Jump to content

tomina666

Member_50
 • Posts

  362
 • Joined

 • Last visited

About tomina666

 • Birthday 03/01/1986

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  SEIKO, GS, OMEGA, IWC, TUDOR, ROLEX, PRIM, G-Shock.

Recent Profile Visitors

5,288 profile views

tomina666's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Hmm, první vlaštovky! pěkný
 2. ...tak to já jsem disciplinovaný...:D Teda většinou.
 3. jjj... jen možná ještě Pepsiny GMT dýl než Batmany - ty bych viděl jako Suby. U DJ a OP ještě bude hrát roli cifr, velikost. A bi, fg, diamanty dostupnější. Mě osobně rozumné čekání nevadí. Člověk se alespoň těší, něco našetří.
 4. Krásný Velikonoce! Od minulého týdne OWG
 5. Měl jsem možnost teď porovnat u pana Hanáka v Brně - nové Navitimery vs starší s Etou. Těch detailů, rozdílů je tam opravdu několik. logo, luneta, vroubky, vypouklý safir, korunka, nožky, jiná spona. Jinak vypadají skvěle! Ale někdo má raději starší generací, někdo novou a tak to má asi být.
 6. Díky! jsou skvělý. Nelituju a ať si každý říká co chce, mají šmrnc. Jsou jako chameleon. Dokážou být nenápadný a pod správným světlem krásně ujetý. Jedna večerní mobilovka - nechtěl se mi vytahovat foťák.
 7. Díky! jsou skvělý. Nelituju a ať si každý říká co chce, mají šmrnc. Dokážou být nenápadný a pod správným světlem krásně ujetý. Jedna večerní mobilovka - nechtěl se mi vytahovat foťák.
 8. Kluci, díky moc! Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit… Bylo to docela náročný a bez panáka bych to asi “neustál”. jak bude chvilka, určitě udělám nějaké lepší fotky. Je to masakr, jak to házi odlesky, různé odstíny a nejde na nich najít sebemenší chyba. @miguel hele v pohodě. 100 lidí 100 chutí. Nebyl jsem si úplně jistý, jestli tyto nebo modré. Nakonec se mi fakt líbí a jsou neobvyklé. Na klasiku jsou holt jiné modely. Na druhou stranu musím říct, že pokud nemáš to správné světlo a taky trochu úprav, tak zas tak výrazný nejsou. A nejvíce si je oblíbila dcera. Která je stejně jednoho dne dostane… Takže všechno je tak, jak má.
 9. Když je ten zelený čtvrtek - aneb mé první!
 10. Od loňska jsem si začal v hlavě srovnávat, jaký bude další cíl, radost, smysl mé chrono cesty. A co je víc než Moony…?! Rolex? Několikrát jsem navštívil butik u HB, vyzkoušel xy modelů a do “startu” a jako nejvíc uni mi přišel DJ v 36, flutted, jubilee… Jen jsem si nebyl jistý ciferníkem, barvou. Buď toho klasická modrá, kterou miluju nebo něco zajímavějšího? Do oka mi padly zelené Palmy. Ale potřeboval jsem ten ciferník vidět na vlastní oči. Fotky klamou, podle světla a tak vůbec. Tak jsem se nechal zapsat a řekl jsem si, že se prostě uvidí kdy to bude, jak to bude, jestli to půjde a jestli se mi budou vůbec líbit! ok.. uběhl o pár měsíců a najednou telefon. “Máme pro vás zelený palmy”, ozvalo se. Načasování není úplně nejlepší.. Ale nešlo je tam nechat! Jsem o 2 kila lehčí a o jeden panák koňaku těžší.. při placení mi nebylo úplně příjemně. Ale jinak jsou skvělý! Vůbec nelituju. Jen to blbé načasování. Ale to se vstřebá. A kdyby něco, tak nic - jsou to jen hodinky. Ale mám z nich velkou radost! Udělali jsme si krásný rodinný den a já mám jasno. Tohle jednou zakončím Pepsinama a KONČÍM!
×
×
 • Create New...