Jump to content

nooski

Member_50
 • Content Count

  814
 • Joined

 • Last visited

About nooski

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 12/08/1987

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Lichnov

Recent Profile Visitors

3,977 profile views
 1. Tak to je úplně jiná liga, přeji hladký průběh a brzké uzdravení!
 2. Děkuji siwi! Nedávno jsem měl ošklivý pád na kole a dneska mi z ksichtu vytahovali stehy, tak je to možná výsledek toho karambolu a pecky do hlavy :-)
 3. nooski

  GA-2100-1A1ER

  Dneska jsem si je taky pořídil
 4. Dnes nový přírůstek. Od svého uvedení a trh se má mysl stále stáčela k těmto Géčkům. Dnes dorazily, tak pár rychlocvaků. Na hlubší moudra je zatím brzo.
 5. nooski

  NIGHTSHOTS

  Dnes dorazivší G-Shock GA-2100, kombinace lumi, osvětlení a makrofotky :-) A druhá celého ciferníku
 6. Skoro po měsíci sem zase něco přihodím. Takové monotematické fotečky. Želvy SRP777 SNXS79 Černobílé SARXy035 Modrásci
 7. nooski

  NIGHTSHOTS

  Jedna pětková
 8. nooski

  SEIKO 5

  ismit: je to tak :-) Po předchozí černobílé fotce to chce trochu barviček SNZH53
 9. Po měsíci home officu zítra zase do roboty, tak jsem zase vytáhl náčiní a něco nafotil. SKX jsem pořídil nové tlusté stěžejky a gumový řemen a prakticky je furt tenhle měsíc nosil. Tím že jsou krásně dobité je nijak nešetřím a jsou z nich opravdové otloukánky. Přesné, pohodlné, pěkné, nikterak drahé. Tyhle se Casiu fakt povedly. Siwi mě inspiroval, tak jsem ty svoje F105 po delší době taky zvěčnil. Modré pětky. A jedny primky po dědovi manželky. Občas je taky vytáhnu na denní světlo. Jen jsem je trochu vyčistil a pořídil nový řemen, jinak jsou v původním stavu, jak se mi dostaly do rukou. Zbožňuj to rozvážné tikání.
 10. nooski

  Seiko SKX 007/009

  Moje otloukánky, pořídil jsem jim nedávno nové tlusté stěžejky a gumový pásek a prakticky celý měsíc home officu jsem je měl na ruce.
 11. nooski

  Seiko SKX 007/009

  Rozhodně změna k lepšímu, ta pseudo Omega luneta je skoro tak hnusná jak ten nedomrlý Rolex nepodárek s minutovou stupnicí jen do 15. Krása originálu je v symetrii :-)
 12. Plastický cifr a vypouklé sklo, to je radost a zábava na hodiny :-)
 13. nooski

  Seiko SARX

  SARX035
×
×
 • Create New...