Jump to content

Horhe

Member_50
 • Posts

  7,268
 • Joined

Everything posted by Horhe

 1. Horhe

  Beeman's XIIVI

  Jelikož toho mám moc, tak nabízím tyto unikátní Beemanovky. Vrchní pouzdro bronz, sklo safír, uvnitř Eta. Na tomto kusu je i vyměnitelná korunka, je k tomu i špecielní inštrument. Luneta stříbro, ručky stříbro, číselník stříbro, záruční karta stříbro. Jeden řemen nasazen, další dva na handgemacht krabičce. Hodinky kromě strojku všechno ruční práce, asi víte. Jedinečný kus. Cena 27000, osobně v Liberci, případně dohoda. Zahraničí bych se rád vyhnul.
 2. Mám tady jedny krutopřísný bicolory. Na ruce byly asi třikrát, přesto je na plexi drobný škrábanec, ale s tím se dá určitě něco dělat, nebo úspěšně ignorovat. Kompletní balení Cena 1551 Kč, osobně v Liberci, zásilkovna v ceně.
 3. Tak tenhle předzesilovač nemá. ten bude potřeba dokoupit. Předpokládám, že to je sony PS-LX300 Já kdyžtak jeden navíc mám - pro-ject PHONO BOX MM, za ten bych chtěl tak 1700
 4. Jo a nebavíme se teda o žádném hi-endu a velkých sloupech.
 5. V tomto případě je asi jedno co tam připojíš. Koukni na bazoš, neco v dobrém stavu, kde nebudou potrhané závěsy.
 6. Tyhle mi vydrží ještě dlouho
 7. Horhe

  NOS Timex Humvee

  Prďácký Humvee za 4000 Kč
 8. Všude vody jak nasráno, tak pořádný potápky přijdou vhod.
 9. Naprosto bezproblémový obchod. Děkuji a vřele doporučuji.
 10. Prodám kilové slitky Ögussa a minci loď Bounty 2020, nikdy nebyla venku z kapsle, ta je neporušená. Cena za slitek 22 a za minci 26 kilokorun. Těch slitků mám k dispozici více.. Osobně možno v Liberci, případně dohoda. Pošta v ceně, do zahraničí nechci posílat.
 11. No ta červená datumovka co mám já se přečíst moc nedá. Ta bílá bude v pohodě. Každopádně jsou to na nošení jedny z nejpohodlnějších hodinek co mám a kdy jsem měl, pískovaný pouzdro a tah, to je prostě krásný. Korunka nalevo je sice pohodlná na nošení, ale na štelování a natahování voser, já si je na štelování otáčím vzhůru nohama, než abych používal levou ruku a pak cajk
 12. Horhe

  NOS Timex Humvee

  Humvee stále k dispozici
 13. Ještě minulý týden jsme dělali nějaký obchody. Úplně mě mrazí. RIP Honzo
 14. Jsem pořídil novou hračku a ty stěrače s lampama mi učarovaly. Zvuk taky velice fajn https://photos.app.goo.gl/iYcproRtaAdP5Hak9
 15. Tak se taky přidám do série
 16. No když jsem vzhledem ke zdravotnímu stavu nemohl skrčit nohu na bandita, tak jsem si koupil haryka, kde mám kopyta vepředu. Problem solved.
 17. Byl jsem v Pardubicích u Bartha a nestálo to nic, jenom jsem dotankoval. Ani kauci nechtěli. Jezdil jsem přes dve hodiny.
×
×
 • Create New...