Jump to content

bohush

Member_50
 • Content Count

  984
 • Joined

 • Last visited

About bohush

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Bydlí
 • Fanoušek značky
  .
 1. Díky pánové, mně tyhlety Ondy přijdou fakt geniální :-) Ten pocit časem přejde, ale zatím těší. Tyjo, jsem myslel že BB dávno nemáš, hm je to už doba.
 2. Onda je z italštiny "vlna". S dovolením, nebo spíše bez dovolení, se vetřu do tohoto vlákna se svojí novou Ondou, tentokrát v té tmavší modré. Když jsem je viděl, nebylo možno odolat a dlouho už jsem po koupi hodinek neměl tak dobrý pocit :-) Univerzální velikost 42 mm, ale díky nožkám směřujícím dolů vypadají menší, skvělá ocelová luneta, krásné vlnky, modrý antireflex blížící se tomu od Breitlingu, prostě nemám co vytknout. je k nim pěkné video.
 3. Velmi příjemné setkání za účelem hodinkového pokecu a obchodu. Chválím a vřele doporučuji.
 4. Výborný partner, super jednání, moc a moc doporučuji.
 5. Slovo rychlost se vyskytuje ve většině výše napsaných hodnocení, to je totiž to první, co vás napadne, když hodnotíte tohoto pohodového kupujícího. Vše na 1*
 6. Co mně překvapilo, že mi je poslali na nějakém novém typu tahu, s širšími prostředními dílky, nevadí, spíš naopak. A koukám, že i na svých produktových fotkách u jednoho modelu to mají namíchané, jednou nový tah, pak zase starý.
 7. Jo taky, ale taky jsem věděl do čeho jdu, když už mám jedny skoro stejné, já je rozhodně vracet nebudu.
 8. Taky se hlásím do CW klubu s modrými mechanikami.
 9. Dnešní volbu zřejmě vyhrajou šedesát pětky.
 10. Vše proběhlo, jak bylo předem dohodnuto, takže spokojenost a pohoda, díky.
 11. To by taky šlo, díky za nápad, ale už jsem se dohodl se známým, zítra přiveze 27,5 kola a vyzkoušíme to. Stejně si myslím, že i takto je to ok, jen se naučit normálně sesedat a ne že musí zastavit obkročmo nad kolem.
 12. Řešíme rozměrově stejný i když v podstatě jiný problem, manželka má na své elektrice pláště 622/47 čili v podstatě 29 a to kolo je pro ni trochu vysoké právě proto, že při seskakování si musí dávat pozor na výšku horní rámové trubky. Já vím, měli jsme koupit XS a ne S, ale na to už je pozdě. No a tak mně napadlo, vyměnit jenom ty kola za menší tj. 27,5. Kolo by se snížilo o necelé 2 cm což by bylo to o co právě usilujeme, ale zároveň dolní poloha pedálů by šla také níže, což by v zatáčkách mohl být trochu problém, ale na to by se snad dalo zvyknout. Další problém je estetický, neboli nevypadalo by to kolo s menšími koly už blbě? Toho se bojím já. Co by na to řekl odborník a zároveň estét?
 13. Při backhandu ji prý korunka tlačí do ruky, ale čas na nich nejspíš nesleduje
×
×
 • Create New...