Přejít na obsah

orius

Členové_50
  • Příspěvky

    237
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele orius

  1. To znám moc dobře Ber nebo je vezme někdo jinej
  2. Když jsou ty svátky...
  3. Nehodinkový obchod..., ale vše na 1 s *. Urtčitě doporučuji A už se těším na něco hodinkového Díky...
  4. Za mě také nezbývá než doporučit všemi deseti Skvělé setkání, pokec a vše dle domluvy.
  5. orius

    Longines - novinky

    No tak za mě teda velká paráda
  6. Kide... Napsal jsi to velmi decentně Mě jako první napadlo Bleeeee
  7. Sice s větším zpožděním... Ale velice pozitivní osobní zkušenost. Výměna hodinek. Za mě určitě doporučuji!
  8. Mně se vždycky líbily. Za mě super!
  9. Pro změnu...
×
×
  • Vytvořit...