Jump to content

bohus76

Member_50
 • Posts

  8,876
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bohus76

 1. Dyť to nemá trúbel,jak se to bude kúřit? Pěkná práce,a taková pěkná fajka to mohla být
 2. No vidíš,a někdo má paradoxně tu nakyslost rádNěkdo zase pečenost,tak si pak vyber. Jak říká jeden kolega z klubu, každý kouříme na svou hubu ( naštěstí).
 3. Jelikož se trochu věnuji broušení /nejčastěji břitvám/ ,tak by mne zajímalo jaké brousky používají hodináři či také řezbáři i jiné profese. Prioritně mě zajímají přírodní kameny , břidlice,Arkanasy, Coticule, spíše evropské provenience /v japoncích se neorientuju/. Zde něco k ochutnání
 4. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/z-lan-odjela-sanitka-v-doprovodu-limuzin-40374464#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=DHlY8IM0WEK-202110101203&dop_id=40374464&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
 5. Abychom nebyli překvapeni nemile všichni....
 6. Rozumím tomu,ale stejně si myslím,že to trafika je, taková náplast na prohrané volby . Stejně může dostat od Emana pověření a budeme v prdeli,jak Baťa s dřevákama..
 7. Takže zase by to byla trafikaA toto mě sere .
 8. Také bych rád nějaké ty "omáčky" /rozuměj sós/ z výpeku. Dokáže mě nasrat ,když mi donesou luxusní stejk a bez omáčky,neboli beze šťávy a ještě třeba na housce,co vypije tu nejlepší chuť.
 9. Jestli bude dělat takové ofrky jako s jmenováním profesorů ,tak do smrti .
 10. Už to dal trúba do trúby Masa je tam dost, ale strávníků je moc,takže je až pod bramborama
 11. Furt jsem vymýšlel, co udělat,nakonec to bude takový mišmaš a bude po ftákách
 12. Už teď slintám jak bernardýn Bude to taková " bedýnková" teda pekáčová záležitost,ale někdy jsou ty nejjednodušší věci ty nejlepší. Brambory ještě probereme zítra s mančaftem.
 13. Asi myslel než vyvezeš celou tu politickou elitu
 14. Asi ty erteple udělám teda bokem. Děckám se minule líbila ta " kořenitost" šťávy ( výpeku), když pod maso byla dána sklenice domácí čalamády,mimo cibule a česneku. Dostalo to takový ten " třetí rozměr". Rád uvítám i nějaké tipy,triky co jak udělat.
 15. Uvažuju zítra udělat nějakou živáňskou pečeni v pekáči ( alobalu) na zelenině ( zavařená čalamáda) ,cibule ,česnek. Jen uvažuji,zda dát brambory do toho nebo samostatně na plech !? Maxeli dej radu,maso mám plecko a bůček .
 16. Proč to sleduješ, když si chabrus na žaludek?
 17. Na takové to domácí žvýkání /teda jako otloukánky/ jsem si pořídil všemi zde "obdivovanou" čínu ala IWC 15 ,test byl zatím "jen" sauna a Berounka na vodě,kde jsem sebou fláknul při přenášení lodě /kajaku/,odskákal to pouze tah ,teda nejvíc jeden článek a spona,ale hodinkám se nic nestalo. Jako křest jsem zamýšlel termály,ale letos to s těma slovákama bylo marné ,tak třeba příští rok na to dojde. Stejně zase předtím nechám udělat tlakovku,případně změření na vibrografu .
 18. To je story do pamětihodností,spíš teda potěšilo jak naštvalo.
 19. To řešíme my starší běžně,ale ne 10 letý kluk. To je pak práce pro celou rodinu.
 20. Seru na to,maminka vyřeší Děcka neumí nic napsat ručně /také díky té počítačové online výuce/ a do Pointu to zkopíruje cvičená opice. Tož mě řekněte k čemu to je a co to tomu děcku dá ? A končím.
 21. Ano,začínám být chabrus na nervy, jsou to vždy úkoly pro celou rodinu a ještě s debilním /nejasným/ zadáním. Asi su ten postpubescent, jdu si dát studenou sprchu a najít nějaký froté ručník
 22. Takže jsem se podíval do jejich klásrůmu a z pěti slajdů, je už pět stránek prezentace Po mých prvních 10 - 15 větách ,nebude vědět i čem se baví, když neví,kdo je to kočí ( otec TGM). Kurwa je takový problém,zadat, udělejte prezentaci o max . 20 větách,tak aby jste tomu rozuměli!? Seru na to, ať si to řeší maminka,jinak té učitelce napíšu sám a dobře ji nebude. ...
×
×
 • Create New...