Přejít na obsah

ladvach

Členové_50
  • Příspěvky

    746
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele ladvach

  1. Před polední
  2. Několik ještě z dneška
  3. ladvach

    Citizen na ruce...

    Ještě včera večer
  4. Jediná výtka že strojek by mohl mít menší výkyvy. Ale v této cenové kategorii to je asi ok. Neskutečné zpracování za ty prachy.
  5. Neckermann a Welle! No, ňi?
  6. Ještě dnes...
  7. Nahá paní a já za u ní
  8. Vypadá jako Mao, ale není to Mao
  9. Nějaký tisk či co, ale krásně to hraje. Tak to nekup za ty prachy a ještě se slevou
×
×
  • Vytvořit...