Přejít na obsah

Teatime

Členové_50
  • Příspěvky

    615
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Teatime

  1. Tak já nevim. Asi v tom bude nějakej háček.
  2. Ivane, díky za inspiraci! Sehnal jsem ho - v zoufalym stavu a s poštovným po dani k devíti stovkám. https://www.ebay.com/itm/296131805313?_skw=leatherman&itmmeta=01K1Z57BEFS8R51M19JH2FF24P&hash=item44f2d4c081:g:XFoAAOSwBxtljN2c&itmprp=enc%3AAQAKAAAA0FkggFvd1GGDu0w3yXCmi1f%2FhncdgTI4hc98y%2BX5qRX3SgGCGt0suKtekq8H2rXIluhe2wl9Wt7AeGVkBj2gE0rR%2F9zt385GddyCVJ61TbT%2B%2F6wkHZ15I4lIB3icdQU0kdpxOuFHJI05pseykN83FCIH6WQgaf%2Fidwi3YAV228dgVulvD7oklhpnf5RzkA6eli%2FWI5d3SjXgIRGmduxtcaSbRUV%2BnRozyyOrd2NR%2B89M5QCcVYbKkgCLHdsDxOC5g%2BmC%2FLG14Fs5kBghp8Kl0ZM%3D|tkp%3ABk9SR7S3neWPZg Budu lovit dál...
  3. No jo, Small pouzdro, bez gumiček po stranách.
  4. Prima, vyfoťte to pls.
  5. Radku, jo, malý pouzdro je prima, mám v něm Curl a sem s tim spokojenej, je to můj kompaktní setup. K Charge jsem teď ale chtěl nosit nástavec na bity a tak chci ta poutka na bocích. Ivane, díky za snahu, co půjde, to půjde, za fotky budu rád.
  6. Ivane, děkuju! Molle pouzdro mám právě bez poutek. Na opasku nenosím, nemohu soudit. Na mě je tlustý, mole vazbou s drukem nabyde, ale lepší než velká obluda níže. Surge ve svém pouzdře, padne, skvělý. Charge ve svém pouzdře, jež s ním přišlo. Rozhodně nesedí. Stejné pouzdro (rozměry i číslo na nálepce) se dnes koupí jako M. Třebas se něco změnilo v čase a proto si nerozumíme… Neměl bys padnoucí pouzdro navíc? Prosím! Za motivující cenu.
  7. A co je na první Tvé fotce? Té, co jsem ponechal v citaci výše. S tím z posledního odkazu se míjíme, na mne je právě velké.
  8. Díky za reakci! Chtěl jsem doporučit alternativu. Medium pouzdro, jež je podle Leathermanu vhodné pro 4“ tooly, pojme v pohodě Surge. Je moc velký, je to známá věc, řeší se to i na fórech v kapitalistické cizině. Proto jsem je nahradil Molle. Malý pouzdro zase nemá gumový poutka na bocích. Moje Molle taky ne. Vidím správně na obrázku od Tebe Molle s poutky? Tady ukazuje obrázek poutka po kliknutí na L i XL (M asi neexistuje). Je to správně, nebo chyba obsahu, jedna fotka pro obě? Mají všechna Molle pouzdra dnes už poutka? Nebo jen XL? https://int.leatherman.com/en-cz/products/molle-sheath?variant=42003496927322 Zkoušel jsem i alternativy, Harnds a Kenobee, nebylo to ono; a po stovkách to postupně leze do peněz a hlavně času/kapacity. https://www.amazon.de/dp/B0BJJLNSLZ?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title https://www.amazon.com/Multitool-Compatible-Leatherman-Multi-Purpose-Organizer/dp/B0C7TQV8HN?th=1
  9. Ahoj! Doporučili byste mi prosím nylonové pouzdro? Aby mělo zvenku ty tunýlky, a přitom bylo malý, na charge, wave. Zase jsem koupil a vrátil Nylon Black Medium with 4 Pockets – je stejně velký jako pouzdro na Surge, jen tlustší (v.t. výše Afričanovo na ARC, stejná písnička). Díky!
  10. Hladce, snadno, díky!
  11. Přímé, velkorysé jednání; nemohlo to být snazší; díky!
  12. To budou Anlasy, ne?
  13. Tak už nic, našel jsem jinde.
  14. Ahoj, chci nůž z knifecenter.com, ale posílají sem až přes USD 200 - nechcete se někdo přidat?
  15. Everyday,samo; sem se nechal obloudit zkratkou, sorry.
  16. ...sím, hnědý byly pohodlnější.
  17. Jo, je přehlíženej - a přitom je skvělej. Lidi si často v nákupní hořečce nesrovnaj priority, nenahlídnou, že neřešej Every Day Cleště
