Jump to content

nooski

Member_50
 • Posts

  1,283
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About nooski

 • Birthday 12/08/1987

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Lichnov
 • Fanoušek značky
  Seiko, Casio, Laco

Recent Profile Visitors

5,239 profile views

nooski's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Pánové klobouk dolů před vaším časem, energií a odhodláním. Mě když něco štve, tak se tomu vyhýbám. Na druhou stranu když Vám tak málo stačí k radosti, tak jsem vlastně také spokojen. Je fajn zjistit, co lidem stačí ke spokojenosti a mám upřímnou radost nad prostou lidskou spokojeností z maličkostí.
 2. @Arthur N. děkuji za slova chvály. Modré jsou klasika klasik, ale mě ty zlaťáky odjakživa připomínaly sovětskou digi hru, kterou jsem jako děcko rád hrával, takže výběr byl jasný
 3. Dnes jsem před objektiv vytáhl pár levných a malých Casio digitálek. F91 ve zlatém provedení mám už dlouho, tato barevná varianta se mi líbí stále nejvíce Displej je krásně ostrý a číslice vrhají stín, snad to bude z fotky patrné Alarm, chronograf, podsvětlení - prostě chytré hodinky Vodotěsné - nástrahy vany i hlubiny kýblu, nemluvě o sprše, zvládají s přehledem. Zlaté čudlíky A jedna černoblíá Dalším kouskem jsou A700 v super tenkém pouzdře s ostrými rysy a minerálním sklem Nakonec B640, tyhle mají modul se stejnými funkcemi jako základní géčka 5600 A navíc pěkné podsvětlení, které vydrží dokonce nějaký čas svítit
 4. nooski

  NIGHTSHOTS

  Trocha toho LED osvětlení
 5. Epesní gumu na nich nemám, ale přesto mám ty svoje zlaťáky moc rád.
 6. Ty jo, fakt z nich člověka mrazí
 7. Pánové přidávám se s nepříjemnou zkušeností s Kamasu. Na těch mých se nějak přidělává luneta. Prostě najednou jde otáčet hodně ztuha. Hodinky si moc nepořádku neužily a ani do vany je neberu, takže těsnění by mělo být v pořádku. Vždycky jsem schopen je po chvíli rozchodit korektně. Lunetu na SKX a želvách jsem měl několikrát dole a silikonem těsnění mazal, tady to dle všeho nejde snadno. Má někdo podobnou zkušenost? Díky.
 8. Fotka je naprosto v pohodě a řekl bych, že převyšuje běžný standard zde na fóru. Za ty prachy to jsou jednoznačně skvělé hodinky. Já mám hodinky rád a je jedno, jestli se jedná o Casia za 190 Kč nebo vysokou hodinařinu v ceně nemovitosti. Ostatně jsem svůj kladný vztah k hodinkám zde prezentoval v rámci několika recenzí, hromady fotek nebo jiného vlastního obsahu a nespočtu hodin, které jsem zde strávil. Ale zcela vážně říkám, že bych na pivo s některými místními fakt nešel.
 9. Ne, k hodinkám mi poslali i nějakou základní, ale ten tah je tak pohodlný, že ho nehodlám sundávat. Beru gumy obecně, třeba na želvách je fakt pohodlná a i géčka zvládnu mít na ruce bez přestávky klidně 14 dní.
 10. Já zase dávám přednost gumě před hadrou. Nesmrdí, není půl dne mokrá po kontaktu s vodou.
 11. Ty svoje jsem ještě nefotil ve vodě. Díky za nápad. Jako jeden z mála tedy přihodím pár rychlofotek k tématu. Vody se nebojí, do vany s horkou vodou je nesundávám, nebojím se o ztrátu resale value a ještě jeden postřeh k životodárné tekutině. Tohle jsou jediné hodinky, kde jsem naprosto bez problémů schopen obsluhovat lunetu i s úplně mokrýma rukama. U ostatních musím ruce usušit nebo otáčet přes triko apod.
 12. 1. letošní volno, bylo hezky, tak jsem vyrazil na antracitové SuSi. Když svítilo slunko bylo krásně, zpátky ale skoro hodinu pod mrakem a proti silnému severáku. Naštěstí zahrádka kousek od baráku byla zalitá sluncem a pivo správně hořké. Krásný den,
 13. Pánové díky za slova chvály, jsem rád že se to cvakání líbí. Jinak Velobel nebrat
×
×
 • Create New...