Jump to content

DAveDOG

Member_50
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About DAveDOG

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 08/28/1978

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Austerlitz

Recent Profile Visitors

5,198 profile views
 1. Prezidenti Obama a Putin spolu debatují o tom, jak jsou k nim jejich lidé loajální. Dohodnou se, že provedou test. Obama povídá svému tajemníkovi: "Pane tajemníku, vyskočte z okna tohoto mrakodrapu prosím." Tajemník povídá: "Pochopte pane prezidente, mám ženu, děti - to nejde?" Na to Putin jenom rozkáže "Boris! Okno!" A Boris už se řítí k oknu připraven k výskoku. Obama ho zarazí a povídá "Klid Borisi, to byl jenom test, nikam neskákej, ale řekni mi - ty by si fakt skočil?" A Boris na to: "Pochopte pane prezidente - mám ženu, děti?"
 2. Pán je koukám (budoucí) kolega.
 3. Asi už zde bylo doporučeno, ale dnes jsem se konečně dostal k filmu Immortal (22 bullets). J. Reno mě opět nezklamal. I když to není film s nejlepším hodnocením, (IMDB 6,7 CSFD 63%) tak jsem spokojený.
 4. Hodinky sundávám před mytím, spaním a jakoukoliv manuální prácí která by je mohla poškodit. Na práci mám Casia analog/digi a na nich mi škrábance nevadí.
 5. Doporučuji porozhlédnout se po fóru a poté si opět přečíst svůj první přízpěvek.
 6. Hergot to je lidí. Zbyde v Empiru místo pro neplánovanou návštěvu kdybych to náhodou stihnul?
 7. DAveDOG

  Exacto

  Super, vypadají moc hezky. Slyšel jsem že na ciferníky taky funguje jablko. Ale asi záleží z čeho je cifr udělaný.
 8. Celá rodina měla brsál a kapra, ale já kapra a salát nemusím, takže jsem měl filet z mořské štiky a brambory.
 9. Ano, v zaměstnání docela často využiju, proto jsem taky chtěl pilotky. Jsou krásně vidět po nasvícení. Přemýšlím i o něčem s tritiovými trubičkami. Asi Traser.
 10. Je to dost starý, ale vždy jsem myslel že je to Photoshop. Možná te Cayen vypadá reálně ale zbytek je práce grafiků. I když lidi jsou šikovní....
 11. My můžeme být jen rádi že ses hoooodně zlepšil ve focení. Fakt paráda.
 12. Proč u Langů dělají hodinky u kterých nevím která strana je nádhernější? Moc krásná práce a HH. Jen mi tam malinko chybí datum, být někde v místech nápisu třeba jako big date tak bych asi padnul na zadek a slintal blahem (ne že bych teď neslintal :-) ).
 13. Já jezdím do Ferony leda tak s lokomotivou a stylově s Molniema na ruce. :-) Ale jinak moc pěkná podívaná.
×
×
 • Create New...