  18. Give credit where credit is due. Dokonce to bylo na můj dotaz, kdybych nebyl sklerotickej...
  19. VYŘEŠENO "Reklamovat případnou závadu na MT můžete buď přímo u výrobce v USA, nebo pohodlněji přes výhradního dovozce a distributora pro ČR a SR- MORIS design s.r.o.. Tento distributor zavedl na českém a slovenském trhu takové specifikum. Tím jsou speciální kódy na krabičkách. Pomocí nich má pravděpodobně přehled o tom, jestli je reklamovaný výrobek z jejich distribuce anebo se jedná o tzv. šedý dovoz. Tu vzniká prostor na obavy o kladné vyřízení reklamace u uživatelů, kteří nemají tento zázračný CZ/SK kód, tzn. že koupili nějakou „šedivku“ nebo si přivezli MT třeba z cest ze zahraničí. Opět jsou obavy naprosto liché. Záruka 25let platí celosvětově a u MORISů toto samozřejmě poctivě ctí. Vyřídí reklamaci na jakýkoli LEATHERMAN koupený kdekoli po světě, bez jakéhokoli kódu, účtenky, faktury… prostě bez jakéhokoli dokladu. Proč tedy ten cirkus s CZ/SK kódy? Jednoduše proto, ze MORIS své věrné zákazníky (tj. uživatele, kteří mají MT z jejich distribuce) odmění nadstandartní dobou vyřízení reklamace"
  20. @Strocek: Klip mi tam - a sám jsem překvapen - nepřekáží. I v té kapse jsem to zkoušel a kupodivu to jde - ale nosit ho tak samozřejmě nebudu Může se hodit, když člověk někde visí a chce si na chvíli uvolnit ruku. Sundává se tak snadno, že jsem ho tam nechal. A ano, zkušenost říká, že čas mne povede k jednoduchosti. BTW: nemám stejný klip na Surge? Nepamatuju si to. Pokud ano, vůbec mi nepřišlo na mysl, že bych ho nenechal v krabišce
  21. Záruka: Afri, to by nefungovalo, asi. Leatherman.com pod warranty vede na seznam zemí a český Morris vyžaduje číslo ze své kartičky
  22. @African: Čím víc tam toho strčíš, tim je to tlustší. Z dvojité sady vždy sestavuju jednu kompromisní metrickou. Někdo třeba preferuje organizaci, oddělení všeho, já to radši malý. Takhle je to kompaktní jako samotný Surge. Myslím, že prostě k prémiovému toolu dávají nejsofistikovanější pouzdro. Pro mne je to optimalice tohoto typu EDIT: to pouzdro bylo vždycky skvělý těma kapsama zvenku, teď mi jen vadí množství textilu vevnitř, no.
  23. Ty pouzdra na první pohled vypadají stejně. Ale tahle jedna přepážka navíc způsobí, že ... viz foto. A to, podotýkám, v tom nejsou žádné bity nebo pilky/pilníky. No a za druhé je to zjevně pouzdro na velký tooly, čtyřpalec v tom utopený. Za mě je ten futrál v tuhle chvíli k ničemu. Naštěstí i Surge je užší než rozteč švů, takže až třeba budu futrál potřebovat, můžu to vystřihnout.
  24. Záruka snad platí i bez registrace, myslím, že se to tu už řešilo. Vyfotim to.
  25. Tak oranžový Charge zasedorazil, Amazon dokázal od mizerného balení pokročit k žádnému Čepelky se opět nepotkávají, ale štípe a to, a celkově je mnohem lepší. Tož jsem ho odmastil, rozhýbal, prolil WD40, rozhýbal, umyl jarem, usušil, promazal nano olejem. Chodí hlaďounce a vše jde jednou rukou. Tu zbytečnou pozici jsem osadil šídlem a dlátíčíčkem. Hodně mě baví beznářaďová instalace a odebrání klipu! Curl je pořád skladnější, objektivně nositelnější; víc nošený ale teď bude těžko Střenky s nápisem se zjevně vyrábějí odděleně od střenek s logem - mají různé barvy. Pouzdro, které k tomu dávají, zbytečně velké, na 4,5” tooly. Navíc v honbě za fíčurami má kapsu navíc, je tlusté. Vrazil jsem ho do molle pouzdra. Celkově spokojenost.
×
×
  • Vytvořit...