Jump to content

tomina666

Member_50
 • Posts

  411
 • Joined

 • Last visited

About tomina666

 • Birthday 03/01/1986

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  SEIKO, GS, OMEGA, IWC, TUDOR, ROLEX, PRIM, G-Shock.

Recent Profile Visitors

6,819 profile views

tomina666's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Hele, už si někdo kupte tu #7, ať nemám pokušení .... edit BERT  - smazána reklama

  1. Bert

   Bert

   Jdi s tou reklamou do hajzlu. Není to poprvé. Takže tentokrát s následky. LOCK.

 2. Vypadají skvěle! + 50ks + pilotky - moc pěkně udělané + kůže, balení + bronzovky + 39 mm + 200 m - větší L2L vs menší cifr - mohly by mít lepší stroj, ale k ceně adekvátní. Takže tak. Gratulace - věřím, že se po nich zapráší.
 3. jo jo... budou supr - akorát mě trochu vrtá hlavou - co servis pak?? Když se něco vysere atd..
 4. @Dokusantak já předpokládám, že pro tebe už mají rezervovaný kousek! To přece nejde, aby jsi je nevlastnil! největší ambasador ve střední Evropě!
 5. Jjj https://instagram.com/chronondo
 6. Hele, mě nijak neuráží - aspoň za to nechtějí 100k je to celkem pěkné, dobře to sedí na ruce. A baví mě jejich nový marketing. Kdybych teď měl kačky navíc, vzal bych je.
 7. Tak i za mě malé zhodnocení, report, fotky z akce. https://blog.helveti.cz/svatek-hodinkaru-sew-salon-exceptional-watches-2022/ Nejdříve jsem byl na rozpacích, když mezi vystavovateli nebyly profláklé značky. Nakonec byla celá akce hrozně fajn. Za mne milé překvapení u B&R, Sinn, Chronotechny… Více fotek, povídání v samotném článku.
 8. tomina666

  IWC MARK XX

  Hmm!!! Kua...
 9. Wardí novinky… https://www.christopherward.com/loupe-magazine/article?cid=militarycollection za mě se mi líbí ty pilotky - na zadku královské letectvo, mmm! a bronzovky!
 10. Jardo, jestli je někdo schopný dát 150 za PRIMky, tak tady asi s přehledem…
 11. Tak se taky přidám s názorem. Teď jsem byl o víkendu v Praze, nějaký ňuňání, nechyběl Koscom. Hrozně jsem chtěl Bohematic vidět live. Až tam jsem se dozvěděl, že se přejmenovali. Za mě je to brutální fail.. eeeh! Bohematic znělo super, Robot je creepy. Jinak hodinky krásný, pěkně udělané, líbily se mi fakt dost! Jen ne cena. Tu si nějak nedokážu úplně obhájit vzhledem k tomu, co můžu mít za ty prachy jinde. Ale líbily se mi! To zas jo.
 12. Za mě nový SO taky fajn. A to nejsem žádný zarytý fanda Breitlingu. + Co se mi hrozně líbilo - kompaktnost, výška, spona s mikro regulací. Celkově se mi ten nový design líbí – ta minutový ručička.. no, nevím! Na druhou stranu pro mě snesitelnější než “lopatička” u SOH. Absence data mi nevadí. Pro mě jedno velké plus. Než, aby bylo datum hnusně udělané, ať tam není vůbec! - co se mi líbilo méně..Cena za Sellitu a rezervu nátahu. Kdyby stály 70-90czk na tahu, 42mm, asi bych neváhal.
 13. jo jo...taky mě připsali 3500,- zálohy samože snížily, hodil jsem zpět + jsem koukal, jak to zhruba bude. Jsem u ČEZu, neurčito bez fixace... Ve vyučtování v roce 2020 jsem platil 4,82 za kWh za rok předešlý 2021 - 4,90 za rok předešlý 2022 - 5,49 za rok předešlý Aktuálně mám 6,30 (už za vše).... jestli bude zastropování 6,0x + poplatky, moc si nepomůžu.. zálohy mám raději vyšší - 4000,- - el i vaříme, topení ústřední.. Takže v tom lepším případě bude na dovču, hodinky.. Ten horší scenář nechci ani vidět. Otázkou taky je, na jak dlouho to zastropování bude.
 14. jak já na vás včera myslel!
×
×
 • Create New...