Přejít na obsah

G Shock connected


Doporučené příspěvky

Ako som pisal predtym tak som to aj tak skusil a dnes sa mi na hodinkach sam zapol BT o 12:30 a par sekund a bola snaha hodin o nastavenie. Ale kvoli mojmu telefonu ktory ma BT nejaky divny asi sparovanie nebolo uspesne alebo sa hodinky nepotrebovali nastavit kedze mi idu na sekundu presne (ked otvorim appku ale nepripojim ich vidim uplne rovnaky cas). Na displeji mi po zapnuti BT nezostalo RCVD. Teraz ked viem ze sa nadstavuju o 12:30 a 6:30 am a pm nasho casu tak to skusim odsledovat este o 6:30 pm. Skusim na hodinkach nastavit iny cas a uvidim ci sa nastavia. Zatial tolko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som nastavil cas o par minut dozadu ale o 6:30 pm sa hodinky nenastavili cez BT, dufal som ze sa mi dnes rano nastavia ale zial este predtym prebehlo nastavenie cez radio (to som si potvrdil tym testom co som pisal vyssie, neprestavia sa tym ziadne frekvencie-funkcie ani nic ine). Takze snaha hodiniek nastavit cas cez BT u mna bola zatial len raz. Na druhej strane prijemne zistenie ze radiovy signal chytim aj v posteli ked som ich mal na ruke a nemusim ich davat do okna. Kazdopadne budem to sledovat a ak na nieco pridem tak dam vediet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, nerozumiem tymto dvom nastaveniam. Prve je kedy bol nastaveny cas v appke? Lebo mi tam ukaze cas ked som otvoril appku, hodinky nemam pripojene. A druhy je co? Radiom nastaveny cas asi nie lebo radiom som nastavoval dnes o 19.00 cca. A co znamena moznost zapnutia a vypnutia "Notify..." Nevsimol som si ziadnu notifikaciu raz za tyzden. Dakujem. 

Screenshot_20200518_225346_com.casio.gshockconnected.thumb.jpg.fa7ea196b0f4674d5168b376d36c6cea.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ak poziem cas 18:30 tak by to zodpovedalo automatickemu nastaveniu cez BT, ale nie som si vedomi toho ze sa ten cas aj nastavil. Par krat som nahodne pozrel na hodinky v tie casy ako pisu v navode ze sa hodinky synchronizuju, BT sa sam zapol ale na hodinkach nezostala ikona RCVD. Ako keby sa nepripojili k telefonu. Uvidime budem skusat dalej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusim zhrnut moje doterajsie studie :D Ak su hodinky pripojene k telefonu cez BT, hodinky si to pamataju a v ten "den" sa nenastavia cez radio a kedze sa nenastavili radiom tak nasleduje automaticke zapnutie BT a pokus o nastavenie (v casoch ako je v navode cize 06:30 am pm a 12:30 am pm). Takze napr. ked si pripojim hodinky k telefonu o 10:00am tak radiom sa nenastavia na druhy den a o 10:00am ten duhy den konci "den" nenastavenia. Cize dalej nasleduje pokus o nastavenie cez BT o 12:30pm. Ja som to takto odsledoval tak ak chcete skuste a dajte vediet ci to mate tak aj vy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...