Jump to content

decebal

Member_50
 • Posts

  3,919
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Recent Profile Visitors

12,245 profile views

decebal's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. To chápeš špatně. Mitrofanov není debil. Co je OSY? Ochranný Svaz Ynteligence? Tos založil? Gratulki! Jinak viz výše.
 2. Prosím? Co to je za pitomost? Tys napsal "nelichotivý a zjednodušený pojmenování každého jednotlivce z celkového počtu" a já na to, že on nepíše o všech, protože píše o většině, to nejsou všichni a ty pokládáš tuhle otázku? Zkus to nějak rozvést, prosím, protože já v tom nedokážu najít smysl.
 3. On tam ale nepíše o všech. Takže bych příště lépe četl a až pak odsuzoval šéfredaktora:-).
 4. Já jen, abychom z toho plácání se po ramenou neměli modřiny.
 5. Jasně, proto vadilo i těch 50 dětí. Zřejmě taky průmyslově pašovaných.
 6. Takže co navrhuješ? Posrat se v síni?
 7. Díky za pohled do mozku bigoše. Chudák.
 8. To co vidím na fotkách je IMHo ještě tak na pět let, s přehledem. Tak budou paty trošku našikmo, no a? Si vybavuju mjr. Pagáče, který nám říkal "vojáci, máte nějak moc sešlapané boty, asi v nich moc chodíte!".
 9. No já jel až k té "palačince", mezi podrážkou a svrškem, pěknejch deset let, a když jsem je tam loni přinesl, tak říkali, že by klidně ještě rok daly.
 10. Vždyť tam toho ještě máš na pár let.
 11. Na Davida Mikulčáka z Lexuspa ti můžu poslat telefon do SZ, pokud chceš. Já od nich nic nebral, ale kamarád ano, už vícekrát, resp. se nechal při koupi radit a pak tam servisuje, v Lexus komunitě je na ně jen samá chvála. Jsou schopní ti auto dle specifikací dovézt, nebo s tebou jet na prohlídku, i do zahraničí, samozřejmě to něco stojí, ale podle toho, co jsem četl, zachránili už lidem dost peněz.
×
×
 • Create New...