Jump to content

Ivan

Member_50
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

About Ivan

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 1. Já dělám u Hanáka, napiš mi jaké info potřebuješ.
 2. Dlouhou dobu vybírám velká uzavřená sluchátka. Chtěl jsem MrSpeakers Aeon, několik měsísů kontroluji hifibazary a nic. Před týdnerm jsem koupil B&W P9, a hned se Aeony objevily :-). Tak kdyby někdo měl zájem jsou tady: https://forum.avmania.zive.cz/viewtopic.php?f=1872&t=1299341 Snad budu s těmi P9 spokojený, mají dost basů, ale zatím je mi to příjemné.
 3. Co je to vlastně za krásnej kopec ? Kam se chystáš ?
 4. Já jsem nedávno vybíral EDC nůž. Chci ho stále nosit v kapse. Při zkoušení jsem zjistil, že mi nože už od cca 135g připadají v kapse těžké. Nakonec jsem vybral ZT 450, má 82g a v kapse o něm téměř nevím. Ocel S35VN, střenky titanové, v ruce působí bytelným dojmem. Bál jsem se, že bude moc malý, ale velikost je nakonec akorát. Na všechno co kdy budu chtít uříznout stačí na 200%. Na ebay je k němu možné zakoupit klip pro hluboké zavěšení. Pořád jsem vybíral nože s karbonem na střenkách, ale nakonec jsem s celokovovým vzhledem max. spokojený.
 5. Nevíte v jakém shopu v Praze a okolí si lze ohmatat nože Z.T. ? Mám několik favoritů, ale vzhledem k ceně bych si je potřeboval před koupí vzít do ruky.
 6. Jsem připraven na chrono pátek...... Odesláno z mého SM-G903F pomocí Tapatalk
 7. Jsou perfektní, ta oranžová na cifru jim dodává štávu :-) Teprve když jsem začal nosit Pogue, tak jsem si uvědomil jak je to jejich pouzdro nádherný a nadčasový.
 8. Já žádný šum neslyším, ale mě neustále píská v uších, takže nejsem referenční posluchač :-). Pokud by sis to chtěl poslechnout tak dej vědět.
 9. Tak jsem si je byl poslechnout v Audigu. A je všechno jinak FiiO X3iii jsem zkoušel s několika špunty za cca 3t. Hrálo to dobře, ale ten posun od stávajícího telefonu a pecek nebyl tak velký jak jsem očekával. Po té jsem zkusil Shanling M3s spolu s FiiO F9pro a dostavil se wau efekt. M3s byla v akci, tak jsem to obojí vzal. Tak teď hraju, rozehrávám a užívám si :-)
×
×
 • Create New...