Jump to content

Koza_c

Member_50
 • Posts

  920
 • Joined

Recent Profile Visitors

10,844 profile views

Koza_c's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Opět se opakuji, ale je to na místě. Borec a vsechna cest! Velmi rychle vyrizeni, super jednani, maximalni ochota, prijemne chovani, vstricnost vudci cloveku. Kdyby byl kazdy clovek takovy, tak by vse mohlo fungovat bez problemu. Dekuju a vsem urcite doporucuji!
 2. Borec a vsechna cest! Velmi rychle vyrizeni, super jednani, maximalni ochota, prijemne chovani, vstricnost vudci cloveku. Kdyby byl kazdy clovek takovy, tak by vse mohlo fungovat bez problemu. Dekuju a vsem urcite doporucuji!
 3. Těžko říct. Tyhle novější modely starší benzin asi nezvládají. Nejakej ten patek mám pilu Stihl 362 na větší stromy nebo delší řezání a používám co mám v garáži normálně namíchano (zatím to s ni jde).
 4. Mluvím ze zkušenosti mého kamaráda který 2x koupil pilu Husqvarna nějakou XP řady a moc toho nenařeže, takze tam lije benzin který už má dopředu namíchany někde v garáži. Pila mu po chvíli řezání chcipne, tak to parkrat zkouší a nakonec odveze do servisu a tam mu po týdnu zavolaji, ze je pridrena a vrací rozebranou v bedně. V servisu mu tvrdí, ze se musi vždy použít čerstvý benzin. Nakonec ze dvou pil udělal jednu a zbytek ma na náhradní díly.
 5. Borec a vsechna cest! Velmi rychle vyrizeni, super jednani, maximalni ochota, prijemne chovani, vstricnost vudci cloveku. Kdyby byl kazdy clovek takovy, tak by vse mohlo fungovat bez problemu. Dekuju a vsem urcite doporucuji!
 6. Borec a vsechna cest! Velmi rychle vyrizeni, super jednani, maximalni ochota, prijemne chovani, vstricnost vudci cloveku. Kdyby byl kazdy clovek takovy, tak by vse mohlo fungovat bez problemu. Dekuju a vsem urcite doporucuji!
 7. Koncem listopadu jsem prodal BMW xchallenge a je fakt, ze pokud servisujes v BMW, tak to jsou docela velký peníze hlavně za náhradní díly napr. jednu stupacku jsem dokupoval za 3500,- Ted vybíram a mám v merku: Ktm enduro 690 R Husqvarna 701 off enduro Tenere 700 (s vysokým předním blatníkem)
 8. Je pravda, ze je to z druhé ruky a říkala to moji matce další sousedka.
 9. Sousedka minuly týden dostala třetí dávku a půl hodiny po příjezdu domu zemřela. Měla v sobě moc protilátek a tělo to nezvládlo.
 10. Díky. To oblečení zkusím vše, protože bunda od smůly je už skoro černá (zalepena). .
 11. Tak ty jsi jinej pan. . Takhle ještě nikdy, ale to zakouřený od výfuku se pokouším odstranit co se dá ředidlem a smůlu benzinem, ale jde to hodně špatně (na oblečení se mi to ještě nikdy nepodařilo).
 12. Tak po roce používání MS 362 C a teď minulou sobotu dostala pila zabrat nejvíc (10-11hod. řezání bez přestávky 30kubiku na 25cm). Minule jsem zmiňoval nedostatky, tak tenhle je fakt zásadní a takhle to mohl vymyslet jen člověk který pilu nečistí nebo vůbec neví jak funguje. Jak vždy dořežu, tak čistím i hlavně od pryskyřice jinak je to na brusku což každý zná, že smůla je zlo i na oblečení. Každopádně smula je oproti tomu začernání skoro nic což je vidět na foto.
 13. Masinu jsem prodal teď 11. listopadu na plnou moc a do včerejška samozřejmě ještě kupující nepřepsal a na sms, jestli přepis probíhal v pořádku zatím taky nikdo neodepsal. Smlouvu o prodeji mám, ale to je vše. Mam to už začít nějak řešit nebo to mám zatím ještě nechat probíhat. Neco jsem už googlil a je toho všude moc. Dekuju za radu.
 14. Borec a vsechna cest! Velmi rychle vyrizeni, super jednani, maximalni ochota, prijemne chovani, vstricnost vudci cloveku. Kdyby byl kazdy clovek takovy, tak by vse mohlo fungovat bez problemu. Dekuju a vsem urcite doporucuji!
×
×
 • Create New...