Jump to content

MichalH

Member_50
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About MichalH

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 1. Ford GT40 a PS 2.1 po ozdravné kůře ruček a lumi na cifru u Dušana Z. (velké díky!)
 2. Nevíte, prosím, zda jsou cifr a ručky u modelů 50 047 1 a 50 039 1 vzájemně zaměnitelné? Elton dělá renovaci Traktorů do varianty 039 - já mám velmi zachovalé pouzdro 047 a chtěl bych tu renovaci takhle udělat...lze to? Díky.
 3. Vše naprosto v pořádku. Děkuji za obchod.
 4. na prohlídce závodu a výstavě v NMnM
 5. a hned byly pryč, i s takovou cenovkou...
 6. aha, nepoznal jsem to...taky jsem uvažoval o renovaci - ale jen do okamžiku, než jsem zjistil, co chtějí u Diplomatů za pouzdro - to mi spadla brada... gratulace k parádnímu kousku!
 7. zdá se, že citovaná věta z patřičné stránky zmizela - už to tam není...dělají dobře, že čtou fórum :-)
 8. Pročetl jsem zdejší vlákna o čištění číselníku, ale stále nemám úplně jasno (mnohde už nejsou fotky)...pořídil jsem tyhle traktory (fascinován dvoustránkovou fotkou v bibli) a chtěl bych ten cifr nechat trochu vyčistit. Není nijak zvlášť načatý, jen je tam nepořádek z rozpadených indexů a je celkově zažloutlý... Moje otázky: - lze tomu nějak znatelně pomoct? - lze nějak oživit indexy? - komu to svěřit? - nebude z toho víc škody než užitku? (--> pak bych je dal do krabičky a nechal v původním stavu) Díky.
 9. Sklíčko a opravu strojku ti udělá téměř každý hodinář...tam bych to počítal kolem pěti stovek...určitě bych to pro tyto účely nedával do Eltonu, kde bys za to nechal tak 2500,-.... se zlacením pouzdra zkušenost nemám, ale sám bych ho asi nechal v autentickém stavu, pokud to nemáš v plánu nosit...viděl jsem přezlacené primky a bylo to dost poznat...
 10. chromovaný Diplomaty nemají chybu...máš je v krásném stavu!
 11. tak tak - v inzerátech jsou teď jedny primky VZÁCNĚJŠÍ než druhé...nedej bože MEGA RARE kousky...
 12. To že se běžně píše zaklínadlo "hodinky vypadají v reálu lépe než na fotkách" a ve skutečnosti vypadají ještě o něco hůř, na to už jsem si tak nějak zvykl a počítám už s tím, ale tyhle ručky, to je teda extra prasárna. To není využití příhodného odlesku blesku zrovna v místě, kde je vyžraný chróm (stalo se mi už vícekrát - bohužel i tady na fóru) nebo obligátní absence fotky směřující na korunku, kde je to nejvíc osahaný a tak podobně, ale zjevně podvod - ať už přehození ruček nebo photoshop...pokud se ti zbytek hodinek zamlouvá, tak bych uhodil na prodejce a chtěl přinejmenším slevu z kupní ceny...
 13. rozšířil jsem sbírku o Eleganty...k obleku to bude to pravé...
×
×
 • Create New...