Jump to content

Jakubisko

Member_50
 • Posts

  4,762
 • Joined

Everything posted by Jakubisko

 1. Ahoj ve spolek, chystám se na upgrade PC. Neválí se doma někomu základní deska, procesor i5/i7 a paměti? Ideálně i5 (35-45W), 5. generace a novější, 16 GB ram DDR3/4 Díky, K.
 2. Ahoj, mám tu na prodej dámské TAG Heuer Aquaracer (WAF1414). Hodinky jsou běžně nošené s pár škrábanci. Žádné těžké nárazy. Perleťový číselník s datumkou, lumi a quartzovým strojem. Průměr 27 mm, tah na zápěstí cca 17 cm Cena 16.499 Kč (stejný model na Chrono24 bez krabice je za 22.000 Kč) Pouze prodej prosím, bez rezervací a výměn. Předání v Praze nebo poštou.
 3. Pokukuji po 4K monitoru. Nemá někdo nadbytečný? 28" nebo lépe 32" Díky za nabídky!
 4. Ahoj, Prodám Primky s kalibrem 68, paprskové pouzdro v dobrém stavu. Nový řemen. Jsou v chodu a jdou dobře natahovat Cena 999 Kč
 5. Ahoj, prodám koženkový box na 4 páry hodinek. Je docela fajn zpracovaný. Nový nepoužitý, měl jsem ho v záloze. Cena 999 Kč
 6. Za mě taky milá zkušenost a perfektní domluva. Děkuji!
 7. Přidávám se s poděkováním za dobrý a rychlý obchod! :-)
 8. Díky za link. Jen upozorním, že v PDF chybí strana 88. Proto, když budete tisknout jako celek, rozhodí vám to orientaci pravá-levá strana.
 9. Zkusím taky štěstí. Nechystá se někdo prosím v průběhu několika týdnů do Londýna? Měl bych tam k vyzvednutí jedny Nomosky.
 10. jj, chrochtám blahem. Vomrknu Messimu hodinky ;-)
 11. Ve středu 7.8. se chystám s kolegyní do Thomayerky. Potkám se tam s někým? :-)
 12. Otázka pro znalce, prošvihl jsem sadbu. Mám ještě šanci sehnat někde mírně pálivé sazeničky? Mám velmi teplý byt s okny na jih, roste mi tu všechno. Na Chronolodi jsem teď ochutnal Járovo cherry-chilli ve sladkokyselém nálevu a byly epické!
×
×
 • Create New...