Přejít na obsah

Viennatime + Vienna watch week 2016


McLenin

Doporučené příspěvky

Zdravím vospolok,

bol ste niekto vo Viedni tento víkend?

 

Ja som tam s drahou polovičkou zavítal, a aj keď výstava samotná bola menšia, boli tam pekné kúsky.

Oveľa viac sa mi,ale páčila tour po hodinárstvach a butikoch zavzatých do Vienna watch week.

Tak napríklad Breguet demonštroval ich techniku výroby ciferníkov - tzv. Guilloché, a kto chcel tak si to myslím na mosadzi mohol aj sám vyskúšať (zlato na demo neponúkali :D) - veľmi príjemný predajca.

Potom hneď vedľa u Glashutte Original si človek mohol vyskúšať šroubovanie drobných šroubikov po lupou etc. a bolo to spojené s veľmi príjemným pohovorom s predajcom (jaj, mať tie prahy tak odchádzam so senatormi na ruke). Zastavovali sme sa skoro vo všetkých hodinárstvach, veľmi milá pani bola v Hublote - urobila nám de facto prezentáciu všetkých modelov čo tam mali a aj nás pohostili, bola prekvapená - v rámci Vienna watch week sme boli prvá návšteva. No a nesmiem zabudnúť na Blancpain - mali naživo Fifty Fanthoms Batyscaphe Chrongraph Ocean Commitment Limited Edition, mal som ich na ruke a mám na čo šetriť najbližších 10 rokov hahahaha.

 

Fotky som porobil len pár a to mobilom (hrozné) takže to tu nebudem plieniť. Ak sa tam niekto z vás mágov zastavil, určite máte lepší fotomateriál.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...