Jump to content

decebal

Member_50
 • Content Count

  3,825
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About decebal

Recent Profile Visitors

11,859 profile views
 1. No, ale to není úplně exponenciála. Je jich tam asi 8% a v roce 2030 se předpokládá 10%.
 2. Islám ovšem sex se zvířetem zapovídá, ten do ráje nepřijde. Tak ještě, že si to udělal hezký aspoň tady:-).
 3. Něco podobného říkají někteří i o jiných národech. Gratulki!
 4. Jakože, když se teď muslimská menšina začne exponenciálně rozmnožovat, že za deset let ty děti dostanou volební právo :-)?
 5. Jsem rád, že se ti to líbí. Ale nebudu se opakovat.
 6. Já si nemyslím, že by se minorita neměla přizpůsobit. Ale nemyslím si taky, že je možné všechny házet do jednoho pytle. A celá tahle debata začla mým zpochybněním tvrzení o převzetí Vídně muslimy v příštích deseti letech. Toť vše.
 7. To nebylo chytání za slovo, ale vyvracení nesmyslného tvrzení. Co se toho nadkritického množství týče, jsou k tomu nějaké studie? A co je myšleno tím pojmem "nadkritické množství"? A co na to Londýn? A Moskva?
 8. No, možná tam žije, ale asi má to trošku popletené. Čísla hovoří jasně. Já se nevymezuju proto tvrzení, že tam mohou být čtvrti, kde bydlí muslimů více než jinde, ale ty řeči o většině jsou hovadina. Proč se kamarád bojí někam chodit, netuším, ale to už není můj problém.
 9. Napsal jsi ovšem "Jo a ze uz se tam pocita s tim, ze do deseti let maji muslimove ve meste prevahu, jak v politice tak demograficky." Což je nesmysl. Počet muslimů je v současnosti okolo 12%. Jak se z tohoto do deseti let stane většina, to mi nějak není jasné. A s tou politikou je to podobná hovadina. Zkus si najít výsledky posledních voleb ve Vídni. Nějak netuším, kde by se tam vzali.
 10. S čím že se tam počítá?
 11. V pohodě, budeš mít Krtenka jen pro sebe.
×
×
 • Create New...