Jump to content

tomina666

Member_50
 • Posts

  365
 • Joined

 • Last visited

About tomina666

 • Birthday 03/01/1986

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  SEIKO, GS, OMEGA, IWC, TUDOR, ROLEX, PRIM, G-Shock.

Recent Profile Visitors

5,341 profile views

tomina666's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Přesně!! No, mám z toho podobné pocity. Spitfire mi přijde top cena/výkon. Pokud se nepletu, strojovna jako u Mark XVI.. super rezerva.
 2. Tak tady máme další přírůstek do rodiny. Sice ne úplně můj. Ale v rámci SJM. Manželka měla letos kulatiny a volba byla jasná. Nějaký pěkný hodinky, které zůstanou, budou se jí líbit a nebude to kus elektroniky, který za 5 let vyhodí. Byla to celkem fuška! Nejdříve si totiž vybrala DJ s diamanty a mě polilo horko… Pak se jí to rozleželo v hlavě a ten rozměr (36) nebyl úplně ideální, tak jsme začali pátrat a koukat. Protože má ráda blyštivý a pěkný věci, zapátrali jsme ve vodách Breitling. A bylo to!!! Navitimery! Klasika klasik. Mohla si vybrat z několika rozměrů, barevných kombinací a tak. Takže jsme vybrali ten správný model. Akorát, co člověk nechtěl, zrovna tyto modely končily s nástupem nových referencí… Ale i tak, se podařilo nemožné a pan Hanák z Brna poptávané hodinky sehnal. Jako nejsou špatný, kdyby měli větší WR, tak jdu do nich taky. Ale 30 je pro me no go. Každopádně pilotky ještě nemám, ale chci. Jen si budu muset ještě chvilku počkat - IWC Spitfire X Longines Spirit. Každopádně jsem rád, že udělaly Breitle ženě radost a hrozně ráda je nosí…
 3. Hmm, první vlaštovky! pěkný
 4. ...tak to já jsem disciplinovaný...:D Teda většinou.
 5. jjj... jen možná ještě Pepsiny GMT dýl než Batmany - ty bych viděl jako Suby. U DJ a OP ještě bude hrát roli cifr, velikost. A bi, fg, diamanty dostupnější. Mě osobně rozumné čekání nevadí. Člověk se alespoň těší, něco našetří.
 6. Krásný Velikonoce! Od minulého týdne OWG
 7. Měl jsem možnost teď porovnat u pana Hanáka v Brně - nové Navitimery vs starší s Etou. Těch detailů, rozdílů je tam opravdu několik. logo, luneta, vroubky, vypouklý safir, korunka, nožky, jiná spona. Jinak vypadají skvěle! Ale někdo má raději starší generací, někdo novou a tak to má asi být.
 8. Díky! jsou skvělý. Nelituju a ať si každý říká co chce, mají šmrnc. Jsou jako chameleon. Dokážou být nenápadný a pod správným světlem krásně ujetý. Jedna večerní mobilovka - nechtěl se mi vytahovat foťák.
 9. Díky! jsou skvělý. Nelituju a ať si každý říká co chce, mají šmrnc. Dokážou být nenápadný a pod správným světlem krásně ujetý. Jedna večerní mobilovka - nechtěl se mi vytahovat foťák.
 10. Kluci, díky moc! Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit… Bylo to docela náročný a bez panáka bych to asi “neustál”. jak bude chvilka, určitě udělám nějaké lepší fotky. Je to masakr, jak to házi odlesky, různé odstíny a nejde na nich najít sebemenší chyba. @miguel hele v pohodě. 100 lidí 100 chutí. Nebyl jsem si úplně jistý, jestli tyto nebo modré. Nakonec se mi fakt líbí a jsou neobvyklé. Na klasiku jsou holt jiné modely. Na druhou stranu musím říct, že pokud nemáš to správné světlo a taky trochu úprav, tak zas tak výrazný nejsou. A nejvíce si je oblíbila dcera. Která je stejně jednoho dne dostane… Takže všechno je tak, jak má.
 11. Když je ten zelený čtvrtek - aneb mé první!
×
×
 • Create New...