Jump to content

revue gt

Member_50
 • Posts

  515
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by revue gt

 1. Jak kdy, někdy si přinesou mávátko, které odhodíme a zas ho přitáhnou, že si chtějí hrát, nebo obyčejná prádelní šňůra - to samé, nebo jí hodím na ně a oni chodí jak cvoci s ní. Další verze - čumí na nás, jak na blbce, otočí se a jsou spát.
 2. Ty, já okousávám než usnu.
 3. Horhe, někdo píše alergie na srst, nebo zas na sliny. Nakonec si zvykneš, jinej prášek a skončíš s ohřívačem jak já.
 4. S tím si nic nedělej, manželka přivedla kotě k nám domů, když jsem byl ve špitálu. Já jsem domů zvířata nechtěl. Pak přišla alergie na kočky a Alergolog mi poradil zbavit se kočky. Když jsem mu řekl že manželka to pryč nedá, tak ať se zbavím i jí. Když jsem mu řekl aby mi to napsal do zprávy, tak to srab odmítl. Teď chodím k Alergoložce, mám prášky, inhalátory a manželka tři kočky.
 5. Já bych se teď v tom bordelu po dnešku raději zeptal, budou se dál provádět antigenní testy u obch. domů a jinde, když se budu potřebovat otestovat ?
 6. https://udalosti247.cz/domaci/komfortni-jednodavkove-vakciny-nestaci-na-deltu/
 7. Jednorázová vlaková, či obchodní očkovací látka Janssen je podle serveru neživá rekombinantní vektorová očkovací látka, čili není tak spolehlivá. Půl roku po aplikaci vakcíny Janssen je její účinnost jen 13 procent.
 8. Já se zatím informují co musím udělat abych to později mohl předělat, podle toho co Microsoft udělá s 10 a budeme nuceni přejít na 11, i když by se možná hodila větší paměť a spolupracující procesor už teď.
 9. Když jsem stáhl ten ten program z Microsoftu, tak mi ukázal, že mě to nepustí přes procesor, jak jsem psal výše. Mrknu i na toho správce, ale teď musím za švárou do nemocnice.
 10. Zdravím všechny IT a druhé taky. Potřeboval bych poradit ohledně součástek notebooku a případného přejití na Win11. Teď mi to ukazuje, že Intel Core 3i nebude fungovat a paměť je na minimu limitu. Můžete mi poradit, jaký je potřeba procesor ? Oni přímo vydali tabulku, ale já se v nich nevyznám. Zatím dobrou a pěkný víkend.
 11. Je nádherná. A co ta koulodráha, hraje si sama, nebo s ní musíš sedět a kuličku ji posílat pod packy? Tak to musím dělat já.
 12. Hledala to manželka, rostlo u list. lese na zemi v trsech.
 13. Co chceš, tady spím já !!!!!
 14. No, ten přišel a když jsem mu to ukázat, tak samozřejmě nejjednodušší odpověď byla, že já i když to teklo k nám. Neteklo to pravidelně. Začal jsem dávat špunt do dřezu a na něj 5kilové závaží. Pomalu se začala objevovat skvrna, pak plíseň a dopadlo takhle.
 15. Čau Gusto, co mám dělat, když mi odpadem přitéká bordel. Kuchyň - samostatný odpad. Kdo hradí zastavení přítoku od svislých rozvodů.
 16. To já ne, ale byla by škoda I tak dík Všem
 17. Oni je už ovařily. Mám tu ještě jednu a nafotil ji snad o něco lépe.
 18. Ještě se zeptám na jeden druh - přinesl ho dcera s přítelem. Nevíte co to je?
×
×
 • Create New...