Přejít na obsah

Seiko 5 - "utažený" rotor


Mason-Mac

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravím všechny seikaře 😎 chci se zeptat, zda někdo nevíte, co s rotorem u nátahu 7S26, SNK809K2. Běžným pohybem se rotor pohybuje velice málo oproti mým druhým SNXS79, takže mají potom malou rezervu a po pár hodinách nenošení se zastaví. Je třeba s nimi často více zatřást, aby se rotor dal opět do pohybu, protože je někdy jak přilepenej.😐 Neměl s tím někdo problém? Nevíte jak ta oprava vypadá? Dá se to zvládnout svépomocí nebo to je už odborná práce pro hodináře? Děkuji

 

Odesláno

tak písni odkud jseš a třeba ti poradíme nějakého hodináře v okolí (je jich opravdu málo, spíše měniči baterek)

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...