Jump to content

bohus76

Member_50
 • Posts

  9,256
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bohus76

 1. Pěkně, ukaž ještě vnitřek Zakázková práce ?
 2. Stále hledám, nikdo nemá nějakou trezorovku?
 3. Je to tak,sestra má myslím dvanáctiletého mazlíka . Je to kocour domácí,ale chodí si dle svého gusta /někdy bych se chtěl tak mít/.ale je tu riziko,že některý den zkrátka nebude. A s tím je důležité se smířit.
 4. Jen musíš pochopit,že kotle Atmos jsou zplynovací a tak suché dřevo a topit na maximální výkon a přebytky nabít akumulační nádrž ( zkrátka ohřívat vodu) a to slušném objemu 500-1000 litrů). Pokud budeš přikládat po jednom polénku ( tak jak byli někteří staříci zvyklí) kotel dehtuje a odejde elektronika . Typ a výkon musí být spočítán dle tepelných ztrát,plochy otápěných místnosti, síly zdí, typu a ploch oken atd .
 5. Dnes místo zlínského srazu mini hradišťský. Díky Edas krásné chronogramy a hranaté hodinky dle mého gusta. Příště v Hradišti
 6. Nikdo nic ? Rád bych mladému udělal radost.
 7. Kubo,tak přípravy byly z testů Cermat a hodnocení prospěchu chtěli za poslední vysvědčení z 8tridy a pak z deváté myslím celé . Staré testy z Cermatu se dají najít myslím na netu .
 8. Mladá dělala přijímačky letos, příprava jen ve škole,testy jim dávala učitelka,dostala se,ale " zvrtala" to jak mohla,nejvíce bodů měla za známky ze školy ( snad jen některé pololetní vysvědčení z posledních ročníků).
 9. Ale tak mohli by jste nám to pustit, když už,tak už
 10. Kluci sháním pro mladého malorážku ( zánovní), zkrátka v pěkném , udržovaném stavu ZKM 452 ( Brno model 2) s klasickými mířidly ( dioptr a výměnné mušky by potěšily). Pokud by jste i něčem věděli,dejte echo,díky. Zbrojak samo mám.
 11. Dnes holandské řízky, ale bašta jak sfiň. Myslím,že nejvíc tomu prospěla ta petrželová nať dovnitř do masa.
 12. Rád bych koupil malorážku Brno Model 2 / ZKM 452 / v pěkném opečovávaném stavu ,klidně jen s pevnými mířidly /nepohrdl bych ani dioptrem a výměnnými muškami/. Má to být překvapení pro mladého, jako dárek a tak bych rád pěkný stav. Zbroják samozřejmě mám.
 13. Kluci rád bych si zkusil barbecue omáčku. Samo bych rád sušená rajčata / je vhodný protlak ?/ a samo uzená sušená paprika, worchestr,sójovka a kapku chilli . Ochutnal jsem domácí barbecue omáčku k hranolkám a bylo to ,no nepřekonatelné a rád bych si to zkusil domácích podmínkách se slušnými surovinami. Rád uvítám tipy,s minimalistickými surovinami s nepřekonatelnou kvalitou.
 14. Vzpomínka na pana Uzla
 15. Tak už i Radim Uzel, ať odpočívá v pokoji.
 16. Dej odkaz pro poučení pro příští generace,díky.
 17. V tom úplně prvním odkazu je psáno,že válečný a celní. Jen jsem nevěděl,že by to mohla být první světová, ikdyž ten materiál a zpracování by tomu asi odpovídalo. Jinak krásný kousek,také by se mi takový líbil .
 18. Ale řekl bych, že základ je, neřezat si při tom prsty Promiň Martine
 19. Není škaredych žen,je jen málo vodky
 20. OT- Dnešní nová kára je plná elektroniky a za pár roků bude skoro nepoužitelná. Ale starší auto s klasickým karburátorem jen trochu " necháš napapat benzínu" a musí naskočit jak za mlada . A hodinky bych zbytečně nenechal točit ve vrtiči, občas vzal na ruku ( párkrát za rok) a po delším ležení ( cca 10 let)bych je svěřil hodináři na servis.
 21. By tě přešla i chuť na šu....u Vysvětlila by ti to politicky
 22. A teď si představ, že bys tu Pekar měl doma.....
 23. Gratuluju ,tady bys asi takové hodnocení nedostal
×
×
 • Create New...