-
Příspěvky
746 -
Registrace
-
Přítomen
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele ladvach
-
-
Jediná výtka že strojek by mohl mít menší výkyvy. Ale v této cenové kategorii to je asi ok. Neskutečné zpracování za ty prachy.
-
-
-
-
Smalt nebo lak?
-
-
-
