi ho hoď do zpráv, tip na spolehlivého prodejce se vždycky hodí. I když teď, když jsem nevzal tu Tokai a byl jsem nachystanej něco koupit, tak jsem koupi SG 61 Reissue z roku 2005, takže momentálně si mám s čím hrát:-).
 8. Mě právě zajímají ty jejiich zlaté časy, ideálně přelom 70. a 80. let, na netu jsou, ale na dálku to kupovat se mi nechce.
 9. Pěkná. Co je to za rok? Tuhle jsem se byl dívat na jednu v Kytarách, a nakonec jsem ji nevzal.
 10. I člověk o berlích si může přečíst něco o historii Evropy, to je, IMHO, dobrá zpráva.
 11. Ale samozřejmě, i díky kontextu celé debaty, by jen slepý neviděl, že ty ses na nic neptal, to je jasný. A teď se převlíkni, vem balón a běžte s klukama do oběda ven, ať furt nesedíte u těch počítačů. A na odpoledne si nic nedomlouvej, musíš se učit dějepis, aby nebyla na pololetí koule.
 12. Nejsem sice tiskový mluvčí, ale ty ses i bez otazníku ptal na pár věcí, jako jsou společné kulturní kořeny atd.
 13. Jestli je něco povrchní, tak je to tohle tvé demagogické hodnocení. Zkus si nastudovat okolnosti vzniku a existence SSSR a pak to samé u EU. Jestli ti ani potom nepřijde tohle přirovnání zcestné, tak pak nevím.
 14. To se ptáš jakože vážně, nebo jen tak žertuješ?
 15. Jo, já to blbě pochopil, myslel jsem, že ta čísla znamenají počet lůžek, o který se v těch letech jejich stav snížil.
 16. Počkej, zrušil 100 000 lůžek akutní péče? To tady snad nikdy ani nebylo, ne?
 17. Promiň, ale to opravdu není nic, co by potvrzovalo, že bez vakcinace by situace nebyla horší.
 18. Já chápu, že čísla do sportky asi nemyslíš:-). Jaká čísla dokazují, že bez vakcinace by byla situace stejná, jako je dnes?
 19. A nenapadlo tě, že bez vakcinace to tady mohlo vypadat mnohem hůř?
 20. Tak třeba se chystá za polární kruh. Sem chtěl jen říci, že kritizovat umí každý, ale neplést si polární kruh a severní nebo jižní pol, to chce už fištron. Za mne jsou tyhle hodinky jeden z nejlepších počinů za hodně posledních let. Nevšední, dvě lunety, a zcela nezapadající do běžné produkce. Líbí se mi a palec nahoru. Jistě je to lepší než třicátá vykrádačka vlastních PRIM Orlík alá limitka číslo 31. Ano, s tím by se dalo, s přimhouřenýma očima, souhlasit - na Prim, jsou to docela ucházející hodinky. Na Prim.
 21. No já právě našel, že to to stejné časy nejsou, proto jsem se ptal https://cs.wikipedia.org/wiki/Koordinovaný_světový_čas
 22. Chuky mam ve své obvyklé velikosti. MT jse bral o číslo menší a jsou v pohodě i se silnější ponožkou v zimě.
×
×
 • Create New...