Jump to content

revue gt

Member_50
 • Posts

  594
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Moravskoslezký kraj

Recent Profile Visitors

8,959 profile views

revue gt's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Jsem strašně rád že jsi tak spokojenej, ale pokud Tě něco tíží, že toho máš více, než si zasloužíš, tak Ti pošlu svou adresu.
 2. Jo, to bude ono, mě se na něm líbí ten pěkný zakulacený předek. Ještě to lítá? Dík za vyhledání.
 3. Chtěl bych se zeptat, co to je za stroj, to pěkné malé, myslím, že oranžové letadlo v seriálu m. Zemana. Hrálo v jednom díle?, ale je vždy na začátku každého dilu. Dík za info.
 4. Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně mobilu, který dobře fotí. Má to být pro manželku a ta fotí krom jiného domácí kočičáky a tak bych chtěl poradit, něco na blízko a normální focení. Něco do 10 000 k Uvažoval jsem nad Samsung A336 Galaxy A33 5G 128GB nebo Samsung A528 Galaxy A52s 5G 128GB Chtěl bych s optickou stabilizací. Poraďte prosím, Vás názor, třeba i na jiný, co dobře foti.
 5. Já měl, také jeden problém a to s typem masky, jedna byla na nos a ústa, kterou ti tam hned nastavili ( zavřete ústa ) a ok ? Ale já myslel, že v noci zdechnu - zuby přilepené k sobě, což u mě nepřipadá v úvahu a pocení pod ní. Ještě tu noc jsem ji strhl a nasadil druhou jen na nos a jsem spokojený a spím celou noc.
 6. Je mi to líto. Duhovou vilu mám nastavenou jako budík. Takže si vzpomenu.
 7. Já myslím, že se blbě neptám. Kdyby jsi se podíval trochu výše, tak by jsi zjistil, že ten CPAP přístroj již mám. Mám středně těžkou apnoi. Já o žádné operaci ani nevěděl a doktor řekl , že už by neměla účinek. Ale, já se tě chtěl zeptat, jak tam psal člen o bráchovi, ohledně operace patra, že je to jen placený úkon, nebo i hrazený pojišťovnou. ( nevím jestli se dělá i nějaký jiný než laserový, hrazený. )
 8. Můžu se tedy zeptat, jestli jsou ty operace i na pojišťovnou? Pokud ještě není nějaký jiný typ hrazen?
 9. Nebyl jsem u nikoho z nich, ale jak jsem v té době obvolával špitály, tak jsem se ptal i takových společnosti a ony prováděly vyšetření, zapůjčením strojku domů na druhý den vrátit a mělo to být hrazeno přes pojišťovnou.
 10. Ahoj, s tou plastikou za prachy jsi nejsem nějak jistý? U mě mi sám doktor řekl, že ta plastika již nelze udělat - prý jen do nějaké velikosti, volnosti ( teď už čeho, nevím). Tak jsem od něj dostal přes držku, zlomil mi nos, vyčistil dutiny a narovnal přepážku . No a pak později se vyspat se strojkem. Výsledek tady .
 11. Máš pravdu, trošku hodně jsem ujel.
 12. Chtěl bych se Vás zeptat, neznáte tuto firmu SCCOM.CZ ? Mají myslím velmi nízké ceny mobilů. https://www.sccom.cz/telefony-k1241?o=price
 13. Takhle na zahrádce jedné školky v Lanškrouně
×
×
 • Create New...