Jump to content

Ivan

Member_50
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

About Ivan

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Děkuji za chválu od Andyho. Já zase musím dodat, že to byla moc příjemná spolupráce. Andy i jeho přítelkyně jsou takový ideální klienti
 2. Já dělám u Hanáka, napiš mi jaké info potřebuješ.
 3. Dlouhou dobu vybírám velká uzavřená sluchátka. Chtěl jsem MrSpeakers Aeon, několik měsísů kontroluji hifibazary a nic. Před týdnerm jsem koupil B&W P9, a hned se Aeony objevily :-). Tak kdyby někdo měl zájem jsou tady: https://forum.avmania.zive.cz/viewtopic.php?f=1872&t=1299341 Snad budu s těmi P9 spokojený, mají dost basů, ale zatím je mi to příjemné.
 4. Já jsem nedávno vybíral EDC nůž. Chci ho stále nosit v kapse. Při zkoušení jsem zjistil, že mi nože už od cca 135g připadají v kapse těžké. Nakonec jsem vybral ZT 450, má 82g a v kapse o něm téměř nevím. Ocel S35VN, střenky titanové, v ruce působí bytelným dojmem. Bál jsem se, že bude moc malý, ale velikost je nakonec akorát. Na všechno co kdy budu chtít uříznout stačí na 200%. Na ebay je k němu možné zakoupit klip pro hluboké zavěšení. Pořád jsem vybíral nože s karbonem na střenkách, ale nakonec jsem s celokovovým vzhledem max. spokojený.
 5. Nevíte v jakém shopu v Praze a okolí si lze ohmatat nože Z.T. ? Mám několik favoritů, ale vzhledem k ceně bych si je potřeboval před koupí vzít do ruky.
 6. Jsem připraven na chrono pátek...... Odesláno z mého SM-G903F pomocí Tapatalk
 7. Jsou perfektní, ta oranžová na cifru jim dodává štávu :-) Teprve když jsem začal nosit Pogue, tak jsem si uvědomil jak je to jejich pouzdro nádherný a nadčasový.
 8. Já žádný šum neslyším, ale mě neustále píská v uších, takže nejsem referenční posluchač :-). Pokud by sis to chtěl poslechnout tak dej vědět.
×
×
 • Create New...