Jump to content

vonmisses

Members
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

About vonmisses

 • Birthday 09/19/1979

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Rolex, Omega, AP

Recent Profile Visitors

2,869 profile views

vonmisses's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. U mně teď frčí zelená na všech frontách
 2. Obdivuji, když někdo umí dát opotřebovaným hodinkám zase zánovní vzhled. A ne jen hodinkám. Většina tady na fóru je asi proti leštění. Já to mám jinak, ale každý rok jak tebou zmíněný pán to je už too much.
 3. Ty kraje vyleštíš do zrcadla a pak nějaký smirek?
 4. Já poslal celou částku převodem v eurech za suby bicolor. Druhý den mi HB potvrdili přijetí a při převzetí jsem už řešil jen papíry. Nebo můžeš kartou samozřejmě , ale hotovost ti nevezmou nad limit v žádné měně ani v CZK.
 5. Pepík Středula je spolužák mého staršího bráchy. Chodili spolu na strojní průmyslovku do Opavy. Já ho znám z dob, kdy bydlel ještě u nás na prajzské....Těsně po revoluci přijeli odboráři z Prahy do Vítkovic, aby založili organizaci i zde. Jako prvního oslovili nejmenovaného staršího pána, aby se stal vedoucím místní org. Uznávaný mistr jim řekl. Mně s tím dejte pokoj, ale tady mladej Pepík má obě ruce levé, ale huba mu jede.....a tak Pepík po odpracování pár měsíců začal svou kariéru, jako zástupce pracujících , který nikdy nepracoval ani rukama ani hlavou. Je to velmi talentovaný klinomet, který má pohotovou odpověď na všechno.
 6. ...dovnitř nešly, zůstaly na odpočivadle
 7. Pro mě nejhezčí rolby ze všech.
 8. Já u HB nakupoval například GO Panomaticlunar, hned na začátku jsem řekl, že mám zájem , ale že cena je vysoká. Nakonec jsem usmlouval 11%.
 9. Nevíte někdo jestli nepatří nakonec spíš na kotník než na zápěstí?
 10. Ok. A ty dostuduj skloňování přídavných jmen. Ve starších příspěvcích je vidět, že máš v tom trochu zmatek. Ale jinak musím uznat, že píšeš hezky na úrovni.
 11. Máš pravdu , tak to platí pouze v režimu Tranzit, v normálním režimu je to na straně dovozu.
 12. Nevím...na několika místech tady na fóru mělo více členů stejnou připomínku jako já. Např. Kubson už v r. 2008 apod. Nikdy to nikoho nepohoršovalo...Já mám ve své sbírce 6ks bestselleru rolex. Všechny poctivě nabyté. Některé od AD. Některé od soukromých osob. Primárně mi vadí mé znevýhodněné postavení proti překupníkům. Kteří mají nějakou etiku nebo vkusnost v paži....napříště se raději vyhnu příspěvků na takové téma.
×
×
 • Create New...